Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JeleniA4 spot info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

w siedlecinie to kolko rolnicze cuda robi nawet :polew:

w Jg to nowak w sobieszowie....

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 201,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ty lepiej pokaż to a3 ;)

Opublikowano
  • Autor

narazie nie ma co aczy pokazywac bo duzo jeszcze do ogarniecia

ale niech strace takie male spy foto z rodzinnego albuma :lol1:

spy_foto.jpg

Opublikowano

że ty ładny nie jesteś to wiedziałem, ale że aż tak :grin:

Opublikowano

misiek na PW masz numer ..

arre jaki motor ile koników i kiedy sie próbujemy;P (ja teraz na 0.95 bara dmucham i jest elegancko)

---------- Post dopisany at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany at 20:02 ----------

jakby żóltek hehe

Opublikowano
  • Autor

a co sie bede swoja przepita morda chwalil :decayed::lol1:

Matys ogarnac trzeba to i owo narazie...

jak to jaki 1.8 :guma:

zreszta przy tej pogodzie szans nie masz :naughty:

Opublikowano

Widzę że zbyt często nie ma spotów :P

A przecież to chyba najczęściej występująca tu marka

Opublikowano
  • Autor

No niestety chetnych brak... jak spot jest to kazdy ma tysiac wymowek...

trzeba by bylo nad tym podzialac tylko nie ma za bardzo z kim :/

Opublikowano

no na deszczu to ciezko bardzo powyzej 4 tys ....arre mam cała a3 po lifcie na zcesci jak cos chchesz walnieta w strone /przód,bok - pasazera...ale silniczek 190 koników w dieslu tam siedzi

Opublikowano
  • Autor

Przekrece pozniej Matys to pogadamy :wink:

bo moze i cos sie przyda :decayed:

Opublikowano

ja mam pomysł ..przetnij wał i wsadzaj na tył silnik ode mnie ..na przód koło 180 koników , na tył 190 ciekawe jakby to jechało ehhehe ..która strona była by mocniejsza...no wg NM to Dieslowska i to wciul ;P

Opublikowano
ja mam pomysł ..przetnij wał i wsadzaj na tył silnik ode mnie ..na przód koło 180 koników , na tył 190 ciekawe jakby to jechało ehhehe ..która strona była by mocniejsza...no wg NM to Dieslowska i to wciul ;P

Tu był podobny pomysł :)
Opublikowano
  • Autor
ja mam pomysł ..przetnij wał i wsadzaj na tył silnik ode mnie ..na przód koło 180 koników , na tył 190 ciekawe jakby to jechało ehhehe ..która strona była by mocniejsza...no wg NM to Dieslowska i to wciul ;P

hehe sam sobie wloz ten silnik do asteroidy bedziesz mial 2 w jednym :polew::decayed:

Opublikowano

takie pytanko, czy ktorys z naszych forumowiczow posiada czarna b5 w sedanie?? (z przerobiona maska, nachodzaca na swiatla)

Opublikowano
  • Autor

dwie takie b5 w sedanie znam tylko nie pamietam czy obie czarne

jedna taki mlody chlopaczek jezdzi i chyba ona ma maske naciagnieta - cos ala brewki

a w czym problem?

osobiscie goscia nie znam ale wiem gdzie go zlapac ;)

Opublikowano

problem zaden :) ale podoba mi sie ta maska i swiatla, i chcialem zapytac, czy to jakies hidy czy zarowki blue vision. chce swoje zwykle swiatla zamienic i sie zastanawiam czy wkladac polifty czy moze Audi A4 B5 WZOR XENON H7 CHROM ( 94-00) - Net-Cars

Opublikowano
  • Autor

maska mi sie osobiscie nie podoba...

swiatla pewnie hidy bo xenon na 100% zadne bluvision takiego swiatla nie daja

co do lamp lepiej na bank wstawic polifty niz jakies chinole

:hi:

Opublikowano

czytajac forum, wlasnie zdania sa podzielone, ori to wiadomo, jednak nowe to majatek a uzywane czesto maja jakies defekty, a "chinole" ponoc ostatnio sie polepszyly gdyz wprowadzili standaryzacje jakosci i teraz ponoc na prawde warto to kupic. jeszcze za chinolami przamawia to, ze podejda bez przerobek, a przy poliftach bedzie troche dlubania. na razie probuje podjac jakas decyzje, bo chcialbym na wiosne juz miec nowe "oczy" :) a maska chyba rzecz gustu, jednak jak dla mnie duzo lepiej wyglada niz te brewki naklejane.

Opublikowano

te lampy co wrzuciłeś wiocha mogą być chinole ale zespolone, a mnie tam badlook sie podoba

Opublikowano
  • Autor

Rebaczu spac nie mozesz? spawarke grzej :lol1:

W poliftach dlubanie jest takie ze podcinasz ranty blotnikow i zmieniasz kostki - cala operacja max 3h

da sie kupic uzywki dobre - szukasz po szrotach rozbieraczach okolicznych - organoleptycznie badasz produkt :decayed:

ja jak widze 12-16 letnie auto i ma diody jak nowe auta w chinskich lampkach to mnie zbiera na wymioty

jak juz chcesz porzadne lampy to zagadaj tu na forum z gosciem pod nickiem Gwerty ma gotowe i pod xenon i bixy i porzadnie robi i Klubowicz

:guma:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.