Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JeleniA4 spot info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mi bardziej pasuja te 2 od końca chociaz ciezko byłoby mi sie zdecydowac ostatecznie

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 202,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witam ekipę z jeleniej :)

takie mam drobne pytanko - czy w waszym rejonie są jakieś winnice i rodzimi producenci win?

jeśli tak, możecie mi polecić jakieś adresy?

będę zobowiązany, albo przez PW, albo to żółte słoneczko :wink4:

pozdrawiam

T.

Opublikowano
  • Autor

Witam kolege Kamyka... ale kolega pytanie zadal :mysli:

Szczerze mowiaz nie mam zielonego pojecia mimo ze rejon okoliczny znam dosc dobrze ale to tez moze i dlatego ze wino to raczej omijam :gwizdanie: :decayed:

ja w kazdym badz razie nie wiem :hi:

Wszystkim milego dlugiego weekendu zycze bo po 15 jade w dzicz na ryby :kox:

Opublikowano

Heloo

czy ktos z was ma instrukcje możliwości Fisa kolorowego w audi ar b6? ma on jakieś tam funkcje kolorowe ikonki ale o co caman to wypadało by sie dowiedzieć:))

pozdrawiam

Opublikowano

A ja poszukuje wahaczy górnych jak ktoś ma chętnie przyjmę stan nie istotny :evil:

Opublikowano

Bania jeżeli stan nie istotny to mam pare...

Opublikowano

Powiedz że górne lewe I że są całe :rolleyes:

Opublikowano

Całe są. Tzn główki nie wypadają... jeszcze :kox: Ale czy mam komplet górnych na strone to ich weiB nicht :mysli:

Opublikowano

Spoko kiedy mogę cię odwiedzić z czteropakiem ? :) Poszukiwania wahacza dalej aktualne ... :wallbash: Podziękowania dla kolegi dogasso za dobre chęci

Opublikowano

pany

fajowy pub na obejrzenie finału Ligi Mistrzów - polecajcie :naughty:

Opublikowano

Na pewno w belfascie będą puszczać. Na ratuszu w ogródkach pewnie też... Ale mnie jakoś piłka nożna nie rajcuje... :gwizdanie:

Opublikowano

Na pewno w belfascie będą puszczać. Na ratuszu w ogródkach pewnie też... Ale mnie jakoś piłka nożna nie rajcuje... :gwizdanie:

jak byłem taki młody jak ty, to też głupoty wygadywałem :polew:

Opublikowano
  • Autor

Szanowni koledzy PRZYPOMINAM O JUTRZEJSZYM SPOCIE Dogass ma usprawiedliwiona nieobecnosc wczesniej zglaszana :wink4:

Opublikowano

Kto ma jakieś wahacze stare ?! Pomóżcie :(

Opublikowano

Mnie nie będzie na spocie niestety. Siła wyższa.

Opublikowano

W sumie masz rację :gwizdanie: Miałem wpaść przynajmniej na 20 minut,ale niestety jestem sam z moim 6-letnim diabełkiem :evil::thumbdown: Arre -ten pierwszy raz zawsze musi być :tongue4: Następnym razem będzie lepiej :good:

Był ktoś nowy? Bo ostatnio na cb-iku nakręcałem gościa z Kowar??

Opublikowano

Witam witam,

może mi sie uda podjechać bo bardzo bym chciał pokazać nowy nabytek. nie jest jeszcze wszystkownim zrobione ale warto wam pokazać. chyba hehe. pytanko ; mam w audicy wmontowane jakieś ksenony ( wnioskuje ze sa to jakieś hidy c**jowe) jak zmienić te swiatła na zwykłe?/ czy cały zestaw hid muszę wyrzucić czy tylko zmienic żarówki??

Opublikowano

podpisuje się pod tym co napisał arre :angry:

panowie zamiast się rozwijać to my się cofamy :angry:

Maciejowa i Komarno odpuścili totalnie ( nie będe pisał nic-ków) :gwizdanie:

Kolega nabył nowy wózek a też się nie pokazał pochwalić :gwizdanie:

no i reszta ekipy bo wymieniac można dalej... ps. panowie zarząd na to wszystko patrzy i już grzmi :gwizdanie: :polew:

kolejny spocik fregfencja 100% ma być!!!

:good:

Opublikowano

witam,

Dudziu prosiłbym nie osadzać mojej osoby , że olewam temat. Nowe auto owszem chce pokazać ale jeśli człowiek pracuje i naprawdę teraz nie mam opcji podjeżdżania na spocik. nawet nie mam czasu żeby podjechać po ramki do Arre.

pozdrawiam

Opublikowano

Ja akurat bylem na zmianie klocków:P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.