Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To teraz moja :a4fan:

Autko jest z 1996 roku. Silnik 2.6 V6

Przyjechała do mnie z Dortmundu w 10.2006

Kolor: LZ9U vulkanschwarz

Opcja:

-El. szyby

-El. lusterka (podgrzewane)

-2x airbag

-Climatronic

-ABS

-centralny zamek (domykanie szyb)

-sportowe zawieszenie (obniżona przód -60, tył -40 )

-sportowy grill

-alusy fabryczne 16-tki

A teraz zmiany jakie dokonałem :cool:

-Lusterka typu K-6

-Lampy tylne FK typu LED w czarnym designie

-Wydech cały KM INFERNO

W sumie zmian nie ma za dużo ale Audiczka jakoś daje rade :)

Planowane zmiany: przyciemnienie szyb, fele 17' lub 18', lampy przednie FK Ringi lub Valeo

Oto fotki:

10cb290a15a28519.jpge33ff5382192d8abm.jpge4262fa22496fdb8m.jpg32e15ff1aca6d880m.jpgfc28bf93ceb73ecfm.jpg02b5c6264da254f2m.jpgf3d4ff7f068ac45cm.jpg :kox::decayed:

To było we wrześniu 2007 roku :decayed:

Wyżej wymieniony opis i zdjęcia proszę nie brać do serca bo są to stare foty i opis ale specjalnie zostawiłem to aby pokazać jak wejście do klubu potrafi odmienić plany i doprowadzić audiole do porządku :kox:

Niżej będzie nowy opis planowanych modów a fotki będą na wiosnę :)

No to odgrzewamy starego kotleta :kox: :kox::kox::decayed:

Co do zmian jakie nastąpiły to:

Znaczek :audi: wrócił z powrotem na swoje miejsce :decayed:

a2a076558b05c8e4m.jpg 9f00c911c5e1afd0m.jpg 57e7fb542b4fc11dm.jpg

Wydech KM INFERNO poszedł do kosza (czyt. skończyła się jego era) , ładnie tylko wyglądał ale odczułem że auto gorzej zaczęło się zbierać i po kilku tygodniowym poszukiwaniu znalazłem cały końcowy tłumik do 2.6 V6 ABC ori używkę w zajebistej cenie :)

Jeśli jeszcze będą jakieś zmiany co do wydechu to założę jakąś ładną chromową końcówkę.

Został wycięty katalizator i audiola odżyła, wrażenie jak by dodało +20-30KM :D:kox:

Z powrotem założone ori lusterka i wyrzucone M3 looki - największy błąd życia :decayed:

Słynne srebne wycieraczki poszły do kosza :kox: :kox: :kox:

Założone lampy Valeo/Depo + Hidy 6000K +jasne ledy W5W efekt => bca7f1b3cb65a65am.jpg eca5c2d98f5d6e1dm.jpg :kox:

Przy przebiegu 248600KM wymiana 2 wahaczy, nowe przewody hamulcowe, olej + wszystkie filtry.

11000KM temu - Był robiony kompletny rozrząd.

Miałem już nic nie dokładać do starej B5 ale jednak coś do niej jeszcze czuję i zamierzam ją jeszcze odmłodzić :gwizdanie:

Na wiosnę szykują się zmiany i będą fotki z nowym felunkiem 19" przód 235/35/R19 tył 245/35/R19 który już czeka na założenie 2bb22f156ef9b346m.jpg oraz nowymi ledami f9d07ff14636bdc8m.jpg c3a6520acff5c318m.jpg dymione kierunki (cienkie, nie wystające jak suty :decayed: ) 4e0cd53c5ed1fd79m.jpeg i kierą od S4 a755667dd29c3bb8m.jpeg później planowany FIS 357caa7f54014fbdm.jpegZROBIONE!

