Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
aż się boję pytać ale co mi tam- brembo lepsze niż np heble z s4?

z jakiegos Cayenne, czy Touarega tak, bo sa swieze, a te to jakies antyki z bmw 850.

Opublikowano
aż się boję pytać ale co mi tam- brembo lepsze niż np heble z s4?

z jakiegos Cayenne, czy Touarega tak, bo sa swieze, a te to jakies antyki z bmw 850.

:good:
Opublikowano
  • Autor
:sex:
Opublikowano

bierzzzz :naughty:

Chyba, że wolisz poczekać na moją wersję :cool1:

Opublikowano
  • Autor

boje się- jeszcze mi krzywo pasek wszyją :decayed:

Opublikowano
aż się boję pytać ale co mi tam- brembo lepsze niż np heble z s4?

z jakiegos Cayenne, czy Touarega tak, bo sa swieze, a te to jakies antyki z bmw 850.

może i tak ale cenowo z cayenne odstają od tych, a przy hamowaniu nie widać różnicy,

... tylko nie wiem jak wagowo, ale te też są alu[br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 11:38_________________________________________________

aż się boję pytać ale co mi tam- brembo lepsze niż np heble z s4?

wagowo to przepaść na niekorzyść hebli z S4

Opublikowano
  • Autor

no właśnie nie odstajązbytnio - wprost przeciwnie - od sida przecieżte zestawy z tarczą i klockami są/były w okolicach 2.5k

Opublikowano

no właśnie nie odstają zbytnio - wprost przeciwnie - od sida przecież te zestawy z tarczą i klockami są/były w okolicach 2.5k

jeśli tak to spox, mea kulpa :hi: ale wyglądają, że profi regenerację przeszły :)

Opublikowano
  • Autor

no więc tutaj argument wieku nie bardzo ma zastosowanie - zestaw naprawczy nowy i jazda :)

Opublikowano

i kolor pasuje i nalepki ładne :decayed:

Opublikowano
  • Autor

za mało tłoczków i kolor nie pasuje - chce żółte :naughty:

Opublikowano

za mało tłoczków i kolor nie pasuje - chce żółte :naughty:

o żesz Ty :polew:

Opublikowano

może i tak ale cenowo z cayenne odstają od tych, a przy hamowaniu nie widać różnicy,

przeciez zaciski od cayenne sa w tych samych cenach lub mniej :) caly komplet z tarczami i klockami jakies 2,5k u SID'a.

Opublikowano

może i tak ale cenowo z cayenne odstają od tych, a przy hamowaniu nie widać różnicy,

przeciez zaciski od cayenne sa w tych samych cenach lub mniej :) caly komplet z tarczami i klockami jakies 2,5k u SID'a.

przeca tera już wiem :wink4:

no właśnie nie odstają zbytnio - wprost przeciwnie - od sida przecież te zestawy z tarczą i klockami są/były w okolicach 2.5k

jeśli tak to spox, mea kulpa :hi: ale wyglądają, że profi regenerację przeszły :)

Opublikowano

no teraz to jest mnóśtwo ofert widze na hamulce a jak sam kupowałem to nie był nic na rynku... co za czasy :kox:

Jak teraz podliczyłem się ile mnie kosztowały zaciski 345/300 + wysyłki + regeneracja to widzę że obecne ceny są baaaardzo dobre. Obecnie to jakbym chciał sprzedać tył i przód i wyjść nie na minus to mam ponad 1900 PLN z 4 koła. :(

Opublikowano
  • Autor

to i tak dobra cena - co masz na tył? jakie klocki/tarcze?[br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 13:21_________________________________________________odebrałem paczuszki w końcu - lubię to :polew:

img0133vn.jpg

img0130gi.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.