Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JeleniA4 spot info w pierwszym poście


arre

Rekomendowane odpowiedzi

Kabel mam ale laptok mi siadl wiec nie pomogę...Niby niedaleko od JG ale w tamtych okolicach nie znam nikogo. A z JG to wątpie żeby jakiś ogarnięty się wybrał. Takze zostaje ASSISTANCE :whistling: A powiedz co mu siadło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

yeahhhhh TDI POWER hehehe....

dieslowskie konie silne ;)

---------- Post dopisany at 11:47 ---------- Poprzedni post napisany at 11:41 ----------

:heat: pany nie ma mnie conajmniej na 3 godziny :afro: jade na zakupy z 3 babami :facepalm:

o jaki fajny obrazek znalazłem eheh :ON::ON:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzcie na forum JG w Galerie. Wrzuciłem foty z Rothenburga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:ON::ssij::PB98::PB98::PB98::grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto nie odpala, jedzie wlasnie lawetą do Jeleniej Góry, pytanie czy w JG jest jakiś sensowny serwis elektronika pewnie w zegarach, albo immo siadło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roman sa ale jest weekend wiec nikogo trzeźwego nie znajdziesz niesttey...

---------- Post dopisany 20-05-2013 at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany 18-05-2013 at 16:27 ----------

pany jest plan : 29 maja robimy alkospot u mnie co wy na to? kazdy kupi piwo i jakas kiełbaske a ja reszte załatwie...30 maja jest wolne weic ??a przy okazji pogrzebie sobie w kanale i takie tam hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plan ciekawy tyle ze jak bede mial 31 wolny to jade nad wode :banan::kox::decayed:

---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:25 ----------

zreszta jak chcesz to pakuj lewana kije namiet 2 kraty i nie ma problema :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w garazu bede grzebał...silnik w ten piatek ma byc u mnie weic sie odcinam od Jg na jakis zcas;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roman sa ale jest weekend wiec nikogo trzeźwego nie znajdziesz niesttey...

---------- Post dopisany 20-05-2013 at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany 18-05-2013 at 16:27 ----------

pany jest plan : 29 maja robimy alkospot u mnie co wy na to? kazdy kupi piwo i jakas kiełbaske a ja reszte załatwie...30 maja jest wolne weic ??a przy okazji pogrzebie sobie w kanale i takie tam hehe

Mi się pomysł podoba :wink: choć nie wiem czy zasługuję :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z Lewanem i tak bede w garazu grzebał. więc jedna osoba w ta czy tamta mi obojetna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez pozamiatany turbo powiedzialo bye bye :papa:

He he to napewno przez to ze zalozylez LPG i sie nie pochwaliles i na spot nie zawitales :decayed::grin::kox::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto z jeleniej jeździ a6 kombi szarą stalową z jakąś jaszczurką na klapie ? Bo mandacik był widziałem na sobieszowskiej xD :decayed: ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez pozamiatany turbo powiedzialo bye bye :papa:

He he to napewno przez to ze zalozylez LPG i sie nie pochwaliles i na spot nie zawitales :decayed::grin::kox::naughty:

:no: nie mam dalej podtlenku ,ani przegladu ani zrobionej blacharki i tak sobie jezdze zbiera mamone na wyzsze cele a turbo powyzej 3tys obr. ujada jak wiertarka tylkko czekam jak poleci bialy dfym i bedzie final mam druga w domu ale chcialem ja na chybryde przerobic tylko musze wywiedziec sie jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto z jeleniej jeździ a6 kombi szarą stalową z jakąś jaszczurką na klapie ? Bo mandacik był widziałem na sobieszowskiej xD :decayed: ? :wink:

He he he chyba sie stary zapomnial :polew: musze sie go zapytac czy to on bo ja w tygodniu to z wieczora tylko czasem smigam

a tak to sluzbowe katyje

BTW Szakal myslalem ze LPG zalozyles bo bylem ostatnio u gazownikow i mowili ze robili malysza 1.8TQ w sedanie przerobionego z angola i z prawa strona porezana

czyzby dwie takie byly w Jeleniej? :kox:

a co do turbo to zamieniaj lepiej bo jak pierdolnie to bedziesz mial jak moj znajomy wymiane silnika calego :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ktoś sie może orietuje czy zwykłym kablem kkl vag zdiagnozuje a4 b7 ? bo mam taką potrzebę ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co tam w b7 jest ale chyba to samo co w besex

wiec powinno gadac

Btw wczoraj na sobieszowskiej starszy 100 dostal :facepalm::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprzedził mnie ... miałem nawiązać "walkę" ale miałem do dyspozycji turbo SDI xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a właśnie miałem pytac..wczoraj około północy czyli dzisiaj w nocy po 24tej jechalem ze zgorzelca do Jg i wyprzedziło mnie audi kombi srebrne o numerach poczatkowych DLB ...wyprzedzał na ciagłych i pod górke i na zakretach..pecha miał ze jechałem z brachokkiem ja swoim a4 (160 kuników)brat a3 (190kuników)

i przy 180km/h wymiekł..ale grzał za nami(juz tylko z tyłu) i przed Lubaniem zjechał w prawo ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...