Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JeleniA4 spot info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

green balla dostałem bo ... sie nie zrozumiałem z pewnym Panem, prosiłem o wystawienie mojego ogłoszenia w dział sprzedam a on ... w ping ponga gra i to sielonymi piłkami :), jak by ktoś potrzebowal to mam na zbyciu dyfuzor na dwa wydechy ...

gdzie polecacie sciemniac szyby w jg ? i pytanie bo mi zalezy na calości nie tylko tyle czy Panowie policjanty się czepiają :>?

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 202,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

gdzie polecacie sciemniac szyby w jg ? i pytanie bo mi zalezy na calości nie tylko tyle czy Panowie policjanty się czepiają :>?

Ja robilem u goscia na wolnosci naprzeciwko KORONY kolo biedronki (chyba bo teraz jakies tesco tez gdzies tam jest). Gosciu naprawde dobrze robi :good: ma duzo tych folii wiec dobierzesz cos na przod zeby zbytnio nie rzucalo sie w oczy policji :decayed:

Szybowcowa tez pasuje mi bardziej wiec chyba juz jest jasne gdzie :gwizdanie:

A z ta strona tytulowa to KOZAK!! Dobrze to wyglada!A moze daloby sie w rogi tego jelona wrobic CCCO?

Co do przeniesienia godziny na 18 to temat otwarty... Tylko wydaje mi sie ze niektorzy pracuja do 18, w koncu to dzien pracujacy i ta 19 to tak w sam raz. Takie jest moje zdanie :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

Wojtek26 mysle ze mozna zrobic pol srodek czyli godzina 18.30 tylko czy cos to zmieni? tez wole 19...

Dudziu to chyba lykniemy po koszulce.. ;)

Martini_dy green ball to jeszcze nic zlego da sie zyc z tym ;) a co do szyb to tak jak Dogasso napisal gosc robi full profesjonal lacznie z przodami...

Moj kumpel jezdzi z przodami juz kilka lat i policjanty jakos tak srednio sie czepiaja

KOLEGO BARIZ slowa uznania dla Ciebie bardzo fajnie to wyglada i wlasnie o cos takiego mi chodzilo :notworthy: :notworthy: :notworthy::naughty:

Opublikowano

bariz dla mnie pierwsza liga :good: :good: :good: logo wymiata :naughty: wiedziałem koleżko że ogarniesz kuwete jak to z resztą sam mówisz :polew:

arre no to łykamy koszulki :naughty:

Pozdro dla was wszystkich Pany :>

Opublikowano

Spoko... Cieszę się że się podoba :>

co do ccco w rogach chwilkę kombinowałem ale nic ciekawego mi nie wyszło.

Jutro jak znajdę chwilkę to jeszcze pokombinuje jak wyjdzie coś godnego uwagi

to wrzucę na forum.

Jak potrzeba to w jakim specjalnym formacie albo rozmiarze to napiszcie w jakim i wtedy wystawie.

Polecam się na przyszłość.

Pozdrawiam

Opublikowano

Dogasso no muszę pomyśleć nad tym gwintem. tylko wiesz do audi 1.6 nie bardzo :)) Myślałem raczej nad obniżeniem -30 max i dać sobie spokój bo te nasze drogi hehe;))

dykan

Opublikowano

witam wszystkich,

Na początku dzięki za super spocik. Czytam, że liczba chętnych się zwiększa, że chyba będziemy musieli wkrótce robić rezerwacje miejsca, aby się pomieścić :)

Dziś wszedłem i od razu uderzyła mnie nowa grafika na stronce i od razu przypadła mi do gustu :good:

Właśnie oglądnąłem zdjęcia i przed następnym spotem to na pewno umyję swoją A4 :>

Opublikowano
  • Autor

OOO wlasnie kolegi KGB77 mi brakowalo kolega reflektuje na naklejki ewentualnie rameczki? bo jak nie to beda juz chyba wszyscy chetni...

Kolego Bariz jak widac chyba co do formatu albo rozmiaru to jest ok :naughty: mysle ze nie ma sensu wiecej kombinowac... moze kiedys przyszlosciowo jak bedziemy mieli fotki ze spotow lepsze i w dzien to wtedy jakas zmiane sie zrobi teraz jeszcze raz bije poklony za robote w Twoim kierunku :notworthy::hi:

Opublikowano

OOO wlasnie kolegi KGB77 mi brakowalo kolega reflektuje na naklejki ewentualnie rameczki? bo jak nie to beda juz chyba wszyscy chetni...

Rameczki już mam, a na jedną naklejkę się skuszę, tak więc jak możesz dopisz mnie do listy :)

Opublikowano
  • Autor

Kgb77 jak widac dopisane... :gwizdanie:

Kolega Bariz reflektuje na cos? rameczki naklejki? :gwizdanie:

Opublikowano

Dykan dolozysz z 5-7tys i bedziesz mial B6. A poza tym dziewcze moje kupilo ten rocznik z tym silnikiem z 210kkm oryginalnego przebiegu i dala 16tys do oplat (z rejestracja i z ubezpieczeniem Ac/Oc/Nw wyszlo lacznie 18500) tyle tylko ze w manualu. Jak gosciu zejdzie Ci do tej ceny no 19000 to mozna sie zastanowic :gwizdanie:

Opublikowano

A na naklejkę reflektuje :good:

Można mnie tam dopisać.

pozdr

Opublikowano

Super wyglada ten banner :good:. Co do przyciemniania to równiez polecam Perfect koło Biedronki w Cieplicach, gosciu robił mi juz 2 auta i super sie spisuje ale ja robiłem same tyły, do przodu miski moga sie przyczepic.

Opublikowano

Mozna by jakis plakat z tego banera zrobic :gwizdanie: ma ktos dojscie do takich rzeczy?

Opublikowano
  • Autor

Na plakat szkoda kasy moim zdaniem ewentualnie mozna to przerobic na nasza ulotke dopisujac jeszcze ze: wiecej info na www.a4-klub.pl=>zlociki/spociki=>dolnyslask=>JeleniaA4 czy cos podobnego :kox:

Dykan Dogasso ma racje co do tej a4 z ogloszenia droga... :gwizdanie:

Opublikowano

Arre dopisz mnie do listy,jedna naklejke bym prosil :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Raker mowisz i masz ;) dopisane :naughty:

KTOS JESZCZE NA COS CHETNY BO JAK NIE TO ZBIERAM KASKE I REALIZUJEMY ZAMOWIENIE...

Opublikowano

Witam ,

dzięki za opinie . pytanie jakiego oleju używacie w swoich autkach? ja mam platiniuma 10W40 ale słyszałem ze to do d*py olej i akurat zbliża mi sie czas wymiany to może bym co lepszego zalał w silnik:) Jaki olej polecacie?

dykan

Opublikowano

Ja leje Castrol Magnatec! Mam troche narezane w aucie wiec wymieniam olej co 10tys. Dla swietego spokoju :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.