Najbliższe planowane mody: Podświetlane kratki po lifcie ac85d7fc071493b4m.jpg oraz ORI grill RS4 3c444df2a5194bedm.jpg następnie zderzak S4 287fee08fb0783b1m.jpg i gwint (nie wiem jeszcze jakiej firmy ale musi być sztywny) b46740fb5df3dd87m.jpeg następnie taka skóra 00ca1842c594dd17m.jpg

Co do dalszych planów to może się zdecyduję na ściemę szyb. Planowane na 20.07.10 => Już jest :kox:

Jak ktoś będzie chciał kupić moje ledy to zapraszam => http://www.a4-klub.pl/smf/sprzedam_lampy_led_fk_black_edition-t124533.0.html

A tu fotki z przymiarki (luty 2010), fele były brudne i na wiosnę wypucuje się je aby świeciły jak psu jajca :D:kox:

0eec98177a266d89m.jpg

c97eee441286fb3am.jpg

Fotki robione na szybko po spłukaniu 26.03.10 (lepszej jakości będą nie długo)

fe43afb9241392b6m.jpga80f9581e530ce98m.jpg2c644eba2791d21dm.jpg95ba5b70b7342be4m.jpga8178dc61fa88fb2m.jpg

Wreszcie nowa kierownica od Eski na małym wieloklinie :kox:

902d78481462a549m.jpg

Nowe mody wg listy czyli => kierunki (nie dymione tylko cleary - płaskie) lampy Led oraz nie planowane końcówki Ulter 2 x 80mm model Nx07.3 1439b2b9ef24bf4cm.jpg + założone ledy na tablice rejestracyjną i oświetlenie wnętrza :)

9d1757f0f4231009m.jpg634ca479fc0200eem.jpg

Aktualny stan audioli :>

Nowa sesja ze ściemą szyb tylko w moim wykonaniu także fotki raczej słabej jakości :)

Na 1 i 2 fotce widać dokładnie różnice przyciemnienia czyli 3 stopień - tył a 2 stopień - przód.

12864020e1ad00eem.jpgfe3f6156f288a4acm.jpg688696272d2f99a7m.jpg6686409e72eb8f96m.jpga774d72160e21750m.jpg473c60a66dc64f05m.jpgc5daafbf6a3fe804m.jpg8b0f9caba8db2f29m.jpg7fd5c4cd2c56b306m.jpg1ec6fa7bf0175376m.jpg10b85e6e07c51cbam.jpg

Dzisiaj 21.08.10 mogę powiedzieć że zakończyłem wszystkie mody planowane z powyższej listy wraz z dodatkowymi których nie planowałem ale znając życie to pewnie dojdą nowe pomysły :)

Tak więc został zamontowany nowy licznik z FIS'em + manetki i wcześniej zapodane do niego ramki :kox:

Fotka zrobiona na szybko z koma :)

5833b7bf56a4edc1m.jpg

W tym miejscu chciałbym podziękować za porady co do FIS'a pablo_9 :notworthy: za pomoc przy założeniu ramek imelvis :notworthy: i największe podziękowania dla seba1-2 który fachowo i porządnie zmontował całą robotę w tym też naprawa climatronica :> Jestem pod wrażeniem że całe swoje auto potrafiłeś sam zmodzić w tym swapa :kox::notworthy: :notworthy: :notworthy:

30.08.2010 nowy mod :Dd0b5fe7a63fe9605m.jpgZostałem zmuszony zakupić nowy wydajny akumulator :decayed:

Wyrezane podświetlane kratki po lifcie :)

c253f7c3321ca39am.jpg3ea7a34fcecb5a86m.jpg

Tablice od Maxito :good:

326af6da690c2507m.jpg5c4878ada4ffae4am.jpg

Wiosenne pucowanie i fotki jak zawsze z kalkulatora :decayed::)

img170d.jpgimg169i.jpgimg2100jo.jpg

Przyczajony w ciemności o zachodzie słońca :decayed:

ciemno.jpg

Tak mruczy :)

Opublikowano

Lusterka miodne jezeli sa elektryczne. Tez szukam jakis ciekawych, ale musza byc el. aytko ogolnie abrdzo ladnie wyglada.pzdr

Opublikowano

Brewki, Niebieskie diody, ledy, LUSTERKAAAA :no: :no: :no: nie podobaja mi sie.. Ale to nie moje auto.. :>

Opublikowano

No rzuca sie w oczy :a4fan: tył nawet fajny z ledami, z przodu brewki zdejmij a załóż lampy zespolone, będzie to raz lepiej wyglądać.

