Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JeleniA4 spot info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a turbo bylo chlodzone po jezdzie? bo wygla mi to na zapchane smarowanie turbiny :wink:

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 202,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w ciagu tygodnia 4 razy było odkrecane turbo i wsadzane wieksze z awx , które nastepnie wstawało od 2500obr ..itd........temat , rzeka

Opublikowano
w ciagu tygodnia 4 razy było odkrecane turbo i wsadzane wieksze z awx , które nastepnie wstawało od 2500obr ..itd........temat , rzeka

wieksze turbo ,wiecej spalin zeby ja wzbudzic do zycia ,aspaliny to paliwo do turbiny ,moze tu szukac przyczyny ,moja w avj budzi sie ,znaczy slychac i czuc ja od 2200 obr.min, a mocy dostaje auto jak juz zaczyna osiagac te obroty?turbo po regeneracji czy nie ? i warto sprawdzic gruszke od upustu cisnienia czy jakos tak ,chodzi o ten zawor na turbo

Opublikowano

po wymianie turbiny z afn na awx powinno byc conajmniej tak samo a u mnie wstawała od 2500obr wiec lipa..od tych 2500 boosta trzyma dobrze..regulowanie sztanga nic nie dało ..odesłałem ja i gościu ja poprawi mam na to rok gwarancji takze neich robi....podciśnienia wszystkie ok poniewaz moja turbina chodzi bez problemów...........dokładnie ta sztuka TURBOSPRĘŻARKA VW PASSAT 1.9 TDI 130 PS AFV AWX (2770861287) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

a moze virnik nie taki wsadzil ,to znaczy mniej ma lopatek niz powinno miec, ja tak mialem w garret jak pchalem to do preludy budzila sie od 3600 obr.min wymiana wirnika pomogla ,czasami ci co regeneruja taki kicz wsadzaja,ze przykro mowic:kwasny:

Opublikowano

w tym przypadku poprostu pech ..nieopłacałoby im sie regenerować po łepkach i dawać rok gwarancjii!!

Opublikowano
  • Autor

ALe bedzie sniezny spoacik :decayed::banan::naughty:

SPOT JUTRO O 19 parking ulica sudecka obok orbisu-mercura na przeciw starego cmentarza

Opublikowano

u mnie jest ponad 10cm ;P byłem w JG akurat jak zaczeło padac ..na drodze nic nie odsniezone i zero pługów ...a tak sie w radiu chwalili ile to ton soli maja w magazynach buraki z MPGK

Opublikowano

jedz w gory to pogadamy :naughty:

---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 19:14 ----------

a sol to oni pozniej opchna jako jadalna :thumbdown:

Opublikowano

mi turbo awx wstaje od 2000 nawet ciut wcześniej a ori turbo przy 1700

Opublikowano
  • Autor

na spocie sobie popitolicie o turbawkach komu kiedy wstaje :polew:

Opublikowano

no no :naughty:

Opublikowano
  • Autor

3 x :quattro: tego jeszcze na spocie nie grali :tonguemad::decayed:

Opublikowano

2 klekoty ;P

Opublikowano
  • Autor

a kto by tam klekoty liczyl ;P szkoda ze dogass nie dal rady zajechac byly by 3 x 1.8T :naughty:

Opublikowano

hehe a no...a wiec tak jak gadalismy..zapraszam do mnie jak cos....jak przyjdzie turbina , to mozecie podjechac..co 2-3 głowy to nie jedna..wsadzenie turbiny to max godzinka z wyciagnieciem starej ehhe

włacze dmuchawe i bedzie ciepło ;P

Opublikowano
  • Autor

zawine ekologa :decayed: i podlecimy ktoregos dnia wieczorkiem w tygodniu :naughty:

Opublikowano

po 15stej jestem zazwyczaj w domu.......

Opublikowano

tyr tyr tyr co tak chalasuje? a to tylko diesel :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.