Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JeleniA4 spot info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
a jak :grin:

albo 8-9 albo 15-16... pogadam z moja ustale co i jak i poinformuje wczesniej napewno :naughty:

:nose::guma:

Ryju ale to o marcu ja z Andrzejem rozmawiam :cygaro:

no o marcu, marcu... :guma: w ten weekend bede wiedział.

ze do Pl sie wybierasz na 15-16? :naughty:

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 202,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

benzyno jeździ a trybi jak czterdziestoletni diesel :grin: w ten weekend sie okaże.

Opublikowano
  • Autor
benzyno jeździ a trybi jak czterdziestoletni diesel :grin: w ten weekend sie okaże.

junkersem jak juz :grin:

Opublikowano
benzyno jeździ a trybi jak czterdziestoletni diesel :grin: w ten weekend sie okaże.

Coś masz do diesli synek ? :D:D:D

Opublikowano
benzyno jeździ a trybi jak czterdziestoletni diesel :grin: w ten weekend sie okaże.

junkersem jak juz :grin:

to wszystko tłumaczy :grin:

Opublikowano
  • Autor
benzyno jeździ a trybi jak czterdziestoletni diesel :grin: w ten weekend sie okaże.

junkersem jak juz :grin:

to wszystko tłumaczy :grin:

a jak :kox:

---------- Post dopisany 21-02-2014 at 08:38 ---------- Poprzedni post napisany 20-02-2014 at 11:39 ----------

Jaki tu spokoj :whistling:

:decayed:

Opublikowano

czas myśleć o kolejnym spocie:kawa:

Opublikowano
czas myśleć o kolejnym spocie:kawa:

prawda:guma:

patrzcie co sie we Wleniu wyprawia:naughty:

DSC_0632.jpg

Opublikowano
  • Autor
czas myśleć o kolejnym spocie:kawa:

prawda:guma:

patrzcie co sie we Wleniu wyprawia:naughty:

http://s30.postimg.org/yddsn0eq9/DSC_0632.jpg

:grin: na klamoty idzie? :polew:

---------- Post dopisany at 18:38 ---------- Poprzedni post napisany at 18:13 ----------

rezaj rezaj... w marcu praktyki to nie bedziesz mial czasu na pierdoly :grin:

Opublikowano
czas myśleć o kolejnym spocie:kawa:

prawda:guma:

patrzcie co sie we Wleniu wyprawia:naughty:

http://s30.postimg.org/yddsn0eq9/DSC_0632.jpg

:grin: na klamoty idzie? :polew:

---------- Post dopisany at 18:38 ---------- Poprzedni post napisany at 18:13 ----------

rezaj rezaj... w marcu praktyki to nie bedziesz mial czasu na pierdoly :grin:

kolegi auto, dokładam mu troche wyposażenia:decayed:

jakie pierdoły:punish::decayed:

Opublikowano
czas myśleć o kolejnym spocie:kawa:

prawda:guma:

patrzcie co sie we Wleniu wyprawia:naughty:

http://s30.postimg.org/yddsn0eq9/DSC_0632.jpg

ale rozpiz*ziel:decayed:

Opublikowano

Te fotele będą na sprzedaż? To półkubly ?

Opublikowano

Placki, na sprzedaż

Opublikowano

ja u siebie nic nie rezam ale chociaż sprawne jest :D

Sent from my GT-N7100 using Forum Fiend v1.0.1.

Opublikowano
  • Autor
ja u siebie nic nie rezam ale chociaż sprawne jest :D

Sent from my GT-N7100 using Forum Fiend v1.0.1.

tez fajnie :decayed:

ale jak bys tego klekota odwalil konkretnie to by rylo banie :cygaro:

Opublikowano

arre. ja po grudniu jestem jeszcze trochę w ciemnej d#pce. przy przeglądzie okazało się ze:

jeden wahacz do wymiany,

końcówka drążka

sztywny przewód hamulcowy

przednie tarcze i klockami

linka ręcznego.

i tak w sumie poszło ok 2 tys.

teraz jeszcze będę musiał wybadać czemu geometria mi się zmienia. raz ściąga w prawo a raz jedzie idealnie prosto. możliwe ze jeszcze druga końcówka jest do wymiany. no i dalej wq mnie ta rura wydechowa ze ciągle skrzypi i obija budę. no i akumulator do wymiany.

później opony na zimę. i dziś ubezpieczenie...

Sent from my GT-N7100 using Forum Fiend v1.0.1.

Opublikowano

Auto wróciło, kiedy spot?

Opublikowano

niedziele proponuje

Opublikowano
Nieoznakowane to pewnie opel insygnia

o to to to

widzialem juz ze 2 razy DJE 26aa czy jakos tak wiosnowa napewno...

ponoc DJE 11AJ

Opublikowano
  • Autor
Nieoznakowane to pewnie opel insygnia

o to to to

widzialem juz ze 2 razy DJE 26aa czy jakos tak wiosnowa napewno...

ponoc DJE 11AJ

zgadza sie ... moj blad wybaczysz? :giveheart:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.