Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JeleniA4 spot info w pierwszym poście


arre

Rekomendowane odpowiedzi

co do plakatów ... potwierdzam zdanie arre będzie drogo...

... chyba że coś z Dudziem pokombinujemy ... :baseball:

... Dam znać jutro ...

Ulotki tez tanie nie będą chyba że domowym sposobem ... :kox:

Co do oleju Dykan jutro rano zerknę w garażu co mi kolega polecił do mojego silniczka

bo z ogromu ostatnich informacji wyleciało mi z głowy rano napiszę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ulotki domowym najprosciej ewentualnie moge spytac u mojego znajomego reklamiarza ile wezmie za wydruk powiedzmy 200 sztuk bo to max jaki potrzebny wg mnie....

Olej castrol polsyntetyk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra nie ma co z tymi ulotkami szalec! Zrobimy tak jak ostatnio i bedzie dobrze... Teraz w domu siedze bo cos mi w plecach pizlo wiec mgoe nad tym posiedziec. 200szt... :gwizdanie: troche duzo ale przeciez nie ma rzeczy niemozliwych :> do konca miesiaca cos tam naprodukuje :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie ze nie ma co szalec... damy rade ze zwyklymi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dykan ja leje Castrol Magnatec 10W40 full syntetyc :)

koledzy fajnie by było zrobić baner materiałowy z naszego logo i wtedy przy każdym spotkaniu można rozwinąć i umocować go w glebie :>

arre jak będziesz zamawiał koszulki to rozmiar L :>

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche przemyslalem te ulotki, banery i inne formy reklamy i docodze do wniosku ze faktycznie nie ma co siana za bardzo wydawac. Ale mam taki pomysl, ze moze "gora" moglaby nas dopomoc :gwizdanie:

Dudziu jezeli chodzi o Castrol to full syntetyk 5w40, polsyntetyk 10w40 i mineralny 15w40 wiec chyba sie majtles z czyms:) Generalnie dla aut nowych lub super zdrowych mechanicy polecaja fulla (jest duzo ®zadszy), do przebiegow powyzej 200.000 i w sredniej formie lepiej lac polsyntetyk, a do starych kapci mineralny. Chyba ze sie myle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dogas zgadza sie majtnelem sie i tak jak piszesz 5W40 leje :embarrassed: ale teraz przy zmianie która mnie niebawem czeka zaleje półsyntetyk już bo słyszałem taka samą opinie żeby po 200 tyś lać pólsyntetyk :) dzieki za poprawienie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

porównując ceny ja za litra platiniuma 10W40 płace 24 zł natomiast litr połsyntetyka castrola 10W40 to koszt 28 zł. Chyba teraz tego castrola zaleje. Moze i ubytek oleju w moim silniku to efekt złego oleju? Moze ten platinium to jakieś gówno jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się chętnie piszę, żeby pogłębić wiedzę, poznać kilku ludzi i w miarę możliwości uzyskać odpowiedź na nurtujące mnie mnie problemy techniczne. Proszę o informacje, [email protected], lub śmiało pisać, dzwonić, 697 852 755. Dla pomocnych kawka lub dobre piwo.

Pozdrawiam, Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ebbm witamy nowego kolege witamy i zapraszamy na spotkania zapraszamy ;)

Rozumiem ze moja wiadomosc doszla? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witamy Ebbm :hi: a co to za problemy masz? Jak cos to pisz na PW! Moze cos pomoge... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he Dogass sie wlasnie okazalo ze kolega Ebbm to moj kolega i razem kiedys na polibude smigalismy ;) wiec kolejny porzadny czlowiek do naszej paczki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dykan i Ciebie tez kojarze z widzenia wlasnie chyba z elektronika albo moze i z polibudy? ;) niewazne :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dogas zgadza sie majtnelem sie i tak jak piszesz 5W40 leje :embarrassed: ale teraz przy zmianie która mnie niebawem czeka zaleje półsyntetyk już bo słyszałem taka samą opinie żeby po 200 tyś lać pólsyntetyk :) dzieki za poprawienie :hi:

Lukaszu! Ta opinia nie jest do końca zgodna z prawdą. Dopóki ci nie bierze w ch..j oleju to lej pełny syntetyk najlepiej motula . Więcej info masz w dziale silniki diesla-jaki olej do tdi :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokladnie jak Karl28 pisze jak nie bierze oleju to nie zmieniaj gestosci nie ma roznicy czy 200 tys czy 300 tys dopiero jak zauwazysz zwiekszone spalanie wtedy klase nizej. Ja mam pol syntetyk i grama nawet nie bierze tyle ze ja mam stopien kompresji 10 ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez "aliczyłem" polibude hehe :naughty: az strach pomyslec co sie działo na wyjazdach do wrocka :evil:. Jak zrobi si ciepło to bedzie trzeba sie wybrac na cult syle do DE ja byłem z ekipa z A80 w tamtym roku i było fajniiiiieee były takie furki że :slina:. Co do olejów to ja mam ponad 280tys i cały czas Mobil 10W40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...