Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JeleniA4 spot info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
na narty tylko do pepikow :decayed: tam przynajmniej trasy przygotowane i sniegu zawsze wiecej

charahov lub spidveymlyn fajne stoki

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 201,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
na narty tylko do pepikow :decayed: tam przynajmniej trasy przygotowane i sniegu zawsze wiecej

charahov lub spidveymlyn fajne stoki

janskie laznie :decayed:

---------- Post dopisany at 00:14 ---------- Poprzedni post napisany at 00:13 ----------

To właśnie ta ;)

a czemu go tu nie ma?

Opublikowano

tam mnie nie bylo jeszcze:D

ale i tak wole kope i jazde po lasach miedzy drzewami obok stoku. tylko musi byc snieg a tu braki

Opublikowano

a czemu go tu nie ma?

jestem jestem ;)

Opublikowano
  • Autor

a czemu go tu nie ma?

jestem jestem ;)

Witamy kolege :hi:

Opublikowano

noooooo witamy :decayed::hi:

---------- Post dopisany 09-02-2014 at 11:40 ---------- Poprzedni post napisany 05-02-2014 at 23:19 ----------

takie pytanko, ile kosztuje ustawienie swiatel i gdzie najlepiej to zrobic? skoda, mzk, ...?

Opublikowano
  • Autor
noooooo witamy :decayed::hi:

---------- Post dopisany 09-02-2014 at 11:40 ---------- Poprzedni post napisany 05-02-2014 at 23:19 ----------

takie pytanko, ile kosztuje ustawienie swiatel i gdzie najlepiej to zrobic? skoda, mzk, ...?

zalozyles w koncu? :decayed: albo mzk ale tam zalezy kogo trafisz albo pzm-ot na kazdej diagnostyce i chyba 20 zl

Opublikowano

ja slyszalem ze ustawianie nie może nic kosztować w SKP:wink: nie sprawdzałem, bo zawsze na bramie od garażu ustawiam:grin:

Opublikowano

że też nic mnie nie pokusiło żeby kabelki posprawdzać:facepalm: patrzyłem na schemat jak podłączyć nową i niby było wszystko cacy. tylko....

nie zauważyłem że patrze nie na tą stronę (obróciłem o 180 stopni) i mi się wszystkie kabelki pozamieniały:polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

w lampach starych jak i w nowych wtyczkach jak przerabiasz to kolory kabli takie same tylko kabelki od silniczków dokładasz do wtyczki

Opublikowano
  • Autor
w lampach starych jak i w nowych wtyczkach jak przerabiasz to kolory kabli takie same tylko kabelki od silniczków dokładasz do wtyczki

do pracy bys sie zabral leniu :grin:

---------- Post dopisany at 09:21 ---------- Poprzedni post napisany at 08:19 ----------

20121204140518uid2.jpg

:grin:

Opublikowano
w lampach starych jak i w nowych wtyczkach jak przerabiasz to kolory kabli takie same tylko kabelki od silniczków dokładasz do wtyczki

teraz juz wiem:decayed: chociaz z jednej strony jakiś majster robił chyba z resztek kabli, bo długie i krótkie były inne, a do tego jeden kabel biało-żółty a drugi żółto-biały:grin:

---------- Post dopisany 13-02-2014 at 23:44 ---------- Poprzedni post napisany 12-02-2014 at 13:33 ----------

qrde temperatury takie ze az sie zastanawiam zeby letnie kolka zalozyc:grin:

Opublikowano
  • Autor

Jak jezdzisz na codzien to lepiej nie :wink:

ja tam mysle powaznie bo auto mam od swieta :grin:

ale to dopiero jak gwint na dupe siadzie :naughty:

Opublikowano

jakbym miał jakieś fele ciekawe to też bym sie zastanawiał chyba:decayed:

chociaż dzisiaj w jeżowie jeden sie zdziwił że ślisko i wbił swoje clio czerwone w czerwony autobus:polew:

Opublikowano

wstrzymuje mnie to ze w nocy spada ponizej 0:decayed:

Opublikowano

miał być wzmacniacz a wpadł mandacik 200zł:facepalm: i trzeba odłożyć plany:doh:

Opublikowano

Z fotoradaru?

Opublikowano

Nie, z suszary :decayed:

Opublikowano

To jakieś 30km/h?

Opublikowano
  • Autor
Nie, z suszary :decayed:

cb-radyjko sie klania

wlasnie poszlo bokiem :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.