Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bardzo pięknie bardzo :good:

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj auto przeszło przegląd, a więc rok spokoju :naughty:

teraz by się przydał gwint i hamulce :> ale to jak sięnie znudzi do wiosny :wink4:

Opublikowano

OZ Ultraleggera oraz BBS LMs :good:

2067171365_20c4bf23fd_b.jpg

2067134103_1453fae77a_b.jpg

2061053746_c030e0e19a_b.jpg

2060270293_dfbe09e1bf_b.jpg

2061052596_6a4bd9685c_b.jpg

1594345467_794e7b0d50_b.jpg

1573008627_eddaed48d6_b.jpg

2582344945_75da2cbce3_b.jpg

i coś dla Ciebie :naughty:

958303703_873eee9f5c_b.jpg

5832252090_7e09a28a8f_b.jpg

Opublikowano
  • Autor

znam pierwsze auto - pojawiało się nawet wcześniej już w tym temacie :wink4:

w przypadku drugiego spoiler w stylu rs4 wygląda słabo :wink4: dyfuzor w kolor też niezbyt 'elo' :decayed:

Opublikowano

znam pierwsze auto - pojawiało się nawet wcześniej już w tym temacie :wink4:

w przypadku drugiego spoiler w stylu rs4 wygląda słabo :wink4: dyfuzor w kolor też niezbyt 'elo' :decayed:

być może już taki kupił, widzę po prawej stronie emblemat Stasis, zdjęcia świetne, mam nadzieję że Ci nie zaśmieciłem wątku :wink4: czerwony wygląda super, musiałem wstawić :cool1:

Opublikowano
  • Autor

WITT33 spoko :wink4:

btw, nie chce ktośmoże wciągnąć na zimęmoich 17 s-line z oponami (nie pamiętam producenta :decayed:)

Opublikowano

Daj info o zimowkach,bo szukam wlasnie :)

Opublikowano
  • Autor

spróbujęogarnąć sprawę jutro - w każdym bądź razie z tego co pamiętam jeśli chodzi o opony jest 235 szerokości.

Opublikowano

Na zimowki :blink:

Oj to chyba zrezygnuje.Chce waska oponke :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano

szeroka lepiej śnieg ugniata :) ja mam 255 i nie stękam, to, że wąska zimówka niby lepsza od szerszej to dawno obalony mit, ważny bieżnik i mieszanka

Opublikowano

proste, smigam na 235 w zime i nie czuje roznicy miedzy wezszymi, na ktorych jezdzilem.

chlopy w RS'ach smigaja na 255 i nie slyszalem zeby ktokolwiek mial problemy :)

Opublikowano

No to dawaj Bajk co tam masz.Zastanowe sie :decayed:

Opublikowano

śnieżka żaroodporna do kominków - 20 zl. Malowałem wydechy do skuterów i nic nie złaziło :good:

Opublikowano
  • Autor

kupiłem motip - zobaczymy :wink4:

Opublikowano

te lampki w tylnym zderzaku to odblaski czy świecące obrysy??

Opublikowano
  • Autor

odblaski[br]Dopisany: 20 Październik 2011, 16:47_________________________________________________co do sprzedaży zimówek - opony to pirelli snowsport - http://www.inmoto.pl/opony,0,15056/pirelli-snowsport-225-50-r17-94-h.html - okazało się, że jednak 225 chyba :>[br]Dopisany: 20 Październik 2011, 16:57_________________________________________________jednak dzisiaj nie będzie poprawki - nie dojechały gumy :confused4:

do tego poduszki silnika się "popsuły" :wink4: tyle złego, że właśnie leci paczka z US z short shifterem, a teraz muszę zamawiaćjeszcze raz :wallbash: wpadną 034 motorsport - zobaczymy co z tego wyjdzie :wink4:

wczoraj miałem na testy s5 sportback 3.0T s-tronic i muszę przyznać, że następne auto jeśli będzie od audi to tylko z dwusprzęgłowym automatem :decayed:

Opublikowano

wczoraj miałem na testy s5 sportback 3.0T s-tronic i muszę przyznać, że następne auto jeśli będzie od audi to tylko z dwusprzęgłowym automatem :decayed

nie znam osoby, która by po przejechaniu się autem z DSG/S-tronic nie chciała kolejnego auta z tą skrzynią :good: ja też do tych osób należę :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.