Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

możę sobota ale tak 16-17. będę szafki wieszał w moim apartamentowcu i wcześniej mogę się nie wyrobić :wallbash:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 15:16_________________________________________________Pany zna ktoś kolesia który jeżdzi tym białym lancerem?? kolesia już 2 razy widziałem i za każdym razem bokiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował przyszła niedziela 23 styczeń moze uda sie knajpe załatwic to nei bedziemy marzli..:) a pozatym moze więcej osób sie zjawi jak sie zdąza dowiedziec hm??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

które EVO

?

Waszka pewnie .. znam chłopa...

białe z napisem na bolu i masce-dobry jest wariat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bialy to tylko z rejestracja "VACAT" to juest grupa SCYZZOR tam same wariaty sa :>

koleś wpadł pod WTC walnął kułko na około auta które ruszało i długa- drugi raz stoję sobie na swiatłach ten skręca w prawo i jeba..ny leci bokiem jeszcze za zakrętem w 10m. dobre katy- też takl chcę :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko ;) widzę ze jakiś spocik jest organizowany tyle że w niedziele nie dam rady :/ gdyby był pozniejszy termin jakiś z miła checią świeżak jestem :P do kielc nie daleko mam jakieś 60 km ;) jeśli było by cos organizowane w pożniejszym terminie z miła checia ;) bd obserwował temat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i w taki sposób znowu bedzie max osób :polew: :polew: :polew::tongue4: :tongue4: :tongue4:

panowie na poważnie szybki spot na tygodniu mozna kiedyś zrobić (w Ostrowcu są cotygodniowe spoty- jemy pizzę w ciepłej knajpie-godzina dwie max i do domu) wiadomo że z weekendem różnie to bywa-szybciej znajdzie się godzinkę na tygodniu niż w weekend tylko znowu jest problem że nie każdy jest z kielc :wallbash:

słać propozycję tylko nie że będę a póżniej pusto na placu- trzeba się wziąśćw garść[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 11:45_________________________________________________i gdzie jest ur.. wa hyziek???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to co przenosimy na za tydzień??? tylko jak sie okreslacie ż ebędziecie za tydzien to bez wykrętów później co...

Marcin ja tak myślę mam kumpla w ostrowcu to może sie wybiore do Ostrowca niebawem do was na zlota :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...