Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JeleniA4 spot info w pierwszym poście


arre

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego napisałem że dwa kanały informacyjne na pewno nie zaszkodza.

A że fb ma lepszy zasięg to popieram :) tym bardziej że można spotkać też inne modele OOOO

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

zgadzam się w 100%

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

arre jak dalej bedziesz tak organizowal spoty to nigdy nikt sie nie spotka .

alkospoty poniewaz tylko na to pytanie dostaje sie odpowiedz jak ktos cos to nawet nikt nie napisze nie znam sie , nie wiem.

wez sie w garsc kolego powiedz ze dales plame a nawet na fb beda pisac kiedy spot i bedzie kupa ludzi :wink:

Ale o co Ty do mnie pijesz?

Ja nic nie organizuje

jestem tylko wlascicielem watku i tyle

nikogo nie zmusze do przyjazdu na spoty tym bardziej do pisania tutaj

chca pisac na FB niech sobie pisza

By spoty organizowac trzeba tutaj pisac a nie na FB czy innych

By spoty byly musi byc kilku chetnych ktorzy beda na nie przyjezdzac

Kazdy tu moze pisac kazdy moze odpowiadac

Alkospoty? byl moze jeden... a ze mu w kilka osob sie kumplujemy i spotykamy to co reszcie do tego?

do nikogo nie pije zle zrozumiales wypowiedz , zobacz co inni pisza bo jak tak dalej bedzie to nikt nie bedzie odwiedzal tej strony . Pisz co chcesz wszyscy wiedza o co chodzi a na imprezke mozna sie umawiac przez sms a nie nabijac posty ale kto jak woli i do nikogo nie pije.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arre jak dalej bedziesz tak organizowal spoty to nigdy nikt sie nie spotka .

alkospoty poniewaz tylko na to pytanie dostaje sie odpowiedz jak ktos cos to nawet nikt nie napisze nie znam sie , nie wiem.

wez sie w garsc kolego powiedz ze dales plame a nawet na fb beda pisac kiedy spot i bedzie kupa ludzi :wink:

Ale o co Ty do mnie pijesz?

Ja nic nie organizuje

jestem tylko wlascicielem watku i tyle

nikogo nie zmusze do przyjazdu na spoty tym bardziej do pisania tutaj

chca pisac na FB niech sobie pisza

By spoty organizowac trzeba tutaj pisac a nie na FB czy innych

By spoty byly musi byc kilku chetnych ktorzy beda na nie przyjezdzac

Kazdy tu moze pisac kazdy moze odpowiadac

Alkospoty? byl moze jeden... a ze mu w kilka osob sie kumplujemy i spotykamy to co reszcie do tego?

do nikogo nie pije zle zrozumiales wypowiedz , zobacz co inni pisza bo jak tak dalej bedzie to nikt nie bedzie odwiedzal tej strony . Pisz co chcesz wszyscy wiedza o co chodzi a na imprezke mozna sie umawiac przez sms a nie nabijac posty ale kto jak woli i do nikogo nie pije.

Kolego jakie nabijanie postow? Ze spotów żadne posty się nie liczą. A ten wątek jest właśnie po to by się umawiać czy to na sporą pizzę czy piwo. Czytaj lepiej ze zrozumieniem. Na spot tez możecie się umawiać sms...

wracając do tematu czy ja wam bronie siedzieć na fb? Siedzcie sobie gadacie umawianie się. Nie pasuje wam tu nikt was tu nie zatrzymuje.

Porozumienie będzie tylko wtedy jeżeli będzie kompromis w postaci wspólnych uzgodnień. Chcecie sami sobie ustalaćto beze mnie i tego watku.

Tyle

pozdrowienia z nad jeziora ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widac , ze tutaj by sie bardziej przydał alkospot niz normalny bo atmosfera napieta jak baranie jaja i trzeba by wyładowac te napiecie:)..mam takie pytanie: A JAK KTOS NIE MA FB? , a moze i by był gdzies w poblizu i mógłby podjechac to gdzie i kiedy?

Dlatego udostępniłem info na forum że w kilka osób się spotkamy za pośrednictwem fb. Ktoś jeszcze może, to niech wpada (na następny).

