Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JeleniA4 spot info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Arre jak wyjazd na BT to tylko w sobote bo ja pracje a urlopu juz nie ma:P teleport jakis sie ogarnie:P

Edytowane przez Lewan91

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 201,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Arre jak wyjazd na BT to tylko w sobote bo ja pracje a urlopu juz nie ma:P teleport jakis sie ogarnie:P

jak jechac do BT to w piatek po robocie... tez pracuje ;)

jestesmy jutro in tacz w sprawie teleportu

acha i mloda do kieratu ;) nie pije... powozi ;P

Opublikowano

jak cos to w kontakcie :)

Opublikowano

Hej,

Ma ktoś pomysł co dolega mojej A4? Około 2-3 minuty od rozpoczęcia jazdy zapala się check engine, który po 1-2 dniach gaśnie i zapala się głównie po nocnym postoju. Dodatkowo przy prędkości 60-70 km/h są wyczuwalne drgania również na biegu jałowym. Słychać też czasem wtedy delikatne stuki.

Opublikowano

Odczytałes błędy? :)

Opublikowano

Właśnie nie podpinałem go do kompa, a to pewnie klucz do sukcesu :)

Opublikowano

Od tego trzeba zaczac ;)

Opublikowano

W takim razie koledzy poradźcie gdzie podpiąć autko do kompa w jelonce, bo jeden kontakt mi się urwał i teraz nie mam obeznania kogo odwiedzić.

Opublikowano

Ja Ci podepne. numer wyślę Ci na pw

Edytowane przez izzy36

Opublikowano

Jak coś mam vcds 11 ;)

Opublikowano

Jak coś mam vcds 11 ;)

odczyta to to przebieg w moim ECU? bo commander 1.4 nie podołał :eusathink:

Opublikowano

Nie wiem. ma bardzo duże możliwości, ale ja ich nawet nie znam :-P http://www.vag-com.pl/index.php?mod=site&id=12

Opublikowano

pany nie chce robić smietnika na forum to pozwólcie ze tu spytam, fela od a8 et 48 17 cali kapcie 225/55,jakie dystanse bo przod jest BLISKO wahacza a tyl blisko tego kielicha od amora, niestety sa seryjne amory i nie wiem co z dystansami a może inne kapcie...

Tapnięte z LG G3

Opublikowano

Ta 8 cali? Będzie jeździć bez problemu. Tam nie musi być dużego odstępu bo te elementy nie pracują względem siebie. Jak chcesz mieć na równo z błotnikiem żeby fajnie wyglądało to tak 10-15mm. Ale zacznij od zmiany opony bo 225/55 to rozmiar do a8 :) do a4 to raczej 225/45

Opublikowano

kapcie byly powiedzmy GRATIS, dlatego je mam, ale te fele juz sa rowno z buda, jak dam powiedzmy 10mm na przod i tyl to juz chyba wyjdzie i panowie niebiescy lowcy okazji chętnie przytula mi dowód, najgorsze ze kapuchy brakuje, najtańsze opony conajwyzej oczywiście nowki

Tapnięte z LG G3

tak to jest 8cali fela polerowana

Edytowane przez �ukasz Anufrowicz

Opublikowano

no to zrzuć te opony i jak coś tam jeszcze bieżnika mają to sprzedaj a do siebie kup coś w rozmiarze 225/45 :wink:

Opublikowano

myslalem nad 215/45,niby według tabeli moze byc, a opony to raczej na sezon bez szaleństwa

Tapnięte z LG G3

Opublikowano

izzy36 dzięki za podpięcie mojej A4 i sczytanie błędów. Z tego co wygoglowałem to najpoważniejszymi jest błąd poduszki pod silnikiem i termostat do wymiany. Może wypowie się jakiś specjalista i potwierdzi/skoryguje moją analizę błędów :)

Address 01: Engine
Controller: 038 906 019 LJ
Component: 1,9l R4 EDC G000SG 5934
Coding: 00002
Shop #: WSC 63251
WAUZZZ8E35A041349 AUZ6Z0D0268403
2 Faults Found:
17996 - Engine Mount Solenoid Valves (N144/N145): Short to Open Circuit
P1588 - 35-10 - - - Intermittent
17664 - Engine Coolant Temp Sensor (G62): Open or Short to Plus
P1256 - 35-10 - - - Intermittent
Readiness: N/A

-------------------------------------------------------------------------------
Address 08: Auto HVAC
Controller: 8E0 820 043 AB
Component: A4 Klimaautomat 1424
Coding: 00000
Shop #: WSC 63251
1 Fault Found:
01172 - Temperature Sensor: Driver's Heated Seat (G59)
29-00 - Short to Ground

-------------------------------------------------------------------------------
Address 09: Cent. Elect.
Controller: 8E0 907 279 F
Component: int. Lastmodul RDW 0517
Coding: 00001
Shop #: WSC 63251
1 Fault Found:
01504 - Bulb for License-Plate Light (X)
57-00 - Electric Circuit Failure


-------------------------------------------------------------------------------
Address 17: Instruments
Controller: 8E0 920 930 T
Component: KOMBI+WEGFAHRS. RB4 D42
Coding: 00001
Shop #: WSC 19411
WAUZZZ8E35A041349 AUZ6Z0D0268403
1 Fault Found:
01300 - Control Module for Navigation with CD-Rom (J401)
49-10 - No Communications - Intermittent

-------------------------------------------------------------------------------
Address 37: Navigation
Controller: 4B0 919 887 E
Component: BNS 4.2 H05 BNO 0050
1 Fault Found:
65535 - Internal Control Module Memory Error
00-00 - -

-------------------------------------------------------------------------------
Address 46: Central Conv.
Controller: 8E0 959 433 AR
Component: Komfortgerát T85 1512
Coding: 06976
Shop #: WSC 63251
1 Fault Found:
01560 - Passenger Door
59-10 - Can't Unlock - Intermittent

Opublikowano
  • Autor

Pany promo na oponki 205x40x18 Dayton-a 190zl sztuka z montazem

wazne tylko kilka dni....


myslalem nad 215/45,niby według tabeli moze byc, a opony to raczej na sezon bez szaleństwa

Tapnięte z LG G3

pierwsze slysze ze do a4 ma byc 215/45 i to jeszcze na 8 calach


bez gleby bedzie to wygladac bardzo hu.... kiepskawo :grin:

Opublikowano

Witam wszystkich ja tez bym sie pisal na cos takiego jestem nowy chetnie cos poslucham cos sie dowiem a moze nawet pomoge tylko ze mam problem jestem za granica i u mnie tylko wekendy wchodza w gre.

Kiedy jajblizsze spotkanie i gdzie?


bede w jeleniej 13.03 do kogo mogl bym podjechac i sie dowiedziec cos bo chcialem dolozyc bt kamere cofania ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.