Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JeleniA4 spot info w pierwszym poście


arre

Rekomendowane odpowiedzi

bania tak Lpg było (roczna sekwencja)ale auto zapaliło sie od lampy od strony kierowcy z reszta widac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie ale przez tydzień spaliły mi sie 2 nowe żarówki..miałem w ten dzień co sie spaliła rozebrac lampe o 15 i posprawdzac wszystko ale nie zdazyłem , bo o 7 rano spaliło sie na zabobrzu koło krzyza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie podejrzenia na żarówkę padają ? dziwna sprawa ... sekwencja raczej taka "wybuchowa" to nie jest :decayed: ja mam jutro pierwsze tankowanie LPG nie chciałbym żeby się podobnie skończyło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no gaz w butli został...nic nie wybuchło...masz ten sam motor co ja miałem wiec bedzie CI spalał podczas normalnej jazdy 11 litów gazu + benzynka na rozruch i 5 min jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby mi paliła nawet 13 byłbym zadowolony pamiętasz jakie komponenty LPG miałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teee bania!! Co tam koło Ciebie za a4 b5 sedan stała? Z badlookiem?? Fajnie to wyglądało:)

W Rothenburgu aut w c**j! Jeszcze więcej ludzi!! Niektóre autka powalały na kolana. 1/4 mili nie porywało tak jak 2 lata temu ale troche grubo modzonych staroci było (corsa a coupe, polo 2, colt, leon i jeszcze pare. Maserati też było :)) Niedługo zaktualizuje galerie na forum JG to obadacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie wiem kto to ale się kręci na tym starym basenie tym TDi jak go spotkam to zagadam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra pierdoly ja sobie na rybki jutro smigam a wy kwitnijcie ;P

kto chce ze mna sie zdzwonic to nr ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak tam? biora?

---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ----------

panowie potrzebuje regulator ciśnienia doładowania do benzyniaka najlepiej silnik c20let ...wie ktoś coś w tym temacie?>

---------- Post dopisany 04-05-2013 at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany 30-04-2013 at 21:36 ----------

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce ktoś może przypadkiem navi vag 2 dni ze ze zmieniarką za 400

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za navi? duza z a6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

typowa a4 golf 4 itp masz foto na giełdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy misie Jakiś spot bo ja już nawet wypolerowany jestem xD :decayed: gotów na spotkanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry że piszę w tym wątku, ale szukam kogoś z Jeleniej. Ma ktoś z was kabel diagnostyczny aby podpiąć audi A4? Wywaliło mi błąd układu hamulcowego razem z ABS po zmianie zbiorniczka płynu hamulcowego (był pęknięty i wyciekał płyn). Przed wymianą zapalało się sporadycznie i gasło, po wymianie jak się zaświeciło tak za każdym razem wydaje dźwięk ostrzegawczy i świeci się na komputerze FIS znak z wykrzyknikiem. Pomocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPOT KIEDY? jak pare osob w koncu sie zbierze i wyrazi chec :polew:

Astaroth no blad trza sprawdzic jak po wymianie zbiorniczka to pewnie czujka padla/ albo cos z przewodami

pare osob ma tu kabelka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sie zgadujmy xD:wink:

ja mam kabel jak cos w sobieszowie można mnie nawiedzić z czteropakiem xD

Pompa była odpowietrzana zwykla jak i abs?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedlęcin chetny na spota..kiedy i gdzie? ale Autospot czy Alkospot?

---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ----------

:drunk::dance2::dancing::banan::brzydkibanan::heat::lol1::yeah::afro::banan3::blowup::banan1::bicz::takiego::banan2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...