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Myślę że dyskusja do niczego nie prowadzi.

Proponuję, by tutaj też się zgadywać jak i na FB, w końcu faktycznie nie każdy może mieć FB.

Arre Ciebie proszę o podwieszanie ewentualnych spotów ;)

Dwa kanały informacyjne na pewno nie zaszkodza

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

Piąteczka Panie

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Na fb jest dogadane i tyle. To, że mamy Audi, nie znaczy, że mamy wszystko organizować przez to forum.

Ja wolę napisać na fb, bo zawsze ktoś coś odpowie, a tu? Bieda jak siema. Nie pasuje komuś godzina to niech przyjedzie później/wcale

btw. ktoś zapytał tu, czy są chętni, aby dołączyć się do spota omawianego na fb. Więc nic w tej chwili nie jest organizowane TUTAJ tylko TAM. 5!

Wychodzac z zalozenia ze to ze mamy audi nie znaczy ze musimy pisac na tym forum... zgadza sie mozemy pisac i na forum BMW i VW

jezdzic tez mozna na spoty BMW

to wolny kraj nikt nikogo do niczego nie zmusi

NIkomu tu nigdy nic nie zabronilem

wrecz przeciwnie pomoglem wielu osoba wedle swojej wiedzy i znajomosci

a ze wielu woli pisac na FB

Rozlam na FB czy inne nikomu nie pomoze

wiele osob FB nie ma i do tego pije

Dla Ciebie rozłam, dla mnie kanał gdzie szybciej się ugadaliśmy. Nie ma co się spinać

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się drapiecie... Jak Wrocław pół roku temu [emoji2]

Weźcie sobie zainstalujcie WhatsApp dodajcie do grupy wszystkich z Fb i forum a problem minie.

Jak nie to dalej będziecie się szturchać jak przedszkolaki a gwarantuję wam ze nie dojdziecie tu do porozumienia bo część będzie pluła tu a część tam.

Pozdrawiam.

Wysłane przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się drapiecie... Jak Wrocław pół roku temu [emoji2]

Weźcie sobie zainstalujcie WhatsApp dodajcie do grupy wszystkich z Fb i forum a problem minie.

Jak nie to dalej będziecie się szturchać jak przedszkolaki a gwarantuję wam ze nie dojdziecie tu do porozumienia bo część będzie pluła tu a część tam.

Pozdrawiam.

Dokladnie tak jak mowisz probujemy cos sie dogadac ale nie wszyscy chca

tak jak mowisz whatsapp fb i bedzie nasdzialae duzo,co poniektorzy juz go maja i powiem ci ze dziala

caly czas probuje to zalagodzic ale niektorzy staja okoniem jak tak chca ich sprawa

panowie niewarzne czy fb czy tu forum czy nawet whatsapp trzeba sie dogadac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co to pierdolenie dalej trwa. Spot dogadany na FACEBOOKU się udał i był konkretny. Odkąd jestem to rekordowy pod względem frekwencji + każdy ze sobą porozmawiał, nie tworzyły się jakieś śmieszne grupki, tylko była całość. Więc nie rozumiem teorii, że to tutaj trzeba napisać, żeby coś się udało.

Btw. Arre - najpierw piszesz, że jesteś wieloletnim organizatorem spotów, teraz czytam, że "nic nie organizujesz" . Skoro nie, to czemu inni mają tego nie robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co to pierdolenie dalej trwa. Spot dogadany na FACEBOOKU się udał i był konkretny. Odkąd jestem to rekordowy pod względem frekwencji + każdy ze sobą porozmawiał, nie tworzyły się jakieś śmieszne grupki, tylko była całość. Więc nie rozumiem teorii, że to tutaj trzeba napisać, żeby coś się udało.

Btw. Arre - najpierw piszesz, że jesteś wieloletnim organizatorem spotów, teraz czytam, że "nic nie organizujesz" . Skoro nie, to czemu inni mają tego nie robić?

:hi::thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzelba przy następnym spocie pisz ze syna bierzesz :) ja zabiorę córkę ;)

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...