Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]


bajk

Rekomendowane odpowiedzi

będę się chwalił jak będzie stało w garażu :wink4:[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 09:18_________________________________________________Co do ceny - tym razem do oddania za 66 600 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest fajna doinwestowana VII RS za 40K idealna do upalania az mnie na chwile cos korcilo ale mi przeszlo.Ale za takie pieniadze az szkoda zeby sie marnowala :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj wcale takiej dużej róznicy akurat bajk mieć nie będzie... :decayed:

a pozostałe koszta sa bardzo podobne do A4 - ubezpieczenie 10-15% droższe

serwis jak w Audi, części niektóre tańsze niż w Audi :) niektóre droższe niż Audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako pierwsze auto to A4 a jako 2gie do zabawy Lancer ale Lancer jako pierwsze to bym się nie zdecydował, cały czas myślę o Imprezie ale jak pomyślę, że koszta dodatkowe, nie mówię o PB, 100% wyższe od mojego amerykana to odpuszczam temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako pierwsze auto to A4 a jako 2gie do zabawy Lancer ale Lancer jako pierwsze to bym się nie zdecydował, cały czas myślę o Imprezie ale jak pomyślę, że koszta dodatkowe, nie mówię o PB, 100% wyższe od mojego amerykana to odpuszczam temat

to oczym piszesz to by było idealnie... mi obecna sytacja by bardzo pasowała... 2.0 TDi A4 na codzień + EVO ale weź utrzymaj 2 auta tej klasy... jeszcze nie na moją kieszeń... a co masz na myśli mówiąc o 100% koszta wyższe niż twojego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymiana oleju, wymiana oleju w dyfrach, koszt serwisu, nie każdy ogarnia takiego samuraja, EOT do mojego V8 5.4 koszt oleju + filtr to 310 zł a w A4 TDI płaciłem ok 600 +, same interwały są inne, koszty klocków itp. itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu na sprzedaz ? :polew:

tym razem chyba ostatecznie :>

mgtan Cię przewiózł to zachorowałeś :polew: lepiej policz koszty utrzymania Lancera vs. A4, warto się zamieniać ?

e bez przesady - w temacie lancerów akurat "siedziałem" dużo wcześniej niż mgtan kupił evo :wink4:

jest fajna doinwestowana VII RS za 40K idealna do upalania az mnie na chwile cos korcilo ale mi przeszlo.Ale za takie pieniadze az szkoda zeby sie marnowala :kox:

mówisz o białym lancerze waszki? trochę dostał w bok na słomczynie :) zresztą jak miałbym daily drivera zamienić na auto, które jest typowo do upalania - bez środka i innych :kox:

co do nowego auta - jeśli kupię to na co się teraz przymierzam to będzie to nowe auto z gwarancją :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh mikołaj już niedługo więc się spiesz :naughty: powodzenia w planach bo mi ostatnio nie wychodzą więc trzymam kciuki :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...