Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]


bajk

Rekomendowane odpowiedzi

aż się boję pytać ale co mi tam- brembo lepsze niż np heble z s4?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż się boję pytać ale co mi tam- brembo lepsze niż np heble z s4?

z jakiegos Cayenne, czy Touarega tak, bo sa swieze, a te to jakies antyki z bmw 850.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż się boję pytać ale co mi tam- brembo lepsze niż np heble z s4?

z jakiegos Cayenne, czy Touarega tak, bo sa swieze, a te to jakies antyki z bmw 850.

:good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż się boję pytać ale co mi tam- brembo lepsze niż np heble z s4?

z jakiegos Cayenne, czy Touarega tak, bo sa swieze, a te to jakies antyki z bmw 850.

może i tak ale cenowo z cayenne odstają od tych, a przy hamowaniu nie widać różnicy,

... tylko nie wiem jak wagowo, ale te też są alu[br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 11:38_________________________________________________

aż się boję pytać ale co mi tam- brembo lepsze niż np heble z s4?

wagowo to przepaść na niekorzyść hebli z S4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie odstajązbytnio - wprost przeciwnie - od sida przecieżte zestawy z tarczą i klockami są/były w okolicach 2.5k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie odstają zbytnio - wprost przeciwnie - od sida przecież te zestawy z tarczą i klockami są/były w okolicach 2.5k

jeśli tak to spox, mea kulpa :hi: ale wyglądają, że profi regenerację przeszły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc tutaj argument wieku nie bardzo ma zastosowanie - zestaw naprawczy nowy i jazda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i tak ale cenowo z cayenne odstają od tych, a przy hamowaniu nie widać różnicy,

przeciez zaciski od cayenne sa w tych samych cenach lub mniej :) caly komplet z tarczami i klockami jakies 2,5k u SID'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i tak ale cenowo z cayenne odstają od tych, a przy hamowaniu nie widać różnicy,

przeciez zaciski od cayenne sa w tych samych cenach lub mniej :) caly komplet z tarczami i klockami jakies 2,5k u SID'a.

przeca tera już wiem :wink4:

no właśnie nie odstają zbytnio - wprost przeciwnie - od sida przecież te zestawy z tarczą i klockami są/były w okolicach 2.5k

jeśli tak to spox, mea kulpa :hi: ale wyglądają, że profi regenerację przeszły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teraz to jest mnóśtwo ofert widze na hamulce a jak sam kupowałem to nie był nic na rynku... co za czasy :kox:

Jak teraz podliczyłem się ile mnie kosztowały zaciski 345/300 + wysyłki + regeneracja to widzę że obecne ceny są baaaardzo dobre. Obecnie to jakbym chciał sprzedać tył i przód i wyjść nie na minus to mam ponad 1900 PLN z 4 koła. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i tak dobra cena - co masz na tył? jakie klocki/tarcze?[br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 13:21_________________________________________________odebrałem paczuszki w końcu - lubię to :polew:

img0133vn.jpg

img0130gi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...