Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JeleniA4 spot info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w piatek i sobote ma padac snieg wiec trzeba mysle o jakims spocie ............

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 202,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nadzieja matka glupich specjalnie przez rozdroze jezdze zeby polatac bokiem i czarno ,ale mogloby cos spasc i sie utrzymac a nie splynac w postaci plynu , a co do spota jacys chetni sa?

Opublikowano
  • Autor

Chetni sie znajda ;) tzn ja i Burek pewnie zawitamy

kwestia kiedy

a snieg by mogl spasc w koncu :facepalm:

Opublikowano

dzisiaj turbinka z awx znow zawitała do audi i po 5 min wyleciała ...niby ja słychac od 1600 obr , a autko dostaje buta przy okolo 3 tys obr...wsadzilem z lewanem z powrotem seryjna ...co jest loos???mozliwe, ze auto ma nieodpowiedni progra i dlatego nie wstaje czy co???na chlopski rozum poz amontowaniu wiekszej turbiny auto powinno jeździc conajmniej tak samo czyz nie??

Opublikowano

wiecej spalin potzreba zeby ja ruszyc do pelnej mocy ,wiec pozniej wstaje a dlaczego brak mocy to pojecia nie mam

---------- Post dopisany at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany at 20:08 ----------

na takie warunki czekam :grin: tylko wymienie stluczone lusterko i tylna lampe :kwasny:
Opublikowano
  • Autor

Snieg pada Snieg pada ciesza sie Ci co maja Q :decayed::banan::polew:

Dobry popierdalacz ta 80 ale moim karawanem to bym 3/4 zasp zamiatal ;P

Klapa polift zalozona, wycieraczka zreanimowana (dzieki burek :naughty: )

szyby sciemnione (5) przednie po przegladzie :jerk:

Opublikowano

ja juz dzis troche polatalem bokiem w gorach :banan:

---------- Post dopisany 11-01-2013 at 17:50 ---------- Poprzedni post napisany 10-01-2013 at 22:08 ----------

organizujemy cos jutro ,mam zamiar ponownie w okolice przesieki i borowic wystrzelic :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ja zaraz ide polatac ;) moze jakis minispot? latasz cos dzisiaj szakal?

Opublikowano

moze moze

:wink:

Opublikowano

Bede jutro w JG takze jak cos sie bedzie działo to mozna mnie liczyc :)

Opublikowano

jedziemy do borowic wiec wiesz wal do arre co i jak

Opublikowano
  • Autor

Mozemy cos jutro pomyslec Dogass dzwon jak cos pozdzwaniamy sie i cos sie wymysli ;P borowice jakies np :decayed:

Opublikowano

arre najwyzej wyrwiesz mi z pobocza opal do kominka jak za szeroko polecisz :polew:

Opublikowano

ehhh i jak czlowiek zaluje ze wzial bez Q :(

Opublikowano

fajna sprawa z Quattro ale wszystko mozna zmienic

Opublikowano

nooooo nastepne juz bedzie z Q ale na razie pozostaje to co jest

Opublikowano

przynajmniej na paliwo mniej wydajesz :decayed: ale roznica miedzy oska a awd w zimie jest kolosalna wczoraj paskiem zrobilem ze 150 km ,sporo w gorach ato normalnie czulem strach i niepewnosc ,ze sie urwie na ktoryms zakrecie przyspieszenie po sliskim tez jest duzo lepsze

Opublikowano

spalanie w Q jest minimalnie wyższe od ośki ....max litr ..potrafie na 64 litrach strzelic 1000km w cyklu trasa-miasto......w trasie jadac na nuiemcy 790km przy predkosciach 160-200 walnałem na baku 900km do rezerwy a rezerwa jeszcze grubo ponad 100km

Opublikowano

jak ktos chetny to teraz bede upalal w borowicach na drodze za przystankiem autobusowym (sudecka)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ktos cos dzisiaj lata? bo bialo wszedzie...

Matys? latasz cos? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.