Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JeleniA4 spot info w pierwszym poście


arre

Rekomendowane odpowiedzi

Strzelba mowil ze misiek95 kuma sie w tego typu sprawach, jak mialem pod opieka paska ojca b5fl 1.9tdi podniesiony do 140kunia to średnie spalanie na sto przy uszkodzonym termostacie

02a8b3da718f97261c5fb78dc69c65e7.jpg

a golfem takie

30b64c6cd30fb39e9951e13b8df14fac.jpg

:))

Tapnięte z LG G3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zakladalem fisa tyle ze do polifta ktory juz mial polfisa. No ale mysle ze temat do ogarnięcia. Skoncze matury bedziemy działać;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...koledzy powiedzcie w jakie koszta musze sie ubrac przy zmianie licznika na duzy fis(zegarek analogowy) z calym osprzetem + robocizna?? zastanawia mnie ta opcja bo chce odświeżyć wnętrze w kazdym możliwym miejscu z kazdym detalem a od licznikow mysle ze chce zacząć

Tapnięte z LG G3

1 musisz miec sprawny licznik - ceny rozne od ok 100 do 300 za taki z ladnym wyswietlaczem

2. manetke pod fis... 50-80zl

3 kabelki mozna dorezac

robocizna to zalezy od tego czy masz przedlifta a pamietam ze chyba tak wtedy to jakies 3h roboty

lacznie jak dobrze poszukasz w 500 zl powinienes sie zamknac

Z reszta jak Misiek wczesniej napisal ogarnia temat wiec wal do niego... a jak cos sknoci to ja mu pomoge :guma:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze czujnik w miche albo emulator no i nie wiem czy dobrze pamiętam ale w przedlifcie czujnik do plynu spryskow potrzebny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze czujnik w miche albo emulator no i nie wiem czy dobrze pamiętam ale w przedlifcie czujnik do plynu spryskow potrzebny

to zalezy czujnik to smiech nie kasa - ok 30 zl bo przedlifotowy ma 1 pin tylko

i w przedlifcie nie ma czujnika spryskow - ja podlaczylem i p&p bylo albo masowalem

najwiecej jazdy jest jak sie pakuje polifta do przedlifta wtedy czujnik w miske zmiana czujnika spryskow itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez tak mam jak widze 33 to odrazu noga z gazu :decayed::wink:

a powiedzcie mi czy ktos w jeleniej podlaczy mi fotochromy zewnetrzne jak mam juz wszystko przygotowane razem z instalacja ? srodkowe mam z fabryki (fotochrom) kable schodza do slupka a i tam koniec , dorezalem dwa kable do sterownika w drzwiach po obu stronach i i kabel z lewej na prawa ? ktos by sie tego podjal?

ktos pomoze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antek Ty obniżaj puki możesz :P tylko nie za twardo. Da się z tym spokojnie jeździć z maluchem w środku.
Co do czujników to można chyba sobie stopniowo dokładać, tutaj pewnie głównie chodzi o to, żeby spalanie pokazywał :wink:

Moglaj w Sobieszowie za pętlą jest elektromechanik - Cichoń. Tam zapytaj czy Ci coś wyrzeźbi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antek Ty obniżaj puki możesz :P tylko nie za twardo. Da się z tym spokojnie jeździć z maluchem w środku.

Co do czujników to można chyba sobie stopniowo dokładać, tutaj pewnie głównie chodzi o to, żeby spalanie pokazywał :wink:

Moglaj w Sobieszowie za pętlą jest elektromechanik - Cichoń. Tam zapytaj czy Ci coś wyrzeźbi

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strzelba uwalilem w ciagu 2lat od kiedy jezdze przez cudowne wiochy do pracy 2 zawieszenia... tam jest taka lipa ze juz jezdze max 30km/h...

Tapnięte z LG G3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra panowie z drogami ja jak bylem 2 tygodnie rozwalilem czujnik poziomowania xenony bo wpadlem w dziure :facepalm: , a w niemczech auto ma 9 lat i zawiecho org i nic nie stuka jeszcze , bo nie widzialo polskich drog.

Edytowane przez moglaj80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dlatego jeszcze nic nie robie, jeszcze droga git jak chocby jezdze do rodziców do starej kamienicy czy latam po zabobrzu, ale do roboty jezdze dzien w dzien wiec wiem jakie to jest katowanie zawiechy, zawieszenia w golfie mi nie bylo szkoda ale gleba byla w nim syta, poki co stawiam na komfort i spokoj

Tapnięte z LG G3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez tak mam jak widze 33 to odrazu noga z gazu :decayed::wink:

a powiedzcie mi czy ktos w jeleniej podlaczy mi fotochromy zewnetrzne jak mam juz wszystko przygotowane razem z instalacja ? srodkowe mam z fabryki (fotochrom) kable schodza do slupka a i tam koniec , dorezalem dwa kable do sterownika w drzwiach po obu stronach i i kabel z lewej na prawa ? ktos by sie tego podjal?

ktos pomoze?

jezeli jest tak jak w b5 to te kable co juz pusciles przeciagasz przez drzwi pod lustra i tyle tak naprawde

ale czy w b7 tak jest to nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez tak mam jak widze 33 to odrazu noga z gazu :decayed::wink:

a powiedzcie mi czy ktos w jeleniej podlaczy mi fotochromy zewnetrzne jak mam juz wszystko przygotowane razem z instalacja ? srodkowe mam z fabryki (fotochrom) kable schodza do slupka a i tam koniec , dorezalem dwa kable do sterownika w drzwiach po obu stronach i i kabel z lewej na prawa ? ktos by sie tego podjal?

ktos pomoze?

jezeli jest tak jak w b5 to te kable co juz pusciles przeciagasz przez drzwi pod lustra i tyle tak naprawde

ale czy w b7 tak jest to nie wiem

w lusterkach mam org wiazke ktora idzie do sterownika a kable juz tez przeciagnalem do drzwi wiec to kwestia podlaczenia , na moje wystarczy polaczyc kable ( probowalem ale jakos nie dziala ) wystarczy polaczyc kabelki ale ja tego nie zrobie sam dlatego pytam moze ktorys z kolegow tutaj tego by sie podjal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest w okolicach ktoś poza Rep Tune kto ogarnie softa w 1.9?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...