Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]


bajk

Rekomendowane odpowiedzi

co do nowego auta - jeśli kupię to na co się teraz przymierzam to będzie to nowe auto z gwarancją :kox:

nyssan ? :kox::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nyssan ? :kox::naughty:

niestety nie - póki co nie pakuje sięw tak drogie auto :evil: może jako kolejne :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza Bajk jeszcze bym z Wawy nie wyjechał a już bym wracał że dużo pali i gdzie masz korek od gazu (swoją drogą co za dziadostwo że się LPG nie da założyć :polew: :polew: )

jest piękna sztuka i jak tylko wytrzymasz w postanowieniu to pewnie zaraz się sprzeda- byle tylko w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bajka auto fajne jest... ale zmartwie cie bajk .... ludzie nie doceniają dobrych aut... dalej oczekują że przykładowo oddasz swoje A4 za 40 tys i będziesz zaszczycony że zechciał ktoś kupic go od ciebie... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego sięwłaśnie boję - chociażtym razem chyba cena już jest dosyć dobra :mysli:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 10:08_________________________________________________

poza Bajk jeszcze bym z Wawy nie wyjechał a już bym wracał że dużo pali i gdzie masz korek od gazu (swoją drogą co za dziadostwo że się LPG nie da założyć :polew: :polew: )

jest piękna sztuka i jak tylko wytrzymasz w postanowieniu to pewnie zaraz się sprzeda- byle tylko w dobre ręce

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mgtan nie ma porównania a4 a a4- tutaj jest sportowy zapier z mega wypasem itp ja obstawiam że się szybciej sprzeda niż Twój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

az takich różnic ogromnych nie ma w wyposażeniu - on ma jedno, ja mam drugie itp. Oczywiścei bajk dodał klika rasowych gadżetów których ja nie mam. Pozostają tylko dwie szkoły rocznik i przebieg a tu mamy 1:1 :) ja mam 2 lata młodszy a on ma o 20 tys mniejszy przebieg

Cena nowego auta 2.0 211 vs 2.0 TDi 170 jest taka sama i zresztą zawsze była różnica miedzy nimi rzędu 1000 PLN. Przy B7 było identycznie jak się brało pod uwagę 200KM benz a 170 diesel.

3mam kciuki co do szprzedaży bajka a4 - bo furke ma zacną - ładna prezencja, ładnie nawet gra wydech... tak jak winno być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bajk tak myslalem o waszkowym.Szkoda tylko ze nie zostawiony z orginalnym lookiem VII RS :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

az takich różnic ogromnych nie ma w wyposażeniu - on ma jedno, ja mam drugie itp. Oczywiścei bajk dodał klika rasowych gadżetów których ja nie mam. Pozostają tylko dwie szkoły rocznik i przebieg a tu mamy 1:1 :) ja mam 2 lata młodszy a on ma o 20 tys mniejszy przebieg

Cena nowego auta 2.0 211 vs 2.0 TDi 170 jest taka sama i zresztą zawsze była różnica miedzy nimi rzędu 1000 PLN. Przy B7 było identycznie jak się brało pod uwagę 200KM benz a 170 diesel.

3mam kciuki co do szprzedaży bajka a4 - bo furke ma zacną - ładna prezencja, ładnie nawet gra wydech... tak jak winno być.

caly czas zapominasz o jednym... masz oske, Q sa drozsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i dobrze bo nie zal katowac dalej :decayed:

zaprawione w boju :wink4:

mgtan z ciekawości - ktoś do Ciebie w ogóle zadzwonił przy takiej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mgtan[/b] z ciekawości - ktoś do Ciebie w ogóle zadzwonił przy takiej cenie?

B7 w 2.0 TDI w PL to chyba najgorsza inwestycja jak mozna zrobic.Te auta spadly juz na leb na szyje :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajki nikt ci nie da :no: 66 koła bo ludzie by chcieli najlepiej ful wypas za 40 tyś i to jeszcze nosem kręcą :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak stało za 69.000 to były telefony i teraz dwa i jeden ma zekomo sie odezwac w weekend.

a co do Waszki to widziałem to na zywo...nic hardcorowego.. ale latał ładnie. coprawda kuzaj na zawiasie szutrowym to było coś.. ogółem fajnie było...[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 23:16_________________________________________________Waszka KRK sprzedajeswoje 500km EVO X... bajk moze ten? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdania nie zmienie co do sprzedaży - co najwyżej może się okazać, że nikt nie kupi :wink4::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdania nie zmienie co do sprzedaży - co najwyżej może się okazać, że nikt nie kupi :wink4::polew:

czyli wyjdzie jak zawsze.. :polew:

A tak na poważne to liczę że ktoś doceni stan tego auta i odda Ci za niego ładną sumkę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie doceni nikt do stycznia to chyba trzeba będzie przywrócić do serii, a graty sprzedać oddzielnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...