Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no jestem bardzo ciekawy jak wygląda z tym zderzakiem.

Opublikowano
  • Autor

nikt nie chce kupić - trzeba chyba jeździćdalej.. nowy zderzak do tego spowodował, że znowu auto mi się podoba :naughty:

w związku z tym zamówiłem trochę nowych rzeczy, m.in.

http://jhmotorsports.com/shop/catalog/jhm-solid-short-throw-shifter-2004-and-up-b6b7-a4-speed-p-36.html

http://jhmotorsports.com/shop/catalog/product_info.php?products_id=144{47}79{44}42{46}76{45}73

+ nowy olej do skrzyni (motul)

mam nadzieję, że wyeliminuje w ten sposób najbardziej denerwującą mnie rzecz w aucie, czyli małą precyzyjnośćprzy zmianie biegów.

sesja niestety musi poczekać - dopiero dzisiaj zamówiłem ori prowadnice do zderzaka, a poprawka wydechu będzie grana dopiero w przyszłym tygodniu :confused4:

zastanawiam sięteż nad nowym sprzęgłem, aby przy poprawce programu nie martwić się o zbyt dużąilość Nm - najprawdopodobniej wrzucę clutch mastersa FX300 - myślałem nad FX400, ale chyba szkoda skrzyni przy spieku i wezmę ceramiczne :mysli:[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 10:54_________________________________________________zdjęcie brudasa z dzisiaj

dsc03393l.jpg

Opublikowano

dupsko robi robotę :good:

Opublikowano

super :good:

Opublikowano
  • Autor

jeszcze jedno

dsc03395dg.jpg

muszę tylko jakoś ten wydech ogarnąć, zeby równo leżał i nie wystawał tyle

Opublikowano

dalbys fote pod katem... bo tak to gowno widac tego zderzaka :)

Opublikowano

na czerwonym jest kosa :good:

Opublikowano

Super, tylko kominy wyżej i bardziej schowane. Końcówki mają regulowane mocowanie, także cofnąć możesz sam :tongue4: [br]Dopisany: 12 Październik 2011, 19:01_________________________________________________A tak btw to masz strasznie opkopcone te końcówki w środku :mysli: u mnie w klekocie są czyściutkie a nawet ich nie dotykam przy myciu :mysli:

Opublikowano
  • Autor

no właśnie jużcofnąć nie moge - są na maksa wsunięte :wink4:

co do okopcenia - brak kata robi swoje :naughty:

Opublikowano

co do okopcenia - brak kata robi swoje :naughty:

ja mam tylko koncowe tlumiki i mam koncowki nieokopcone... diesla masz ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jeździsz jak baba to masz nieokopcone :tongue4:

może to kwestia FSI :mysli:

Opublikowano

nie no, nie blyszcza sie jak psu jajca, ale czarne nie sa :)

Opublikowano

jeździsz jak baba to masz nieokopcone :tongue4:

może to kwestia FSI :mysli:

u mnie też są ujebane całe
Opublikowano

no jest pięknie. jeszcze jedno zdjęcie z ukosa. Weź lepiej końcówki w czarny mat, zobaczysz wtedy jaki pazur będzie

Opublikowano

jednak połączenie czerwonego z czarnym to połączenie idealne :slina: :slina:

Opublikowano

fajna d*pa :decayed:

Opublikowano

Allllllllllllllle strzelby :polew: :polew:

Opublikowano
:kox:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.