Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JeleniA4 spot info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

pelnoletnie tak maja ze sie psuja z wiekiem ;P

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 202,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Panowie potrzebuje manetki od zmiany swiatel do mojej a4 rok 95 jak ktos cos ma to pw:P

Poszedł PW :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Panowie potrzebuje manetki od zmiany swiatel do mojej a4 rok 95 jak ktos cos ma to pw:P

Poszedł PW :naughty:

Odebral juz wczoraj ode mnie :decayed:

Opublikowano

Nieładnie:baseball: :decayed:

Masz może ringi w zegary z a6? :wink:

Opublikowano
  • Autor
Nieładnie:baseball: :decayed:

Masz może ringi w zegary z a6? :wink:

Masz:decayed: ale wedruja do a3 tzn same ringi

chyba ze pasowac nie beda... :kox:

Opublikowano

Gdyby nie pasowały to jestem zainteresowany :naughty:

Opublikowano

zamiast iśc najpierw w MOC to Wy wszystko od d*py strony;P...

Opublikowano
  • Autor

Na brak mocy nie narzekam :naughty: na zime styknie

a na wiosne sie pyknie te Twoja oske :guma:

Opublikowano

no problemo czekam juz do wiosny;P ...wg mnie to tak 300 musisz miec zeby cosik z tego było :) bo i masa i naped nie sa w tym przypadku na plus ...oczywiście w A3

jak tam zimówki juz zakładacie??panLewandowski juz nie wytrzymał;) hehe

Opublikowano
  • Autor

wg mnie naped wlasnie jest na plus... Dogass ma podobna mase i wieksza moc i co? i pupka byla do 100...:whistling:

w osce strzelisz ze sprzegla to stoisz... a u mnie ile by km nie zrobil to startuje od reki :naughty:

zobaczymy ile keszu na wiosne bedzie jak nowe k04 wpadnie to nawet asteroidy z garazu nie wyjmuj :polew:

nie ma sniegu nie ma zimy...

moj setup i tak taki sam bedzie tylko guma inna :decayed:

---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ----------

BTW dwie czorne CCCO pod domem stoja :guma:

Opublikowano

ja tam juz zmienilem bo mnie w Szklarskiej nastraszyli ze dzis snieg bedzie :decayed: i tak jezdze na balonach r15 :facepalm: a chcialem je sprzedac i kupic ogumienie do alusow

Opublikowano

a po 100? <facepalm>

mg mnie startujesz z 4 butów to jest fakt idzie ale wrzucarz 2ke i stratyyyy.....a4 jest długa i podczas szybkeigo startu opada mu tył i tym samym traci tarkcje z przodu ..ale podejzrewam , ze powyzej 100km/h byłby juz tylko z przodu

pod k04 nie trzeba juz kuc?

Opublikowano
  • Autor

chlopy robia pod 300 bez kucia wiec nic sie nie martw :decayed:

zreszta do wiosny daleko zobaczymy co bedzie....

dawaj ta asterke w zimie to sie poscigamy po szklarskiej :polew:

Opublikowano

heh w zimie nu nu ....na zime to jest inny paździerz

Opublikowano
:hi: Panowie jest w Jeleniej jakiś zakład co naprawia akumulatory? Chodzi o nalanie upalony go słupka. Akumulator od ciągnika.
Opublikowano
  • Autor
:hi: Panowie jest w Jeleniej jakiś zakład co naprawia akumulatory? Chodzi o nalanie upalony go słupka. Akumulator od ciągnika.

zapytal bym sie w sklepie z czesciami rolniczymi - maja tez aku

ul. sobieszowska

---------- Post dopisany 09-11-2013 at 11:34 ---------- Poprzedni post napisany 08-11-2013 at 16:49 ----------

jutro spot kto bedzie?

Opublikowano

Ja bede :wink: Gdzie w jeleniej sprzedać wkład katalizatora?

Opublikowano
  • Autor

sam wklad? czy caly? jak by caly to na alledrogo

jak tylko zloze to uderz na k.miarki bb czesci

Opublikowano

Sam wkład w kawałkach. Dobra, spróbuje tam gdzie mówisz

Opublikowano

najlepie sprzedac u gościa spod litewskiej granicy ale trzeba wysłac paczke...za diesla tak jak ode mnie z audi to 90zł zapłacił..a np z astry 360zł ..jakby co to odnajde kontakt na gsiklubie i dam znac

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.