Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JeleniA4 spot info w pierwszym poście


arre

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

sorki, ale skoro leci ,to trza z fala:decayed: mi chodzi o to co wychodzi z bloku silnika i idzie do dekla glowicy , pod kolektorem sacym, a tak apropo wole nowe kupywac niz uzywki ,ale np. jednej czesci, nigdzie dostac nie moge, waz od nagzrewnicy a dokladniej sama ta szybkozlaczka ,zgnila sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajdziesz po tym nr na allegro ori tylko patrzaj na nr silnika jaki masz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wogole to mam pytanie, bo widze czesto czarna a4 b6 w kombi kolo klubowej ,kolejna b6 niebieska w kabrio ,i zielone w kombi z osiedla 20 lecia ,czyje to przyznac sie :kox: moje granatowe w sedanie tak dla jasnosci :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nikt z tych co napisales na forum nie siedza...

---------- Post dopisany 25-11-2012 at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany 17-11-2012 at 14:47 ----------

Robimy jakiegos spota w tym roku jeszcze czy klepiecie sie po jajkach dalej? :grin::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ten piatek nie ma co ale 7.12 chyba brzmi niezle nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snieg ma padac ;P :quattro: zrobi sie drift spota :banan:

miejscowka jak zwykle ostatnio czyli sudecka parking obok orbisu na przeciw cmentarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla was moze jak zwykle :naughty: ja pierwszy raz drift to ja juz w tym roku nieraz zeobilem :decayed: ,jezdze z okolic przejscia granicznego na czechy w czerniawie to gorki mam ,dzis lecialem to mialem hardcore jeszcze zimowek nie zalozem ,a letnie juz lyse wiec pare razy bylo goraco , szkoda tyle gumy wyrzucic , wiec upoalam gdzie sie da ,dotego nie odsniezaja ,a sniegu nawalilo troche i puki co moje spostrzerzenia do quattro sa takie ,depniesz gaz leci tyl, na ujeciu przod jest strasznie podsterowny ale to moze wina opon ,jade jutro wymienic na zimowki bo bac sie zaczynam:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Ty dobry harcor jestes na lysych letnich w snieg :facepalm: jak sie ma lysole to i quattro nie pomoze :decayed:

zmienisz na zime to zobaczysz roznice:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inne zdanie... wole czuc auto jak mam trakcje ;P

ale mozemy gdzies pojechac na 2 maszyny - borowice -sosnowka itp ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez jak zaloze zimowki spoko a borowice to moje rodzine strony,wiec znam kazdy zakret, a tak wogole arre nie bylo cie dzis w okolicy orlego bo bylo cos podobnego do twojego avanta,a co do opon to tez nie jestem zwolenikiem letnich w zimie ,ale nie mam czasu przerzucic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjedz jutro do wulkanizacji kolo tesco - tam gdzie kubex. chlopaki do 17 robia... znaja sie na rzeczy i ja tam bywam miedzy 16 a 17.

moze stary byl w netto ;P moja jest charakterystyczna (jezdzi w jg druga podobna do mojej) ale moja ma dystanse - na zimowkach tez ;P wiec szeroko do tego mam gekona zoltego na klapie :decayed: zreszta taka nakleje mam jeszcze jedna do oddania za piwko :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lykam stikerke :grin: a jaszczury nie bylo na klapie o 17 to ja jeszcze knuje co tu z robota pogonic, niby na swoim, a nigdy sie wyrwac nie moge ,kolo netto to juz tylko slady po mnie zostaly ,zreszta jak na nowym parkingu w cieplicach,codziennie go oram ,po 2 razy :banan: bedzie latwiej tym jezdze filmik z poczatku posiadania a4 jakis tydzien :grin:

---------- Post dopisany at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ----------

a tak wogole jakie pijesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...