Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

nooo. trzeba bylo dzwonic . dal bym ci waga bo akurat był w aucie. włączałęm se tempomat i Fisa pełnego :)

sluchaj dzisiaj bede w kielcach na pewno ale raczej bez Vaga.

od poniedziałku pisz na PW albo dzwon na kom. 507920922

SP. jade w tym tygodniu kupić kolejne B6 i tez 1.8T tylko że :quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dla siebię??

ja dopiero z W-wy wróciłem. jechał golfem i tylko 3tyś obrotów mi kręcił póżniej jakby odcięcie było :wallbash: :wallbash: chyba turbina się wysrała :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kurna Kupa z grzybnią. wczoraj Auto sprzedane a ja na dziś byłem umówiony. ehhh. co za los. kase juz zadowolony w kopercie miałem dzwonie do gościa "Nieaktualne".

PECH. PECH.

12139053373.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bedzie padało to TESCO na samej górze[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2010, 20:27_________________________________________________a po spocie każdy dostanie od Wujka Marcina po woreczku gruzu który zalega w piwnicy po remoncie tak że frekwencja 100% proszę bo jest tego trochę :good: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i lipa. chyba nici z mojej niespodzianki na tym zlocie i co gorsza z mojej obecności na zlociechyba też :( ale to sie zobaczy moze dam jednak rade ale puki co będzie ciężko.. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja napewno będę, z tym że moge być troche po 17 :)[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 18:50_________________________________________________Jak byłby ktoś zainteresowany mam do sprzedania w dobrej cenie 3 bilety na koncert Modern Talking który odbędzie się 11 września na kadzielni. Cena biletu do uzgodnienia, wart jest 50zl. Jak coś to moj nr 609 717 758. Bilety do odbioru w Kielcach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...