Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wrażenie spada jak się słyszy cene takiego auta :tongue4::decayed:

Opublikowano
  • Autor

w trybie auto jakoś mnie nie zachwycił s-tronic - po przełączeniu jednak na zmianęza pomocą manetek - :notworthy:

silnik bardzo przyjemnie pracuje, podobają mi się strzały z wydechu i to jak jest cicho w środku :naughty: program jednak wskazany :naughty:

kolejna sprawa na duży plus - ustawienie zawieszenia oraz układu kierowniczego w zależności od trybu jazdy :good:

Opublikowano

A program się robi tylko w sterowniku silnika, czy trzeba sterowanie skrzyni też zmieniać :mysli:

Automaty zawsze sprawiały większy problem przy sofcie niż manuale. :disgust:

Opublikowano
  • Autor

w skrzyni można też :wink4:

Opublikowano

w skrzyni można też :wink4:

Myślisz, że ktoś to ogarnia w PL :mysli: A wydech ładnie gra, słyszałem na własne uszy :)

IMG_1230.jpg

Zazdraszczam takiej jazdy próbnej :shocked: gdzie tak dają ?

Opublikowano
  • Autor

w skrzyni można też :wink4:

Myślisz, że ktoś to ogarnia w PL :mysli: A wydech ładnie gra, słyszałem na własne uszy :)

IMG_1230.jpg

Zazdraszczam takiej jazdy próbnej :shocked: gdzie tak dają ?

obiło mi się o uszy, że compsport ogarnia.

a auto znajomego :wink4:

Opublikowano

jak coś to upgrade skrzyni mogę załatwić w wawie w ASO

Opublikowano

ile chcesz za te 17

Opublikowano
  • Autor

ile chcesz za te 17

za 3k oddam.

Opublikowano

f*ck cena taka jak za Twoje A4 :D

Opublikowano
  • Autor

nie - oddam za darmo oryginalne felgi i opony, które jako nowe kosztowały 4k.

Opublikowano
nie znam osoby, która by po przejechaniu się autem z DSG/S-tronic nie chciała kolejnego auta z tą skrzynią ja też do tych osób należę

jezdzilem 2.0 TFSI z S tronic a jednak kupilem z manualem :wink4: .W niektorych momentach to dalej "glupi" automat ale faks szybkosc tej skrzyni poraza.

Opublikowano

bajk DTM wygląda super... ale wywal te amerykańskie odblaski..... bo wygląda jka DTm USA z robionym przodem po wypadku :) i zderzakiem od Slina zamiast ori DTM :decayed:

Opublikowano
  • Autor

niestety nie da sięwywalić- co najwyżej można je zamalować, ale wolę już zostawić tak jak jest..

Opublikowano

W razie czego jest bardziej widoczny :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

jednak nie będzie 034 motorsport :tongue4:

zamówiłem sterna :naughty:

sternengine.jpg

oraz

ST-B7-TRMT01_dp.jpg

1303514887_1_dp.jpg

:cool1:

Opublikowano

to jednak nie sprzedajesz tylko dalej rzezbusz ?

Opublikowano
  • Autor

na to wychodzi :wink4: szkoda mi sprzedawać tanio auto - dam radę chyba jeszcze trochę nim pojeździć, zresztą po założeniu zderzaka bardzo mi się znowu podoba :)

Opublikowano

tak jast zawsze z nowymi modami , jak tak siekniesz cos raz w miesiacu to moze i z dwa lata nim pojezdzisz :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.