Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JeleniA4 spot info w pierwszym poście


arre

Rekomendowane odpowiedzi

i w a4 i w a6 jest zawias 1ba - full komfort i 1 be sport:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Arre powiem Ci ze o duzo lepiej teraz wyglada ten samochodzik;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki mi tez sie podoba w h u j :naughty::decayed:

i 200 wczoraj na autostradzie bylo bez problemu :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło nie bałes sie?200 to sie po miescie lata;P na autobanie pod 300 trzeba atakowac;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

300 ;P za duzo kg mam na 300 :decayed::polew:

a bac sie nie balem 250 kiedys lecialem ale to juz robi wrazenie...

---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:42 ----------

Btw pochlalem wczoraj ze masakra... we wro to sie bawic mozna

a na urodziny wpadly 2 oponki i bose kompletne lacznie z maskownicami :jerk::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to szalejesz ..ja najwiecej ajko kierowca leciałem 244 astra przy około 170 konikach (skrzynia sie skonczyła i było łutututu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam szaleje :decayed:

oponki kupic musialem a ze wpadly takie jak mam, obydwie z 7 mm bieznikiem za 300 dukatow za pare to kupilem :polew:

z bose podobnie mnam co prawda dwa glosniki juz ale teraz wpadna 4 glosniki i 4 maskownice za 120 dukatow :whistling:

wyboru nie bylo tez musialem kupic :naughty:

ale i tak najlepszy byl wczoraj chlopak mojej siostry jak do goscia 205cm wyskoczyl czy mu nikt nosa jeszcze nie poprawial :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Paniska mam sprawę mógłby ktoś podjechac i ogladnac owe felgi *** ORYGINAŁ VW 18" GOLF - R20 , GTI *** (3370650646) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

PPHU WITOS Krzysztof Witko

Wojcieszyce 91C

58-560 Jelenia Góra

nie chce mi sie bujać tyle km a zależy mi na tych felgach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu mozna podjechac kwestia w jakich godzinach gosc przyjmuje - ja mam czas po 17

i daj jakis namiar na siebie lub napisz na czym CI zalezy by sprawdzic :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupowałem u niego juz ze 4 komplety opon ...gośc ma to co na foto i tak jak w opisie...arre on mieszka na miejscu wiec spokojnie kolo 17stej powinien byc masz numer jak chcesz : 607878496...podjechalbym tez ale w środe żona wraca i qwa musze ogarnac cały dom ehhehe takze jestem po za zasiegiem do środy bede ginał w tumanach kurzu które nazbieralem pzrez 2 miesiace;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie kusi by przymierzyc :jerk:

ale i tak nie sa na sprzedaz wiec bym plakal zapewne po przymiarce

20130722055.jpg

ale jak by do sprzedania byly :guma:

pomecze jeszcze goscia :decayed:

---------- Post dopisany at 09:13 ---------- Poprzedni post napisany at 09:10 ----------

ale tak czy siak bede gumy zmienial jutro to sobie zaloze zobaczyc jak leza :kox::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany dzięki za zainteresowanie :wink: głównie chodzi mi czy na tych oponach polatam przynajmniej sezon, bo felgi wyglądają na ori ale wole się upewnić zanim je zakupie:decayed: a tu e-mail od gościa (Koła można zobaczyć w Wojcieszycach 91c , około 2km od Jeleniej Góry. Zakład jest otwarty od 9-17 , jeżeli w innych godzinach to proszę o kontakt tel 607878496 ) Wiec Pany gdyby ktoś miał okazje podjechać i zobaczyć będę dozgonnie wdzięczny :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie do 17 nie wyrobie napewno... podal bys nr do siebie to ktos kto by podjechal od razu by zadzwonil do Ciebie i przekazal info online :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany gdyby się komuś udało oglądnąć felgi :wink: i miałby chęć przekręcenia do mnie to 694 775 737 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrde nie mam mozliwosci podjechania do niego zobaczyc ..ale jak wczesniej pisałem ..skoro pisze z eopony maja 4 mm to napewno maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie znacie może kogoś w Jeleniej lub okolicach kto wymienia wyświetlacze FIS? Na moim już praktycznie nic nie widać :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam blisko mogę podjechać ? jeżeli to jeszcze aktualne ?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bania ale piszesz o fis czy kolach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...