Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JeleniA4 spot info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:hi:

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 202 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Giną wam posty czy mi się wydaje ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Giną wam posty czy mi się wydaje ? :naughty:

chyba Ci sie wydaje

cisne do roboty milego :)

Opublikowano

Siema:)

Opublikowano
  • Autor

Siema:)

a Ty ryju co sie nie odzywasz? do klubu Fb dolaczyles? ;)

Opublikowano

Siema:)

a Ty ryju co sie nie odzywasz? do klubu Fb dolaczyles? ;)

a odkąd wróciłem z zagramanicy to właściwie z garażu nie wychodze :grin: jakoś na dniach bede stroił swojego czarnucha w rep tune to zajade pogadać :)

Opublikowano
  • Autor

spoko :)

Opublikowano

arre zluzuj wkoncu z tymi docinkami o fb

Opublikowano

here we go again...

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

here we go again...

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Antek luz ,-)

Opublikowano
  • Autor

arre zluzuj wkoncu z tymi docinkami o fb

Wytlumacz mi prosze co CIe urazilo?

i jaka to byla docinka? moze jakis zwrot nie odpowiedni - wulgarny?

Tym bardziej ze moj post nie byl adresowany do CIebie a o ile wiem to wolny kraj i jest wolnosc wypowiedzi i moge miec wlasne zdanie...

SIedzicie sobie gdzie indziej spoko luz ja tam nie zagladam i nie interesuja mnie wasze posty

tym bardziej sie dziwie po co tu zagladacie i co was boli...

Opublikowano

arre zluzuj wkoncu z tymi docinkami o fb

Wytlumacz mi prosze co CIe urazilo?

i jaka to byla docinka? moze jakis zwrot nie odpowiedni - wulgarny?

Tym bardziej ze moj post nie byl adresowany do CIebie a o ile wiem to wolny kraj i jest wolnosc wypowiedzi i moge miec wlasne zdanie...

SIedzicie sobie gdzie indziej spoko luz ja tam nie zagladam i nie interesuja mnie wasze posty

tym bardziej sie dziwie po co tu zagladacie i co was boli...

juz dobrze wiesz o co chodzilo inaczej bym tego nie napisal.

Kazdy moze miec zdanie ale po co te docinki i wiesz o co chodzi , zakonczmy to i tyle.

Luzik arre.

Opublikowano
  • Autor

arre zluzuj wkoncu z tymi docinkami o fb

Wytlumacz mi prosze co CIe urazilo?

i jaka to byla docinka? moze jakis zwrot nie odpowiedni - wulgarny?

Tym bardziej ze moj post nie byl adresowany do CIebie a o ile wiem to wolny kraj i jest wolnosc wypowiedzi i moge miec wlasne zdanie...

SIedzicie sobie gdzie indziej spoko luz ja tam nie zagladam i nie interesuja mnie wasze posty

tym bardziej sie dziwie po co tu zagladacie i co was boli...

juz dobrze wiesz o co chodzilo inaczej bym tego nie napisal.

Kazdy moze miec zdanie ale po co te docinki i wiesz o co chodzi , zakonczmy to i tyle.

Luzik arre.

widzisz i nie umiesz logicznie odpowiedziec mi na pytanie co CIe urazilo w zdaniu ktore nie bylo kierowane do CIEBIE i mialo okreslonego odbiorce...

ja nic nie zaczynalem i nic nie musze konczyc :)

luzik mam caly czas :guma:

z reszta dla przypomnienia jak ktos cos ma do mojej osoby nr do mnie od paru lat wisi na 1 poscie ;)

Opublikowano

To my mamy Fanpage na Fcb xD ? dajcie Link via pM ;P // E Ktoś gdzieś coś w tygodniu ;) ?

Opublikowano
  • Autor

To my mamy Fanpage na Fcb xD ? dajcie Link via pM ;P // E Ktoś gdzieś coś w tygodniu ;) ?

:hi:

link jest gdzies kilka stron wczesniej

Opublikowano

:hi:

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Siema staruchy, kiedy przez forum był ostatni spot?

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Michalos

Opublikowano

Siema staruchy, kiedy przez tą stronę był ostatni spot?

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

2 Tygodnie chyba temu jak byłem jeszcze w delegacji :P

Opublikowano

Mi chodzi przez forum

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.