Opublikowano
  • Autor

Lustereczka niestety nie są elektryczne ale zamierzam niedługo zamontowac z powrotem oryginalne a na nie nakładki chromowe :)

Opublikowano

Kolorek właściwy no i tylne lampki fajne. Szkoda że nie ma takich do Avanta:-(

Opublikowano

Lusterka koniecznie zmień, wydeszek też mi jakoś nie leży, brewki i te dziwne dywaniki w środku lampki tylne nawet w porządku :>

Opublikowano

Kolorek suuuper :thumbup:

Lampki tylne rewelacja :thumbup: (takie jak moje :dance:)

Wydech wyglada porządnie :thumbup:

Felgi do wymiany na większe

Lusterka BMW - TRAGEDIA :wallbash: :bicz3:

Ogólnie jest ładniutka :thumbup:

Opublikowano
  • Autor

Być może z tymi lusterkami nie przemyślałem do końca sprawy :confused4:

Na początku jak zobaczyłem to się spodobały i się je założyło ale przed zimą powinny wrócić fabryczne z nakładkami chromu :>

Opublikowano

Samochodzi bardzo ładny, ale jak dla mnie:

- wydech do zmiany - jakoś nie pasuje do :a4fan:

- tylne lampy - choinka, do Calibry made by WT OK, ale nie do A4

- lusterka M3 look nie wszędzie pasuję i Audi jest tego najlepszym przykładem, zmieniłą na ori z chromem, tak jak masz zamiar.

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam :)

Po dłuższej przerwie nowe fotki mojej A4ki :)

Za duzo sie nie zmieniło po za:

-przednie lampy po 2 lifcie

-ksenony 6000K

-z powrotem założone Ori lusterka :decayed:

-zdjęty znaczek Audi z grilla

Foty:

5a9e43ee068eb211m.jpg

11e241f0396efb28m.jpg

7b2d44d36c3d761cm.jpg

35cab51162b75eeem.jpg

cef2395957f467a3m.jpg

36a08248a7e124adm.jpg

906fb9c1e3d1e770m.jpg

da307baaf8bdc2e1m.jpg

dad2680300f7568cm.jpg

Opublikowano

załóz ten znaczek na grilla bo łyso z przodu strasznie

Opublikowano
  • Autor

Spox Sokół, poczekamy na resztę opinii i podejmie sie kolejne mody :wink4:

Opublikowano

Foty fajne, autko również :th::th::th: Znaczek spowrotem załóż :decayed:

Opublikowano

Znaczek na przód. :-)

  • 1 rok później...
Opublikowano

Pablo, do tych felg polecam dokupić nerwosol albo jakiś deprim :polew:

Opublikowano

Sliczna furka ,plany rowniez na duzy plus . Lampki na tyl sliczne kupiles ,ja jednak zostane przy tych naszych starych ledach :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Pablo, do tych felg polecam dokupić nerwosol albo jakiś deprim :polew:

mA4ciek loozik już się zaopatrzyłem w takie dodatki :polew:[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 15:59_________________________________________________

Sliczna furka ,plany rowniez na duzy plus . Lampki na tyl sliczne kupiles ,ja jednak zostane przy tych naszych starych ledach :wink4:

Jeśli ktoś się znajdzie chętny na ich zakup to założę te nowe, źle nie będą wyglądać z czarnym autem chociaż szkoda że nie ma ich w czarnej wersji :)

A jak nie to przyciemne je tak samo jak ty masz bo za***iście u Ciebie wyglądają i będzie nowy design :D

Opublikowano

Zmien ten grill i kierunki na cos normalnego :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.