Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JeleniA4 spot info w pierwszym poście


arre

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

faktem jest ze halo w przedliftach co najwyżej doswietli pobocze co jest mi porrzebne zeby widziec te niezbyt madre sarny w rowie i nic poza tym

Tapnięte z LG G3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One świecą z poziomu zwykłych więc tak jak mówi Łukasz doswietlaja trochę pobocze, nic poza tym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te w przedliftach tak... te na dole to calkiem inna bajka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze wiedzieć że hejtowane światła mam :D, żarty zartami ale w jakie koszta musze się ubrać żeby mieć to o czym piszcie

waterproof xperia Z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj od razy hejtowane ;) mnie całe kosztowały koło tysiąca :P lampy, przerobienie na bixy, przetwornice, zarniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampy wyrwiesz za 400 za 2 szt moze nawet taniej

przetwornice 200 za 2 szt

soczewki bixa 120 za 2 szt

zarniki zalezy ja mam jakies z homologacja E i placilem 60 za 2 szt

robota wlasna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja nie bawiłem się w to i kupiłem przerobione juz :) 600zł za przerobione na bixy, uważam za super cene. do tego silniczki 30zł (niestety nie bylo od razu w lampach :P) , wtyczki polift 30zł (różnią się od przedliftowych), przetwornice koito d4s 150zł ( seryjnie montowane w subaru , toyotach, lexusach. ) i do tego nowe ori palniki philips d4s 240zł (zaraz arre powie ze przeplacilem 4 razy :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciezkie życie,mialem kupić gta 5 na ps4 bo jakby mi bylo malo posiadać na ps3,rok 2015 przyniesie tekken 7 i (!!!) gran turismo 7 czyli obowiazkowo , na te gierki trzeba rzucic znajac polske i sporo zawyżone ceny jakies 600-700,nigdy nie bede dorosly ;D

Tapnięte z LG G3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja nie bawiłem się w to i kupiłem przerobione juz :) 600zł za przerobione na bixy, uważam za super cene. do tego silniczki 30zł (niestety nie bylo od razu w lampach :P) , wtyczki polift 30zł (różnią się od przedliftowych), przetwornice koito d4s 150zł ( seryjnie montowane w subaru , toyotach, lexusach. ) i do tego nowe ori palniki philips d4s 240zł (zaraz arre powie ze przeplacilem 4 razy :P)

ja tam się cieszę że nie oszczędzałeś :P

ciezkie życie,mialem kupić gta 5 na ps4 bo jakby mi bylo malo posiadać na ps3,rok 2015 przyniesie tekken 7 i (!!!) gran turismo 7 czyli obowiazkowo , na te gierki trzeba rzucic znajac polske i sporo zawyżone ceny jakies 600-700,nigdy nie bede dorosly ;D

Tapnięte z LG G3

gta 5 w trybie pierwszosobowym podobno super sprawa :wink: ale ja chyba już wyrosłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupil bym tez philipsy ale budzet sie ograniczyl i jezdze na tym na czym jezdze

swoja droga nie mam nic do zarzucenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps4 jak naarzie strata kasy..za około 2 lata bedzie sens zakupic a tak to nie ma w co grac...na ps3 w gta 3 z Lewanem tłuczemy w zdłurż i w szerz ..online dethmecze to podstawa takze zapraszam na amła wojne :)

Edytowane przez matyss___
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps4 kupilem w dniu premiery za 2100,minelo troche czasu o gier jest bardzo duzo,malo jest w pl,w tym miesiacy na ps+ dali Injustice a na przyszly Infamous First Light,w zeszlym tygodniu EA z okazji 20lecia ps dali tez za free gre , nie ma co narzekac

Tapnięte z LG G3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkrety Panowie 21.12 godzina 18?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi pasuje każda w niedziele :D


ale proponował bym gdzieś na oświetlonym parkingu pod tam pod laskiem to troche ciemno o tej godzinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...