Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JeleniA4 spot info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

do avanta b5 podobno wchodzi do bagaja, więc jak nic nie znajdziesz to możesz swoim podleciec

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 202,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

panowie zapraszam do gry :)

Tapnięte z LG G3

Opublikowano

Organizujecie jeszcze spoty w JG ? :D


Opublikowano
  • Autor

Organizujecie jeszcze spoty w JG ? :D

zdarzaja sie z mniejsza ostatnio czestotliwoscia...

Opublikowano

Organizujecie jeszcze spoty w JG ? :D

zdarzaja sie z mniejsza ostatnio czestotliwoscia...

Szkoda :(

Opublikowano
  • Autor

zagladaj w watek bedzie kilka osob chetnych to cos sie zrobi ;)

Opublikowano

dobra wiec powiedzmy piątek lub sobota delikatny spot, mamy czas dogadamy sie

Tapnięte z LG G3

Opublikowano
  • Autor

dobra wiec powiedzmy piątek lub sobota delikatny spot, mamy czas dogadamy sie

Tapnięte z LG G3

:grin:

zapomniales ze dlugi weekend jest

napewno to nie wypali...

Opublikowano

Ja bym proponował 2 połowę czerwca :) i jakiś moto gryl gdzieś w okolicy :)

Opublikowano

gryl dobra opcja, arre być moze ktos tak jak i ja jest bez planow i kazde wyjscie jest git opcja

Tapnięte z LG G3

Edytowane przez �ukasz Anufrowicz

Opublikowano

Ugadać się większą ekipą ustalić demokratycznie jakąś fajną miejscówkę gdzie w towarzystwie Pierścieni warkotu silnika można się poznać wymienić doświadczeniami pooglądać swoje autka i co najważniejsze miło spędzić czas w gronie Audi-maniaków :D

Opublikowano

Ja jak będę miał czas to chętnie.

Pany znowu problem. Złom mi nie chce odpalać jak jest zimno. Obrotów prawie nie ma i nie reaguje na gaz jak wciskam. Zgaśnie pare razy i w końcu załapie, że deptam to się w końcu ogarnia, że pora ruszać, a nie gasnąć.
Podczas jazdy wszystko pięknie, na ciepłym też gada (nawet jeśli chodzi o temp. zewnętrzną) jak już odpali to trzyma obroty tak jak powinna.
Jeden mechanik stwierdził, że krokowy trzeba przeczyścić. Jakie wasze opinie?

Opublikowano

wpadnij do mnie, dowiedz sie czy cewka zaplonowa od mojego 1.8 pasuje do turbo, moja stara w sumie ma akcje ze obroty faluja ale odpala zawsze, poza tym gadałem z ojcem o klimie twojej wiec jak się zobaczymy to rzuce uchem i okiem

Tapnięte z LG G3

Opublikowano

Będzie chwila to wpadnę. Jeszcze muszę się zaopatrzyć na trasę w DOT4 bo mi ucieka wiecznie :facepalm:

Opublikowano

zawsze mozna sie ugadac pod Dino :D

Tapnięte z LG G3

Opublikowano

Jutro do Inter Cars cisnę po płyn hamulcowy z rana. Jak koło 10-11 będziesz żywy to można

Opublikowano

musze byc zywy bo jade do babci na obiadek przed praca :D

Tapnięte z LG G3

Opublikowano

To się zgadamy

Opublikowano

musze byc na 12,przed wyjazdem jakies kiepy przydaloby sie nakręcić :D

Tapnięte z LG G3

Opublikowano
  • Autor

Cewki z 1.8 do 1.8T maja sie nijak !!!

po pierwsze w 1.8 np adr sa dwie podwojne

w 1.8T jest kazda cewka na swiecy odrazu bez przewodow wn i sa cztery cewki

Strzelba zmien mechanika koniecznie :grin:

w 1.8T nie ma zadnego silniczka krokowego !!!

jest tylko przepustnicza i w Twoim modelu juz elektryczna

na pierwszy ogien czyszczenie przepustnicy i jej adaptacja - vagiem

dalej szukac przyczyny w swiecach i ewentualnie cewkach

ale jak by jakas cewka kulala to by palil caly czas na 3 garnki...

nie ma za co :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.