Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JeleniA4 spot info w pierwszym poście


arre

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

bania masz tu numer 883 566 566 gosciu ma na imie Wojtek mi amory robil i zadowlony jestem jak narazie

Ale robił on zwykłe amory czy gwintowane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tygodniu nie pije bo to grozi dyscyplinarka :grin:

w piatek mam impre u gazownikow w sobnote robie :kwasny:

hmm ciezko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe

jezdze sluzbowo wiec wiesz... albo pije albo nie polsrodkow nie toleruje :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bania lewanowi gwint KW robił ....wymienia oleje na nowe w śrogku i wszystko co tam jest...od razu mu powiedz czy chchesz miec twarde czy mieksze bo to zalezy od gestości oleju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to do niego zadzwonie ciekawa jaka stawka za szutkę :wink: a to moje nowe nabytki Powiedzcie ile jest warta kompletna manetka fis i tempomat razem ?dsc0147qh.th.jpg

dsc0146mye.th.jpg

dsc0144jg.th.jpg

dsc0145or.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max 100 manetka ale raczej kierowal bym sie w strone 70-80 bo to sedan przedlift chyba - bez regulacji predkosci wycieraczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bania on robi i takie i takie, ostatnio koledze od poczatku gwint robil do nissana sunny mial tylko wymiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max 100 manetka ale raczej kierowal bym sie w strone 70-80 bo to sedan przedlift chyba - bez regulacji predkosci wycieraczek
No to sama manetka fisa na forum po ok 80 a tempomat nic nie wart ? :kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max 100 manetka ale raczej kierowal bym sie w strone 70-80 bo to sedan przedlift chyba - bez regulacji predkosci wycieraczek
No to sama manetka fisa na forum po ok 80 a tempomat nic nie wart ? :kwasny:

:polew:

ceny z forum niektore sa hmm wyssane z palca

tempo warte 50 tak jak burek napisal a przedlifta do sedana za 20 zl mozna nabyc bez najmniejszego problemu

ale wiesz mozesz wystawic nawet i za 200 taki komplet :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolegi ojciec robi, kiedys znajomemu robil fotel (pies pogryzl) i dobrze mu to wyszlo postaram sie zalatwic numer

Zakład Tapicerski Jerzy Kruszyński

Karłowicza 25

Jelenia Góra

(75) 754-31-79

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :) Ten tapicer to nie czasem Jacka K. stary? Ja ze dwa lata temu szukałem tapicera i znalazłem jeszcze na podwalu/bankowej w podwórku koło PKO i Nieruchomości Żebrowscy ale okazali się dość drodzy ( 4000zł za 2 fotele i kanape...), ten Kruszyński się nie podjął bo czegośtam nie miał. I w końcu robiłem u kumpla z Kamiennej. Jakość zadowalająca a materiały sam sobie wybrałem. No i cena bez szaleństw :)

A kiedy jakiegoś spota robimy? Spod świateł można już normalnie ruszac :P Wrzuciliście już letnie buty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O w morde jeza nietoperza kto to sie odezwal :grin:

Psia d*pa to Ty zyjesz? :decayed:

Ja jeszcze na zimie, dopiero pierwsza ciepla noc byla dzisiaj.

Spot bedzie jak sie w koncu k**wa zaczniecie normalnie odzywac TU i cos uzgadniac :facepalm::polew:

Z pod swiatel nie zauwazylem zadnych problemow:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no 4000zł to przegiecie pały, całe wnętrze można wyrwać za 1000 z kawałkiem. A powiedz mi ile mniej więcej zapłaciłeś u tego kolegi w Kamiennej? Problem u mnie jest taki, że mam jasno-brązowe te skóry i nigdzie nic nie mogę dobrać używanego, zastanawiałem się nad wszyciem jakiejś alcantary na siedzisku, fajnie to wygląda w Passatach b5. A tak z innej beczki: gdzie serwisujecie swoje audiczki? Bo zaczynam mieć problemy z napędem (stuki podczas zmiany biegów) oraz z delikatnym dławieniem się silnika ( podobno problem tkwi w zmiennych fazach, bo to ACK).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu kazdy w wiekszosci serwisuje sam ;)

stuki podczas zmiany biegow moga wynikac z wielu przyczyn zwlaszcza w Q od poduszki skrzyni i silnika po wal, jego podpore, jak rowniez dwumasa ;) temat rzeka i bez dobrej diagnozy to jak wrozenie z fusow :decayed:

to samo z dlawieniem - od przepustnicy, swiec, nie wiem czy Ty masz juz przeplywke czy nie itp

co do zmiennych faz to Ty chyba masz dolot ten plastikowy nie? albo myle juz piece :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poduszki wymienilem pod silnikiem i skrzynia, mysle ze to podpora walu bedzie raczej, a co do dlawienia to swiece i przewody nowe, cewka to samo. Tam dolot plastikowy jest, zgadza sie. Ogolnie auto od jakiegos czasu jakby bardziej mulaste sie stalo i ktos mi podpowiedzial wlasnie ze to moze byc problem z prowadnica lancuszka albo napinaczem. Aha i jeszcze miałem spytać czy ktos z was mial moze problem z odpalaniem auta w zaleznosci od wskaznika paliwa. Mam 15litrow w baku. Przejade 20-30km wskaznik spada jakbym przejechal 100, zaswieca sie rezerwa. Po zgaszeniu auta juz go nie moge odpalic, zalewam 2-3litry, wskaznik podnosi sie do pierwszej bialej kreski, prawie od zera i auto odpala od reki.... dlatego myslalem ze moze macie kogos kto zna sie na tych autkach i wie co to za pierdoly moga byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CIsnienie bym sprawdzil na cylindrach jak masz podejrzenie do rozrzadu.

co do paliwa i zbiornika masz Q i masz zbiornik dzielony - wg mnie nie przeplywa miedzy komorami - cos przypchane - w samym zbiorniku lub odpowietrznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...