Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JeleniA4 spot info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema DZiady :) Na spota się pisze bo w ten akurat dzien kobita wyjezdza "gdzies" takze przyjade do JG. Kurde to ja się wyłamie i przyjade moją padliną z 4 kółkami w logo...:P Chyba że motor ogarne.... dobra żartowałem:P

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 202,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czyli asteroida zostanie w garazu zeby nie było.......

Opublikowano
  • Autor

uuu bedzie gryby spot...

jedno audi, dwa motorki, autobus, hulajnoga, kobyla ze wsi...:kox:

ja chyba na kocie zajade jak jakiegos zlape :banan:

Opublikowano

na bananie;P

Opublikowano
uuu bedzie gryby spot...

jedno audi, dwa motorki, autobus, hulajnoga, kobyla ze wsi...:kox:

ja chyba na kocie zajade jak jakiegos zlape :banan:

kota bym ci pozyczyl :grin:ale wpadl pod kola i nie nadaje sie do dalszego uzytku :polew:moge wpasc moim rozbitkiem bo jeszcze nie zrobilem od strony blacharskiej :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Kto zyw, chetny i ma czym doczlapac (obojetnie w jakim stanie)

to DZISIAJ jak zwyczajowo GODZINA 19, parking przy mercure na przeciwko cmentarza ul SUDECKA

Opublikowano

ok.. będe za 3....19;)

---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 15:17 ----------

dogass nie otruły Ciebie 2 diesle?

---------- Post dopisany at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany at 21:45 ----------

hmm.. co do obecności: "krowa która dużo ryczy to mało mleka daje"

Opublikowano
  • Autor

3 diesle byly... smierdziuchy :decayed::grin:

---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ----------

co do obecnosci to hmmm te nowe nabytki to szczekac umieja i tyle :polew:

Opublikowano

arre jak jechałem z lewanem do domu to koło tesco dogass sie napatałoszył....koło jednostki wojskowej pełny pedzel 2 diesle ja wyprzedzałem lewana a dogass niestteuy musiał ropke wąchac;Phehhehe.....dogass i jak mocno nas dochodziłes?

Opublikowano
  • Autor

Dogass tam browara moczy po tych waszych gnojowozach :polew:

Opublikowano
foto,2,11891,550.jpg
Opublikowano
  • Autor
:polew: jeleniogorscy drogowcy z siedlecina....
Opublikowano

kr siedlęcin czyli kółko rolnicze siedlęcin albo konie robocze siedlęcin eheh

Opublikowano

Uuuu czyli się spóźniłem ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

spozniles sie? hehehehehehehehehe nie bylo Cie kolego wcale....:grin::kox::whistling:

Opublikowano

dobra pany 3 piwka z lewanem i tomkiem i spac bo jutro na 7 do pracy ;P pzdr :drunk:

---------- Post dopisany at 23:50 ---------- Poprzedni post napisany at 23:49 ----------

a jeszcze obowiązki wzywaja;P :sexinbed:

Opublikowano
  • Autor

po 3 piwkach to pewnie z godzine bedziesz wlazil na zonke ;P

tez ide spac... bo jutro grill u szwagra :decayed:

---------- Post dopisany 18-05-2013 at 00:02 ---------- Poprzedni post napisany 17-05-2013 at 23:58 ----------

:drinks::buhaha::drool3::guma::banan2::thumbup::tonguemad::banan::naughty:

Opublikowano

arre musisz kiedys do siedlecina wpasc transport sie zalatwi:p

Opublikowano

Z tym dochodzeniem ropniaków to Lewanowski bez problemu... Matysowy troche gorzej ale cały czas na ogonie :decayed: Co prawda jak wjechali pod wiadukt i tam przypędzlowali to troche nie wiedziałem gdzie jechać :dziura: Dobrze że ja miejscowy to na pamięć jechałem :grin: Nie no fajnie fajnie tylko powiedzcie jak się wrzuca trójke??? :polew:

Opublikowano

Kolega utknął VW touranem 2005r w okolicach Bolkowa/Kaczorowa, znacie jakiegoś diagnostę albo czlowieka z kompem który mógły podjechać podłączyć kompa sprawdzić co jest nie tak ewentualnie naprawić?

Sprawa bardzo pilna!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.