Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a to normalne ze tyle dymu czy to para? u was tak juz zimno jest? :blink: u mnie w nocy +5-8

Opublikowano

teraz pełny bajer :naughty: zima nie straszna

Opublikowano

Odpalanie webasto przy -6 trochę paruję :wink4:

95843322.jpg

Chyba za dużo tej pary (dymu) :mysli:

Przypomniała mi się sytuacja jak ktoś pisał na forum że gość zostawił gdzieś pod sklepem auto, nastawił na rano webasto, szła jakaś babcia przy aucie i zadzwoniła po straż pożarną bo myślała że się auto pali i strażacy na chama łomem wyrwali maskę i na ślepo silnik zalali pianą :polew:

Wytłumaczenie mieli że działali w dobrej intencji :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Czasem zadymi a to jest para, odpal auto przy minusowych temperaturach i po chwili z wydechu zaczyna parować

teraz pełny bajer :naughty: zima nie straszna

Już 2 rok z webasto pod maską Grzesiek wie jaka to wygoda :beach:

Opublikowano

u mnie bedzie pierwszy raz teraz :kox: mam juz pitola od Adamoo :notworthy: jeszcze pare gratow

Opublikowano
  • Autor

Odpalanie webasto przy -6 trochę paruję :wink4:

95843322.jpg

Chyba za dużo tej pary (dymu) :mysli:

Przypomniała mi się sytuacja jak ktoś pisał na forum że gość zostawił gdzieś pod sklepem auto, nastawił na rano webasto, szła jakaś babcia przy aucie i zadzwoniła po straż pożarną bo myślała że się auto pali i strażacy na chama łomem wyrwali maskę i na ślepo silnik zalali pianą :polew:

Wytłumaczenie mieli że działali w dobrej intencji :decayed:

Webasto odpalałem pół roku temu więc trochę zapowietrzone było, ale to tylko przez chwilkę dymiło potem już nic :wink4:

Też słyszałem o takiej sytuacji jak straż zaczęła gasić :decayed: [br]Dopisany: 25 Październik 2011, 15:01_________________________________________________

u mnie bedzie pierwszy raz teraz :kox: mam juz pitola od Adamoo :notworthy: jeszcze pare gratow

Pilocik fajna sprawa, można odpalać z odległości 800m :wink4:

Opublikowano

800m :shocked: niezle :good: a to mozliwe zeby webasto spalilo auto ?

Opublikowano

chyba se załoze na next zime :naughty:

Opublikowano

Ile więcej łyka auto przez tak średnio od czasu do czasu używane webasto :decayed:

Opublikowano
  • Autor

webasto spala 200ml na godzinę

800m :shocked: niezle :good: a to mozliwe zeby webasto spalilo auto ?

Wszystko jest możliwe z takim samym prawdopodobieństwem jak zwarcie w instalacji :wink4: [br]Dopisany: 25 Październik 2011, 14:48_________________________________________________Modzimy dalej :decayed: poprawa układu dolotowego :gwizdanie:

img20111031173552.jpg

Opublikowano

webasto spala 200ml na godzinę

800m :shocked: niezle :good: a to mozliwe zeby webasto spalilo auto ?

Wszystko jest możliwe z takim samym prawdopodobieństwem jak zwarcie w instalacji :wink4: [br]Dopisany: 25 Październik 2011, 14:48_________________________________________________Modzimy dalej :decayed: poprawa układu dolotowego :gwizdanie:

img20111031173552.jpg

też takie chcę :decayed: skąd masz :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Mamy sklep u siebie z takimi zabawkami :decayed:

Opublikowano

Mamy sklep u siebie z takimi zabawkami :decayed:

ile ??

Opublikowano

Virus zrob jakas fotorelacje jak mozesz przyda sie bo na forum nie ma do 1.9tdi

Opublikowano
  • Autor

Postaram się zrobić kilka fotek

Mamy sklep u siebie z takimi zabawkami :decayed:

ile ??

Kolanka sylikonowe po 31zł, redukcje 45 stopi 46zł, Kolanka z kwasówki 43zł [br]Dopisany: 31 Październik 2011, 18:48_________________________________________________Kilka fotek z montażu

67432895.jpg

19896338.jpg

97382823.jpg

81632109.jpg

97704555.jpg

Opublikowano
  • Autor

Wydaje mi się ze moc się poprawiła jeszcze będę testował, chętnie bym gdzieś na hamownie pojechał.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.