Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JeleniA4 spot info w pierwszym poście


arre

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co za cisza po spocie? :kox:

Dogass zapomnialem Ci powiedziec na spocie gdzie jest Sombin :polew:

Droga Jelenia-Karpacz jak sie skreca na kowary-myslakowice jest stacja paliw z takimi hmm zabytkami zolnierskimi ;P i ta stacja to wlasnie Sombin :polew:

W kazdym badz razie dzieki Koledzy za przybycie mimo pogody hu... znaczy sie nie sprzyjajacej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spotkanie jak spotkanie! Zawsze udane :good: Ale jak nie zalicze egzaminu to przez kuropatkina :gwizdanie: Skubany taka ma gadane że nie za bardzo chcialo mi sie jechać :kox: I fajnie ze kolejny pasjonat się dołączył. PAWEŁ o ile dobrze pamiętam :gwizdanie: No i w końcu ktoś z jakimiś modami :notworthy: Myślałem że sie nie doczekam :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he no kuropatkin to gadane ma fakt :kox:

A kolega Burus ;) w sumie prawie sasiad z dzielnicy sie okazalo :>

zesmy sobie pogadali hehe prawie do 22 :naughty: i jaki garazyk kolega ma fajny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miło było poznać ekipe z jelonki :hi: spoty obowiązkowo wpisze na stałe w kalendarz :>. arre mijaliśmy sie przed pasiecznikiem jak wracałem z lwówka, ale nawet nie zwróciłeś uwagi[br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 20:51_________________________________________________a i dogasso zrobiłeś wioche że sciągnołeś sponsorów :tongue4: jedyna a4 którą kojażyłem przed spotem z jelonki, wyblakła nie żuca sie w oczy tak jak poprzednio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beemek88 wpadaj co miesiac a zobaczysz ile amszyn bedzie jak sie cieplo zrobi :gwizdanie:

Burus hehe no nie zwrocilem bo grzalem ostro spozniony bylem ;P

A dogassa niunka w oczy jak dla mnie sie rzuca tak czy siak mi tam sponsory nie przeszkadzaly ale bez tez nie jest zle w kazdym badz razie napewno jak slychac :decayed:[br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 23:09_________________________________________________http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-9tdi-quattro-salon-polska-ksenony-i1504988393.html

Tak na marginesie cos na allegro szukalem i mi w oko wpadla... dlaczego kotleta odgrzebuje? bo auto ma normalny przebieg jak na swoje lata i niemieckie tyle rowniez maja tym bardziej ze oni maja porzadne drogi :kox: :gwizdanie: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee PANY!!! Co robimy w niedziele? Jedziemy do tej Bukowiny?? Czy lepiej do tej Krzywej? Pogoda ma być pikna więc można coś zdziałać.

A dokładniej:

W Bukowinie w niedziele za dużo dziać się nie będzie bo jest zorganizowany przejazd z Bukowiny do Zakopca pod wielką krokiew o 12-14 i tyle. A weźmy pod uwagę że Małysz też wtedy kończy karierę więc pewnie powrót będzie dłuuuugi.

W Krzywej wszsytko zaczyna się o 9 rano. Wszystko czyli wyścigi na 1/4mili, jakies zawody car-audio, podobno ktoś też podriftuje...

Z tego co wiem to aut będzie około 250. A może więcej więc możemy podjechać nawet z czystej ciekawości. Krzywa jest około 40km od Legnicy więc blisko.

Po powyższej wypowiedzi możecie wywnioskować gdzie mi bardziej pasuje :tongue4:

[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 21:17_________________________________________________No i waham się czy już letnich bamboszy nie włożyć... Chciałem poczekać do akcji " łatania dziur po zimie" ale chyba nie dotrwam :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

El elo,

skoo ARRe odgrzebał kotleta to na weekend chce zobaczyć autka jak poniżej , zerknijcie moze jakies uwagi macie odrazu któras na starcie moze wam nie leży itp.

http://moto.allegro.pl/1-9tdi-131km-xenony-navigacja-vebasto-s-line-i1522231338.html

http://otomoto.pl/audi-a4-model-2004-1-9-tdi-130km-C18084420.html

http://otomoto.pl/audi-a4-C17861450.html

http://otomoto.pl/audi-a4-1-9-tdi-130-km-navi-xenon-C16477499.html

http://otomoto.pl/audi-a4-C16940623.html

i sorki ze zaśmiecam forum:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dogass bukowina napewno odpada... co do krzywej to mysle nad tym :kox:

