Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JeleniA4 spot info w pierwszym poście


arre

Rekomendowane odpowiedzi

A tak z ciekawości zapytam jest tu może na sali mechanik od a4 albo z własnymi narzędziami i garażem albo ma zakład lub u kogoś pracuje ? Bo ja nie jestem mechanikiem a mam kilka drobiazgów które chce zrobić u siebie w a4b5 a że jest to wiekowa skorupa bo 95 jest co robić :D w sumie nabyłem ją ze względu na 2.6v6 ale z czasem stwierdzam że wolnossące to nie to no i nie mam 4x4 to też minus ale skoro już go mam postanowiłem dać mu szansę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Strzelba nie ma za co. Popinales pod kompa by błędy zobaczyć? Może coś z paliwem ze na zimnym nie podaje?

Jak nie masz jak podpiac pod kompa to do lewana uderzaj powinien ogarnac temat kompa.bo misiek to juz chyba na belgie polecial.

Tomek mechanika raczej tu nie ma. Zależy co chcesz ogarnąć. Ja trochę dłubie i znam trochę mądrych ludzi jak coś a i abc znam bo miałem kiedyś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra wiec powiedzmy piątek lub sobota delikatny spot, mamy czas dogadamy sie

Tapnięte z LG G3

:grin:

zapomniales ze dlugi weekend jest

napewno to nie wypali...

Ta, długi. Też by mi nie pasowało. A 13 - 14, jak najbardziej

A tak z ciekawości zapytam jest tu może na sali mechanik od a4 albo z własnymi narzędziami i garażem albo ma zakład lub u kogoś pracuje ? Bo ja nie jestem mechanikiem a mam kilka drobiazgów które chce zrobić u siebie w a4b5 a że jest to wiekowa skorupa bo 95 jest co robić :D w sumie nabyłem ją ze względu na 2.6v6 ale z czasem stwierdzam że wolnossące to nie to no i nie mam 4x4 to też minus ale skoro już go mam postanowiłem dać mu szansę :D

A co dokładnie chcesz robić w aucie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzelba nie ma za co. Popinales pod kompa by błędy zobaczyć? Może coś z paliwem ze na zimnym nie podaje?

Jak nie masz jak podpiac pod kompa to do lewana uderzaj powinien ogarnac temat kompa.bo misiek to juz chyba na belgie polecial.

Tomek mechanika raczej tu nie ma. Zależy co chcesz ogarnąć. Ja trochę dłubie i znam trochę mądrych ludzi jak coś a i abc znam bo miałem kiedyś ;)

Silnik pracuje jak trzeba sucho równo :D ale muszę np obniżyć wrzucić jakieś fajne kapcie przyspawać wydech bo gdzieś mi lata a wydech do 2.6v6 to tylko u wirowskiego w piechowicach na zamówienie :( chciałbym pozmieniać troche wnetrze i pomalować go na jakiś kolor np podoba mi się niebieski kolor malowany w s4 i rs4 + chromy :D

mas0n

Takie tam drobiazgi by autko nabrało wyrazu, charakteru. Chce pojeździć na zloty VAG grupy mam kilku znajomych w wałbrzychu i strzegomiu no ale oni siedzą w tym długo i ich auta wyglądają konkretnie a ja mam swoje od kilku tyg więc wiele czasu i pracy musze w nie włożyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapcie mogę załatwić jakieś

obniżyć to nie problem gwintow jest sporo.

w malowanie to bym się nie pcha bo droga zabawa ale jak coś to mam lakiernia dobrego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybys chciał malować np felgi to masz kilka opcji, kazdy ma swoje zdanie na ten temat alr jeśli chodzi o mnie to wybrałbym malowanie proszkowe, bo sam jestem lakiernikiem :D jedynie co boli w tym wszystkim to wybór kolorow, farb proszkowych nie da się mieszać, ale to się robi szybko, dajesz element po piaskowaniu, myjemy płynem, suszymy, dajemy np podklad cynkowy, kolor a na koniec bezbarwny, kazde wypalanie od nagrzania pieca po 15 w temp 200°, dzisiaj dajesz po obiedzie odbierasz

Tapnięte z LG G3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnięcie przepustnicy już mam załatwione. Niestety dopiero po 20.06 bo uciekam nad morze.
Z Antkiem dzisiaj posiedzieliśmy i posłuchaliśmy mojej klimy. Po jakimś czasie od włączenia zaczyna warczeć tak, że nie da się stać koło auta. Wiatrak lata jak by zaraz miał odlecieć Teraz nie wiem czy to kwestia tego, że mi nie dokręcili jak zmieniali chłodnicę, czy wiatrak do wymiany? I czy ktoś jest w stanie mi to ogarnąć na dniach? 8 wyjeżdżam i chciałbym mieć to zrobione przed trasą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arre a co masz za kapcie ?? :D i powiedz mi coś więcej o tym lakierniku i mniej więcej o cenach bo moja skorupa była bita i poprzedni właściciel fakt pomalował ale ogolnie to moje a4 z każdej strony ma inny odcień lakieru :( zastanawiam sie nad całkowitą zmianą koloru ale tak tylko z wierzchu i ewentualnie w środku elementy które są widoczne :D


Tak w ogóle można jakiś fanpage na FB założyć bo chyba JG i okolice nie mają owego a wiem że to przydatna rzecz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzelca co ci się dzieje i z którym wiatraki? Z tym co jest wisko?

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warczy okrutnie jak włączona klima jest. Prawy wiatrak od klimy (kręci się tylko jak klima włączona) Telepie się cały podczas pracy. Jakby nie był przykręcony ( i mam nadzieję, że to tylko taki problem)

Co do fp na fb - to sam też możesz założyć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwiej i szybciej :) teraz trzeba to promować i zgadywać sie po długim weekendzie na spot MOTO GRYL :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lewan, wlaczona klima, pochodzi jakies 5 min na luzie i wiatrak bije jakby mial luzy, jakby barany po wymianie chłodnicy cos namieszali i poprostu nie zamocowali tego nalezycie, buczenie to malo powiedziane

Tapnięte z LG G3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ja nie mam zadnych f*ck bookow i zyje ;)

nie wiem po co wam to ale jak juz musicie to zrobcie jeden a porzadny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się okazało, wiatrak trzeba wymienić. Problem w tym, że są różne kostki. Wie ktoś może jaka jest w 1.8T rok 2000?
btw. KUPIĘ WIATRAK KLIMY :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...