Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]


bajk

Rekomendowane odpowiedzi

w anmar4x4.pl - chłopaki jednak sobie poupalali auto i zjarali sprzęgło, więc nie polecam, chociaż samo oklejenie ok.

:wink4:

U mnie nie ma co upalac :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 15:50_________________________________________________pany, jak wygląda kwestia dołożenia elektrycznie składanych lusterek? co oprócz lusterek trzeba oraz kto mi to sprzeda:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popytaj adamooo on bedzie zakladal :)

p.s Trzeba sprawdzic jeszcze Moduly w drzwiach z jaka sa literka na koncu numeru sterownika :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 15:50_________________________________________________pany, jak wygląda kwestia dołożenia elektrycznie składanych lusterek? co oprócz lusterek trzeba oraz kto mi to sprzeda:)

Sprzeda Ci allegro :wink4:

Musisz miec silniczki , ktore obsluza pamiec, lusterka, joystick lusterek (4-pozycyjny), troche pinow i kabli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę przez zimęogarnąć - dobry bajer - przeboleję chyba nawet większą wagę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę przez zimę ogarnąć - dobry bajer - przeboleję chyba nawet większą wagę :polew:

bajk a powiedz mi jak temat tych oklejonych listew wyglada.

Nie zlazi to?

Ile placiles za oklejenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

póki co nie widać, żeby sięcośz tym działo.. płaciłem w granicach 400-500 oraz sprzęgło :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

póki co nie widać, żeby się coś z tym działo.. płaciłem w granicach 400-500 oraz sprzęgło :polew:

Spoko koszt.

Nie liczac sprzegla oczywiscie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w anmar4x4.pl - chłopaki jednak sobie poupalali auto i zjarali sprzęgło, więc nie polecam, chociaż samo oklejenie ok.

Zartujesz??

Oni maja dosyc dobra opinie chociaz ja musze jechac do nich na poprawke. Cwaniaki straszne. Jezeli daloby sie to udowodnic z tym przebiegiem i upalaniem u Ciebie to mozna by im bylo zrobic ladna opinie na kosmetyceaut...

Dach okleili mi bardzo ladnie a robilem to juz 3 raz. 1 raz u nich. Ale reszta idzie do poprawki jak tylko bede mogl to zrobic. Gadaja bardzo ladnie ale robota nie zawsze wychodzi tak jak gadaja..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żartuję, ale nie chce mi się jużtego tematu dalej ciągnąć.

Mi okleili całkiem spoko - do dzisiaj nie zauważyłem, żeby cośsię działo z listwami - ciekawe jak po zimie będzie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bajk , tak z innej beczki , na czym wyszla ci ta seria 220 KM i 330 NM.Miales tam juz millteka i test pipe czy tylko milltek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie miałem - wszystko seryjne wtedy było :)[br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 21:35_________________________________________________ciekawe ile Nm jest teraz, jeśli z katalizatorem było 380 :polew: po odczuciach myślę, że 400 spokojnie - może w grudniu uda sięzrobić korektę, ale czekam na sprzęgło :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to niezle :kox: bolo by koks nawet z miltekiem a tu taka seria :rolleyes: nic tylko pozazdroscic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomiędzy 400 a 500 :wink4:[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 08:27_________________________________________________nie chce ktoś mojego jednomasu? mam okazję na komplet sprzęgła z jednomasem, więc będzie o jeden za dużo :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...