Co do letnich kapci (bambosze to mi sie kojarza z takim zulikiem z dzielnicy co skarpety ma jedne na rok i bambosz na niego wolaja :polew:)

Jak ktos rano jezdzi duzo to z wymiana lepiej poczekac zreszta dzisiaj to bylo widac... a weekend ma byc kiepski podobno :confused4:

Dykan ciezko mi cos powiedziec o tych maszynach co podales kazda inna w sumie ;) napewno ta ze zlotoryji to jakis handlarz ma o czym swiadczy f-ra i blachy boleslawieckie.... Przypominam ze masz rameczki u mnie i naklejke :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was Panowie. Na najbliższym spociku postaram się pojawić. Miałem być teraz w piątek ale nadarzyła się okazja wypolerować autko. :) Pogada też była nie za fajna ale z tego co widzę jednak było parę osób :good: Jak by co też mam kabelek VAG może się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulus witamy :good: ciesze sie ze napisales tu pare slowek i mam nadzieje ze bedziesz czesto zagladal... a na spotka wpadnij koniecznie jak poznasz ekipe to bedziesz stalym bywalcem :gwizdanie: :cool1:

Dykan lokej moga lezec :decayed: bierz sie do roboty to bedzie na co zalozyc :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dykan... jak juz mam sie czepiac to ten z legnicy niby ma ZenonY ale bez sprysków :gwizdanie: zreszta ten ze złotoryi też...

ten z Lądka jakoś mi nie leży... ten z Kamiennej niby ladny ale mało danych jest napisane a ten niebieski... chyba najladniejszy ze zdjęć tylko musisz doliczyć rejestracje i letnie bambosze... yyyy przepraszam! KAPCIE miało być :tongue4:

Dzisiaj już zmieniłem zawieche i skręciłem gwint. Bambosze tez już letnie! No i znowu te przyzwyczajenie!!! Chodzi mi oczywiście o ogumienie letnie a nie o żadnego siniaka z przed sklepu :polew::tongue4: Jak da się jeźdzzić to tak zostawie bo narazie jest zrobiony pod KRZYWĄ! Czyli ja jade na pewno :naughty: KTOŚ jeszcze chętny?? :cool1:

[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 23:54_________________________________________________http://www.audi80.pl/krzywa-street-roulette-rozpoczecie-sezonu-27032011-vt53092.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ktorej Ty chcesz jechac w ta niedziele? :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 18:13_________________________________________________No Panocki budzic sie wiosna idzie ;P wiec troszke pomyslow swoich wprowadzam czyli na dzien dobry ankieta prosze sie wypowiadac pozniej zobaczymy co z tym zrobic :cool1:

Rozszerzylem troszke opis strony tytulowej jak ktos ma jakies pomysly na zmiany itp smialo pisac co chca i jak... Dogass ciebie moge wrzucic jako pomoc lakierniczo blacharska z nr jak chcesz Wojtek26 Ciebie rowniez ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arre no myślę że gdzieś koło 11 bym jechał. Chyba że jednak ktoś by się od nas zdecydował to mogę później żeby samemu nie jechać.

A co do strony tytułowej to możesz wpisać : lakiernictwo, blacharstwo i ewentualnie tuning 1.8T :hi:

To kto chętny na tą krzywą w niedziele??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dogass ja jak sie nic zmieni to kolo 11 bym polecial zreszta jak cos to sie zdzwonimy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już sie coś ruszyło:) Wiem że znajomy z Legnicy też bedzie jechał swoją A4 więc co najmniej 3 nas będzie. To już coś :) Liczę że do końca tygodnia jeszcze pare osób wyrazi chęć :)[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 22:24_________________________________________________Eeee PANY!!! Co tak cicho?? Dowiedziałem się że w niedziele jadą dwie grupy z Jeleniej! Pierwsza o 7:30 a druga o 11:30. Pierwsza to organizatorzy i wszelka pomoc. A druga to reszta. Więc może warto pojechać całą brygadą?? Będzie fajnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dogass zle mnie zrozumiales jak chcesz moge sie z Toba zabrac ;P jak pogoda bedzie w miare... swojego auta nie gonie bo moje o tuningu to nie slyszalo :polew:

Bylismy dzisiaj z Burus2 sie przejechac po oponki do swidnicy bo mialem upatrzone ale sie lipa okazala ale nie wazne... jak wracalismy b7 nas lyknela... potem ja ja i dalej bylo tak ze za mna grzecznie jechala mimo ze grzecznie nie jechalismy :naughty::kox::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...