Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak bym nie miał swojej a szukał B7 to bym się nie zastanawiał i już by stała u mnie. Poczynione w aucie mody na pewno bym docenił. Obecnie Twoja furka to niezła baza pod sporej mocy zapierdzlacz, tylko zawias porządny trzeba włożyć :cool1:

Opublikowano

no w sumie to też jest rozwiązanie... pytanie tylko czy koszta demontazu i montazu serii ci się zwrócą... czy jednak taniej będzie spuścić z ceny... ale tak czy siak... liczę że ktoś doceni nasze egzemplarze bajk... wychuchane wypieszczone i zadbane w jednym. :)

Opublikowano

no w sumie to też jest rozwiązanie... pytanie tylko czy koszta demontazu i montazu serii ci się zwrócą... czy jednak taniej będzie spuścić z ceny... ale tak czy siak... liczę że ktoś doceni nasze egzemplarze bajk... wychuchane wypieszczone i zadbane w jednym. :)

zdjac felgi, wydech, carbony czy obudowy lusterek to nie jest wielki koszt.

Opublikowano

no w sumie to też jest rozwiązanie... pytanie tylko czy koszta demontazu i montazu serii ci się zwrócą... czy jednak taniej będzie spuścić z ceny... ale tak czy siak... liczę że ktoś doceni nasze egzemplarze bajk... wychuchane wypieszczone i zadbane w jednym. :)

zdjac felgi, wydech, carbony czy obudowy lusterek to nie jest wielki koszt.

Tylko trzeba się nagimnastykować :wink4:

Opublikowano

a co do Waszki to widziałem to na zywo...nic hardcorowego.. ale latał ładnie

to nie chodzi o to ze to hardcorowe , to jest RS a wiec pasywne dyfry , szybszy magiel , lezejsze to inna para kalaoszy niz twoje auto powinienes wiedziec co to znaczy z racji posiadanego auta :wink4: , a caly figiel polegana tym ze to relatywnie tanie auto a solidnie przygotowane auto ktorego nie bedzie ci szkoda upalac.

Ja sam bylem STI na paru pojezdzawkach zazwyczaj w kielcach i niesomowicie szkada auta ktorym jezdzisz na co dzien i masz go super stanie.Wszystko dostaje po pupie niemilosiernie nawet jak sie z nim lajtowo obchodzisz , a jak masz jechac na 60% to po co sie wogle w to bawic.

A takiego lancernika na lawetke i moze sie tam nawet wykrtwawic bo nie bedzie szkoda.

Opublikowano
  • Autor

jemu chodziło o przywalenie bokiem na słomczynie :)

Opublikowano

a co do Waszki to widziałem to na zywo...nic hardcorowego.. ale latał ładnie

to nie chodzi o to ze to hardcorowe , to jest RS a wiec pasywne dyfry , szybszy magiel , lezejsze to inna para kalaoszy niz twoje auto powinienes wiedziec co to znaczy z racji posiadanego auta :wink4: , a caly figiel polegana tym ze to relatywnie tanie auto a solidnie przygotowane auto ktorego nie bedzie ci szkoda upalac.

akurat ja nie bardzo porównuje je bo moja jest IX jego VII... moja ma wiele wspólnego z RS łącznie z alu elementami itp... jego jest przygotowaną do jazdy wydmuszką w bardzo dobrej obecnie cenie... jakby miał silnik z IX to by miał juz ponad 400KM bo VII nie ma MIVEC`a... never mind... auto tak czy siak fajne do przejażdzek po torze... ale nie na codzień... a jak roumiem bajk potrzebuje auta i na cozeń i na tor... :)

po za tym ja raczej bym się skłaniał do samochodu Waszki-KRK mowa o 506km w EX. :-) jest na sprzedaż wkońcu.

Opublikowano

a jak roumiem bajk potrzebuje auta i na cozeń i na tor...

nie ma takiego samochodu :wink4:

Opublikowano
  • Autor

gt-r sięsprawdza super w obu przypadkach :)

Opublikowano

to chyba jedyny wyjatek :wink4:

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj w końcu udało się zrobić sesję zdjęciową - czekam na efekty prac Piotrka Piechockiego, póki co spy photo z ajfona :>

img0155ab.jpg

img0156wi.jpg

Opublikowano

Jak wiadomo, dobra sesja nie jest zla. Fajne to Twoje autko.

Opublikowano
  • Autor

dzięki

na początek 4 :wink4:

a42t.jpg

a43ck.jpg

a44h.jpg

a41e.jpg

Opublikowano

super foty no i autko tez malina:cool1:

Opublikowano

super :)

Opublikowano

Foty zajebiaszcze :kox: ale różnica w połysku tylny zderzak a błotnik też :decayed: przydała by się polerka :naughty:

Opublikowano
  • Autor

nie mam, wręcz przeciwnie :naughty:

Opublikowano

Super :good:

Opublikowano

michal trpoche dodaj saturacji na bajka samochodzie bo na skalibrowanym monitorze to zamiast czerwieni jest jakiś pomarańczowoczerwony odcień ;-)

p.s. bajk`u ładną masz tą a4... czerwony diabeł ;-)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.