Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Wibracje silnika ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam was. Niedawno zakupiłem sobie autko, z początku tego nie dostrzegłem chyba bo byłem za bardzo podekscytowany :tongue4: no ale teraz to czuje na pewno. Odpalam silniczek i czuje jak by nim tak z 4, 5 razy telepnęło i wszystko sie stabilizuje, ostatnio stoje sobie w korku i na biegu jałowym znowu czuje telepniecie ale tylko 1 i delikatne, stoję dalej i za jakieś 5 min znowu takie telepnięcie. Ogólnie wszystko jest ok tylko jak odpalę + odczułem to w korku. co to może być?

Opublikowano

Jaki przebieg masz w audiczce.Morze dwu mas się kończy lub jakieś poduchy pod silnikiem lub skrzynią biegów.

Opublikowano
  • Autor

120 tyś. jest to pewne ponieważ byłem niedawno w aso i dostałem wydruk

Opublikowano

No to raczej nie dwu mas z takim przebiegiem to ona powinna chodzić jak zegarek.Daj znać jak zdiagnozujesz problem.Morze te poduchy?

Opublikowano

ja bym stawiał na pompowtryskiwacz(e)

Opublikowano
  • Autor

Mam nadzieje że to nie one ;(

Opublikowano

Kolego poszperaj po forum a zobaczysz że to norma w tych silnikach z powodu wtrysków ale nie dla tego że są zepsute tylko z tego co wyczytałem wyrównuje się ciśnienie. Ja mam silnik z przebiegiem 55tyś bo robiłem przekładkę i jest to samo.

Opublikowano

120 tyś. jest to pewne ponieważ byłem niedawno w aso i dostałem wydruk

120 tys ??!! :shocked: gdzie Ty kupiles diesla z takim przebiegiem?

co do tematu to podjedz do dobrego mechanika niech wsiadzie,podlaczy kompa sprawdzi korekcje na poszczegolnych pompowtryskwaczach,

a dwumas moze byc bo ja kupilem nowego Sachsa i do wymiany byl po 4 miesiacach/15 tys km :wallbash:

Opublikowano

kolega up ma racje to niestety choroba konstrukcji wymien wtryski, masa itd a tego sie niepozbedziesz nowe autka maja takie czkawki kolega ma mazde 6 z 15 tys przebiegiem i tak samo ma na postoju to poprostu dieasel 4 cylindry zmien na 5 .6. lub 8 to niebedziesz mial tego

Opublikowano

mi np. pomogła zmiana ilości obrotów silnika z 882 na niższą - coś około 864

Opublikowano
  • Autor

120 tyś. jest to pewne ponieważ byłem niedawno w aso i dostałem wydruk

120 tys ??!! :shocked: gdzie Ty kupiles diesla z takim przebiegiem?

co do tematu to podjedz do dobrego mechanika niech wsiadzie,podlaczy kompa sprawdzi korekcje na poszczegolnych pompowtryskwaczach,

a dwumas moze byc bo ja kupilem nowego Sachsa i do wymiany byl po 4 miesiacach/15 tys km :wallbash:

haha sie gra się ma :good:

Skoro mówicie że to normalne w tych silnikach to nie będę nic przy nim dłubał bo po co? tylko kosztów znając życie na robie. Kupiłem autko ze 2 miechy temu i troszkę mnie to przeraziło

Opublikowano

no ze zmiana obrotow pomaga tak slyszalem w blb z tego co wiem

Opublikowano
  • Autor

znaczy chodzi o to żeby je zmniejszyć?

Opublikowano

Kolega ma zdiagnozowane takie błędy :

3 DTC's Found:

18080 - Coolant Fan Conrtol 1: Open or Short to Ground

35-10 - - - Intermittent

17552 - Mass Air Flow Sensor (G70): Open or Short to Ground

35-00 - -

16955 - Brake Switch (F): Implausible Signal

35-00 - -

1 DTC's Found:

00716 - Recirculation Flap Motor (V113)

41-10 - Blocked or No Voltage - Intermittent

4 DTC's Found:

01366 - Opened via Crash Signal

35-00 - -

01331 - Door Control Module: Driver Side (J386)

53-10 - Voltage Supply Too Low - Intermittent

01801 - Door Warning Lamp: Drivers Side (W30)

57-10 - Electric Circuit Failure - Intermittent

01705 - Selection Switch for Mirror-Adjust (E48)

27-10 - Implausible Signal - Intermittent

A jeżeli chodzi o kąty synchronizacji i pompowtryskiwacze na moje oko ideał:

b9f24ec2a6c394afm.jpg

04d5096520e29b4fm.jpg

Opublikowano

RafGar przyjedź jutro na spota. Widzę, że coś jest nie tak z przepływką i EGRem, na spocie będzie więcej osób i ewentualnie podmienimy przepływkę i sprawdzimy co dalej.

Opublikowano
  • Autor

Bardzo chętnie bym wpadł no ale nie w tyg. brak czasu. a do wawy mam 80 km. Pasują mi tylko niedziele

Opublikowano

A kasowałeś te błędy, przejechałeś się i patrzyłeś co wróciło ?

Opublikowano

Bardzo chętnie bym wpadł no ale nie w tyg. brak czasu. a do wawy mam 80 km. Pasują mi tylko niedziele

sa tacy co jezdzili na spota ponad 100km :gwizdanie:

klubowicze czasem siedza do 21-22

moze zdazysz

Opublikowano

To normalne - u brata w 2,0TDI z przebiegiem ok. 60 kkm też już co jakiś czas puknie i bujnie ... olej to :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.