Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Urodziny Prezesa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszystkiego najlepszego! :drinks: :drinks:

i na pocieszenie:

1283024519_by_pmpm_500.jpg

Opublikowano

Wszystkiego najlepszego prezesie. :good:

Opublikowano

co by Ci baba głowy nie suszyła,

wódki pić nie broniła,

co by Ci niunia dużo nie paliła,

i na paliwie lotniczym chodziła,

co by Ci zdrowie dopisywało,

i forum nam pięknie śmigało!!!!!!!!!!!!

Sto lat :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

wszystkiego najlepszego

Opublikowano

ja też się dołączam do życzeń Prezesa :)

Opublikowano

Sorki Prezes ale ja wolę Ci już nic nie życzyć.

W zeszłym roku życzyłem Ci:

- żeby Cię wzyscy na forum lubili

- żeby fura Ci sie nie psuła

- i żeby jakaś laska Cię w końcu omotała

rok przeleciał i .............

- na forum jeszcze więcej ludzi Cię nie lubi

- fura Ci sie sypie gorzej niż alfa romeo

- a propozycje partnerskie masz od samych jakiś zboków

................wybacz ale sam rozumiesz...........pechowy jestem czy coś i wole już nic nie życzyć

Strzel browarka i niczym się nie przejmuj :drunk:

Opublikowano

Sto lat sto lat :banan3: :banan3: :banan3: sto lat

wszystkiego najlepszego dużo :sexinbed::drunk:

Opublikowano

Wszystkiego co przynosi szczęście :kwiatek:

Opublikowano

PREZES wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka, szczęścia, :sexinbed: i oczywiście sto lat Ci życzę :wink4: do tego spełnienia marzeń :naughty: oraz niech wszystko idzie po Twojej myśli :> aaaa i prawie bym zapomniał-kasiorki dużooo życzę :naughty:

Opublikowano

no i ode mnie tego co życzą Tobie wszyscy i tego co najważniejsze w życiu czyli zdrówka szczęścia i cooo w garażu

Opublikowano

Prezes Najlepszego staruchu :decayed:

Opublikowano

najlepszego :)

Opublikowano

Wszystkiego najlepszego prezesie, zdrówka i dobrego humoru.

Opublikowano

Najlepszego! zdrowie Prezesa :drinks:

Opublikowano

Najlepszego! zdrowie Prezesa :drinks:

Za późno... nie uznajemy :decayed:

Prezes nie podziękował :thumbdown: Pewnie leży zalany... :decayed::naughty:

Opublikowano

Najlepszego! zdrowie Prezesa :drinks:

Za późno... nie uznajemy :decayed:

Prezes nie podziękował :thumbdown: Pewnie leży zalany... :decayed::naughty:

No chyba nie sądzisz, że Prezesa wzrusza nasze włażenie w d*pę :gwizdanie:
Opublikowano

No chyba nie sądzisz, że Prezesa wzrusza nasze włażenie w d*pę :gwizdanie:

Ale mógłby chociaż poudawać :decayed: "Cześć" czasami odpowie jak się go spotka na ulicy, więc trochę kultury ma :decayed:

Opublikowano

No chyba nie sądzisz, że Prezesa wzrusza nasze włażenie w d*pę :gwizdanie:

Ale mógłby chociaż poudawać :decayed: "Cześć" czasami odpowie jak się go spotka na ulicy, więc trochę kultury ma :decayed:

Z tym cześć, to tylko, jak mu się cos pojebie :decayed:
Opublikowano

Z tym cześć, to tylko, jak mu się cos pojebie :decayed:

:decayed: to od dziś jak go spotkam zamiast "cześć" będę mu pokazywał środkowy palec serdeczności :decayed:

Opublikowano

Z tym cześć, to tylko, jak mu się cos pojebie :decayed:

:decayed: to od dziś jak go spotkam zamiast "cześć" będę mu pokazywał środkowy palec serdeczności :decayed:

I tak Ci odpowie "cześć" :decayed: :decayed: :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.