Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JeleniA4 spot info w pierwszym poście


arre

Rekomendowane odpowiedzi

A kto z jeleniej jeździ a6 kombi szarą stalową z jakąś jaszczurką na klapie ? Bo mandacik był widziałem na sobieszowskiej xD :decayed: ? :wink:

He he he chyba sie stary zapomnial :polew: musze sie go zapytac czy to on bo ja w tygodniu to z wieczora tylko czasem smigam

a tak to sluzbowe katyje

BTW Szakal myslalem ze LPG zalozyles bo bylem ostatnio u gazownikow i mowili ze robili malysza 1.8TQ w sedanie przerobionego z angola i z prawa strona porezana

czyzby dwie takie byly w Jeleniej? :kox:

a co do turbo to zamieniaj lepiej bo jak pierdolnie to bedziesz mial jak moj znajomy wymiane silnika calego :facepalm:

na to wychodzi ze jest 2 :naughty: a dlaczego mu motorownia poszla od turbo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Robercie... bo jak z trubo lopatki sie pokrusza to ida w dolot i na gary wiec glowica dostaje w piz, tloki itepe

ogolnie 3 korbowody mu ukrecilo i caly slupek do wymiany bo sie nie chcialo turba wyleczyc :grin::facepalm::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mowie ze sie nie cche ,a przypadkiem ic nie powinno chociarz czesciowo wylapac syfu ? dajmy ze pakuje 1bar to nie az tak wiele i tak zrobie musze a nie wiesz przypoadkiem jaka roznica jest zmiedzy k03 a k03s czy wejdzie caly wirnik w zwykle k03

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ic cos tam wylapie ale nie wszystko a dwa ze olej wciagnac moze tak ze ci sie kontrolka nawet zapalic nie zdazy i slupek zatarty w h....

co do hybrydy sam tego nie zrobisz wyslij tam gdzie przerabiaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce poprubowac bo lubie dlubac mam dwie turbiny wiec moge zaszalec :decayed:

do wywazenia zawioze znajomemu ktory zajmuje sie turbinami ,to zalezy czy muszle od zimnego trzeba rezac bo jak tak to sobie odpuszcze

---------- Post dopisany at 17:40 ---------- Poprzedni post napisany at 17:39 ----------

a co do oleju to mialem tak jak pojechalem na rajd do czech w domu sprawdzilem stan max byl. 20 km dalej grubo ponizej minimalnego

---------- Post dopisany at 17:42 ---------- Poprzedni post napisany at 17:40 ----------

wina turbo oczywiscie a dymu ani oznak uszkodzenia rzadnych nie bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co panowie? jutro zamierzam zaczynac rozbierac astre ...jacys chetni?;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

złom chętnie przyjmę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co zostanie po rozbieraniu ;p :wink: chyba ze ja czegos nie rozumiem ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bania mój silnik w aucie sprawuje sie rewelacyjnie ale około 170 koników to troche mało wiec zakupiłem inny silnik a ten sprzedaje ....

burus kiedyś maiłem immo ale to dawno temu dopuki mi nie padło i teraz nie mam;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa tobie chodzi o Audi??

ja mam kompa bez immo

kodowanie mam pod quattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj przy okazji kalibracji sekwencji dowiedziałem się że mi obrotomierz przekłamuje(i to ostro) :decayed: i nie wykorzystywałem kluczowego zakresu obrotów :decayed: bo w tym zakresie wskazówka jest pionowo w dół i sie nie rusza :facepalm::grin: wygląda mi to na licznik z 4 cyl ? taki przywiozłem z autem z uk jak sprawdzić czy licznik jest ori ? ktoś wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyss jak Cię urządza to bym podjechał zobaczyć jak dłubiesz ale gdzies po 21. Jak będziesz siedział a nie żone uszczęśliwiał:whistling: ja od jutra zaczynam rzeźbić ibize Mańka - blachara (wymiana błotnika tył) i malowanki jakieś:naughty:

a ten alkospot wypala czy nikogo nie będzie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bania sprawdz kodowanie w liczniku czy masz 4 czy 6 cylindrow

Mnie nie ma od jutra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dogass o 21 to my juz :drunk:

a żony od tygodnia już nie ma i bedzie za 8 tygodni takze mam labe ........

a tak powaznie to dzisija cholernie zimno i leje jak diabli ..do garazu zejde jakos koło 17stej ale mysle ze max 18-19 wyjde bo bedziemy grali w resistance w 4 osoby na ps3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bania sprawdz kodowanie w liczniku czy masz 4 czy 6 cylindrow

Mnie nie ma od jutra...

Kojarzysz w którym to miejscu jest ? zastanawiam się czy to się mogło zrobić samo lub ja przypadkiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz opisane na forum dokladnie jak kodowac licznik i ktora cyferka za co odpowiada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo arre sie pojawił ...witam was po kilku dnaich nieobecności ...qźwa dzisiaj od zielonej góry leciałem autem bez turbiny :whistling:

na 99% to perzepływka :facepalm: ma ktoś na zbyciu? przez niecałe 2 lata zajechałem 3 sztuki :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...