Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JeleniA4 spot info w pierwszym poście


arre

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie czy ten jutrzejszy spocik jest tak jak w opisie, czyli o 19-tej pod Matexem? Chciałbym pierwszy raz przyjechać i nie wiem czy coś sie nie zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie że jest! Zapraszam! Widze że silniczek jak u mnie więc tym bardziej zapraszam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he no lipa lipa wiosna weekend i nikt przed kompem nie siedzi :decayed: ale dlaczego stala ekipa cos w tak skromnym skladzie sie zjawila? Raker zyjesz? Kuropatkin? co jest z wami? :mysli:

Nastepne spotkanie proponuje w 1 piatek miesiaca maja czyli 6.05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i kolega kgb też się nie pokazuje i milczy :gwizdanie:

koledze kgb to głupio się odzywać po kolejnej nieobecności :confused4: praktycznie cały dzień ułożyłem pod spocik a i tak coś wyskoczyło i ze spotkanka nici...

Ale wątek cały czas śledzę i liczę, że w końcu uda mi się odebrać naklejkę, zwłaszcza, że za sprawą żony mam nową tylną klapę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

byłem pierwszy raz i bardzo mi się podobało. Zauważyłem, że dużo A4 było po jakimś tuningu, ja ze swoją seryjną wyglądałem skromnie :naughty:, ale każdy lubi to co lubi. Kolego Are, 2.6 chodzi rewelacyjnie, może następnym razem jakąś jazdę próbną zorganizujemy, dźwięk silnika jest za***isty. Na pewno pojawię się na następnym spotkaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudziu na rowerek? hmmm jutro popoludniu (16-17) jak by pogoda byla? jak cos to dryknij :gwizdanie:

Kolego Kgb77 aaa widzisz a naklejki w domku u mnie byly wiec bys nie odebral ale 6.05 bede mial napewno :naughty:

Kolego Mazbiny dzieki.. drzwiek jest super 2.6 tylko koni malo :confused4:

Zapraszamy co spot i Ciebie i wszystkich kolegow nowych i ciesze sie ze Ci sie podobalo moja a4 tez seria wiec sie nie przejmuj :kox:

Urzadzilismy sobie po spocie z kolega Burusiem male jazdy testowe :polew: i obwodnica okazala sie za krotka... przed carefurem od strony maciejowej 200 na blacie bylo i trzeba bylo hamowac :no:

Dzisiaj tez turbo klekot rozdziawil swoja buzke bo pedal mial w podlodze (czarny dymek poszedl przy redukcji) a ja go grzecznie przy 160 dygnolem na prostej przed goreczka w strone pasiecznika.... zrobilo sie 180 zakret lewo 3 przy 180... potem ponad 200 z goreczki i tdi zostalo gdzies hen daleko z tylu :wink4::decayed: spieszylo mi sie no :rolleyes: do mojej dlugonogiej blondi :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arre :> ty naprawdę szlony jesteś :evil: Mam nadzieję,że jechałeś sam-bo zjeby dostaniesz 6-stego. Wiem o którym zakręcie piszesz :no: Ja tam przy 150 miałem w porach :polew: może dlatego że jest apex? nie widoczny.Mimo wszystko,długonoga blondi Cię nie usprawiedliwia :gwizdanie: :tongue4:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karl wiem wiem przegiolem troszke ale nie czesto mi sie to zdarza :evil:

Moze to dlatego ze BE klei do ancwaltu :mysli:

Sam jechalem sam i dlatego korba byla :kox: zreszta zawsze jak pedze do lwowa to pociskam :naughty::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka vagow w JG i okolicach... Burus ma na zajezdni (dzieki mnie :wink4:) wojtek26 ma... chlopaki Maniek albo Dogasso maja... Kolega z Bolkowa ma rowniez...

Kawestia jakie okolice maja byc tej JG

Przyjechal bys kolega ta 2.4 v6 na spocika :gwizdanie: nie byl bym wtedy sam w dziedzinie 6 benzynkowych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie już nosi bo na razie w ogóle nie mogę jeździć ubezpieczenie wykupić muszę moje auto to angol :rolleyes: do tego problem z obrotami jestem z Sobieszowa zaufał by mi ktoś i przyczył vaga za czteropak ? ;] albo może komuś sie nudzi i mieszka blisko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bania... ja z cieplic, Burus2 z zajezdni, moge podjechac z burusiem ktoregos dnia wieczorkiem... problem z obrotami skad ja to znam ;P

Faluja na jalowym? hehe pewnie przepust do czyszczenia i adaptacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam nawet dziś mam duuży garaż ;] Problem chyba jest poważniejszy ogólnie moje autko trochę zaniedbane ale to się zmieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...