Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no ciekawe jak to wyszło

Opublikowano

wrzuciłem fotki też na audizine - chłopaki zza wielkiej wody chyba najbardziej zazdroszczą stołków :naughty:

nie ma sie co dziwic , stolki US to jakies nieporozumienie :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

wrzuciłem fotki też na audizine - chłopaki zza wielkiej wody chyba najbardziej zazdroszczą stołków :naughty:

nie ma sie co dziwic , stolki US to jakies nieporozumienie :rolleyes:

tam muszą być płaskie żeby się mieścili :decayed:

Opublikowano

To zazdrościli ci stołków czy małych gabarytów Twojego doopska ?? :naughty::decayed:

Opublikowano

Nie pytali czy robiłeś moda na allroada :decayed: w ich realiach taki zawias nie istnieje :decayed:

Daj linka gdzie wstawiłes :wink4:

Opublikowano

"Witam! Piekny auto... gdzie w polsce?"

uwielbiam takie pytania...jak wół w temacie, że z Wawy :polew:

bo na blachach to nie muszą się znać

Opublikowano

bajk widzę, twój angielski :good: :good: nie wiem czy Alloroady były na USA ale jak napisałeś allroad to mogą nie jarzyć what's going on

wrzucaj Teina SS i na audizine dostaną czkawki

"driving wheel" :polew: no może w Grecji się to tak nazywa

Opublikowano
  • Autor

wersja zimowa :wink4:

zdjcie2w.jpg

Opublikowano

No i fajnie wyszło, nawet dekle :good: pogadaj z rdzewkiem jeśli myślisz o dystansie 10mm :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no dystansik wskazany :wink4:

poczekam jednak - może się sprzeda - póki co inwestowanie w czerwonkę zastopowane - shifter oraz poduszki lezą w domu i czekają :gwizdanie:

Opublikowano

a jakieś telefony odbierasz z pytaniami o auto... ja narazie mam ciekawostki typu porównywanie do 140konnych golasów z przebiegami po 200tys km... i że tamte to po 45 czy 49 tys PLN :)... hehe

Opublikowano

załatwcie mi takiego fotografa :slina: :slina:

Te foty są świetne :good: :good:

Opublikowano

końcówki wydechu miały być w czernii i co ??? temat stanął z malowaniem?

Opublikowano

załatwcie mi takiego fotografa :slina: :slina:

Te foty są świetne :good: :good:

wpadnij do Bydgoszczy to poproszę kolegę zrobimy wspólną sesję :decayed:

Opublikowano

wpadnij do Bydgoszczy to poproszę kolegę zrobimy wspólną sesję :decayed:

Zaraz na wiosnę się do Ciebie zgłaszam :good:

:decayed: :decayed:

Opublikowano

felgi wyszły fajnie...bajk daj jakiś dresing na kapcie... najlepiej jakiś półmat...

Opublikowano
  • Autor

wygląda na to, że sprzedany, chociaż finalizowanie dopiero w środę :gwizdanie:

Opublikowano

wygląda na to, że sprzedany, chociaż finalizowanie dopiero w środę :gwizdanie:

tak czułem jak zobaczyłem że cos napsałeś :good: :good:

ale auta szkoda :confused4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.