Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JeleniA4 spot info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
u ankieta wisi jeszcze od poprzedniego silnika forum i h wie co z nia zrobic :whistling:

napisać do GTW żeby ją posłali do kosza ? :decayed:

a niech wisi :wink: mi nie przeszkadza a glosow duzo :naughty:

mam z GTW wrclagune na a3squad jak cos :jerk:

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 202,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To niech posprząta i odda Ci pierwszy post. Będziesz dzielił i rządził. :decayed: No chyba że prezes nas wysadzi w powietrze i po przesiadce nie będzie już spotów. :whistling:

Opublikowano

kolega chyba musi wpaść na Wrocławskiego spota żeby zobaczyć że przyjeżdżają klubowicze z żonami i dziećmi i nawet upalamy zdalnie sterowane R8 i Vipery tychże dzieci :)

A najlepiej niech zajrzy na wątek naszej wigilii klubowej :D:hi:

Opublikowano

pozdrawiamy nie do zobaczenia:hi:

Opublikowano
jak droga jest wylaczona z ruchu to na jakiej podstawie na nia wjechales? to jest dojazd do schroniska i to jest droga lasow czyli droga panstwowa pacanie

pilota? heheheh nie moge juz ze smiechu przeziec ta Twoja mega turbo maszyna 150km nie ma :polew:

i co i co ile odzkodowania dostales? :facepalm::grin:

nie rozmawiaj juz ze mna ja Cie prosze :grin:

mam pozwolenie na wjazd , a co zal dupe sciska ,ty tez tam jezdziles ,widzialem cie ,i teraz sam sie :bicz: bo wjechales tam na nielegalu ,nastepna kwestia niewarzne jaka fura,wazne jak sie ja wykorzystuje ,serce cie boli ze coco jest upalane ,mialem seja zlom ,civic jajo dlugo tez nie wytrzymal ,ale przyznam a4 dobrze znosi moje traktowanie ,i szczerze moje auto moj problem ,a ty dalej picuj swoja bryke ,kolo ch..ja latasz mi ty i twoje auto ,dla mnie jestes ,nikim i skad wiesz co sie dzialo z moim autem od tamtej pory ,skoro pier**lisz jakies glodne teksty ? przestan sie juz blaznic ,bo to ponizej krytyki ,i nie interesuj sie cudza kasa bo ci twoja ojebia :polew: narka bez odzewu prosze ,bo to nudne sie robi

:brawo: za tego posta spodziewaj się pozdrowień :decayed:

Opublikowano

Co tu sie odkutasza? :decayed:

Opublikowano

Pogadajmy o przyjemniejszych rzeczach :grin:

Arek kiedy na wodke wpadasz do Wro? My z Nelsonem juz sie postaramy o odcinke :polew:

Opublikowano

O to to. Tylko pamietaj ze u nas na spotach tez sie bawimy :grin:

Opublikowano
  • Autor
O to to. Tylko pamietaj ze u nas na spotach tez sie bawimy :grin:

Spoko moja prawko ma wiec nie problem. Co do terminu dam znać jak coś ustale :wink:

Opublikowano

ale śmiesznie tu u Was :)

Opublikowano

Coś się dzieje w końcu :decayed:

Opublikowano
  • Autor
ale śmiesznie tu u Was :)

jest zabawa jest wesolo :naughty:

Opublikowano

Ooo. Otwarte :decayed:

Opublikowano

Bo tu całodobowy :D

Opublikowano

Litra i ogorki :decayed: i na laweczke :grin:

Opublikowano
Litra i ogorki :decayed: i na laweczke :grin:

Wez dwie - YouTube

:grin:

Opublikowano

Ja chyba zbastuje z piciem, muszę się za siebie wziąć. Lato tuż tuż, a kaloryfer nie za bardzo wyrzeźbiony. Chociaż, podobno wódka nie tuczy :-D

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano

A co chcesz? Cytrynowke, wiśniowke, agrestowke, porzeczkowa, truskawkowa, truskawkowa z limonka, jagodowa ........

Opublikowano

Co dasz to wypijem. Za darmo brzmi smacznie :-D

Wysłane z monopola 24/7

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.