Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak samo i ja na tygodniu robota a na weckendzie to co innego :evil:

tak wiec jak cuś to w np. w niedzielę mozemy coś zorganizować??? :tongue4:

Huzioo dlaczego nie przyjezdzasz na spoty do Ostrowca przecierz dalko nie masz i moglbys zajechac od czasu do czasu :wink4:

jak najbaradziej mógłbym zajechać ale nie na tygodniu :kwasny:

bo pracuje jakieś 200km od chałupy i lipton :confused4:

na weckendzie jakiegos spota zorganizujecie alebo połaczcie się z kielcami i wtedy damy rade :decayed:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 325,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no a jak niech sie chlopaki podlanczaja tu to nas plac jest duzy pomieszcza sie :>

Opublikowano

w Ostrowcu na spotach się na dworze nie stoi :polew: :polew:

ale na powaz nie rzucimy temat i pomyślimy- ale to jakis plener ładny ttrzeba wybrać- jakąś wodę albop coś żeby grilla zrobić :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

gwint kupiony :naughty: czekam az bedzie cieplej i zakladamy :evil:

Opublikowano

patryk widzialem cie dzisiaj na miescie fajna naklejka z tylu :good:te lacze to zima czy juz lato zarzuciles?

Opublikowano

lepiej niech pogoda bedzie bo narazie to coś kiepskie ostatnie dni.. to jak w tą niedziele robimy czy czekam na następna może pogoda sie poprawi a i wiecej osób by sie może zjawiło

Opublikowano

mam imieniny Teścia i Teściowej w niedzielę :rolleyes:

Opublikowano

ja juz laczki letnie odziałem :naughty: juz sezon otwarty :> teraz tylko jak juz pisalem montaz gwintu i bedzie koks :banan: :banan: :banan:

Opublikowano

ja juz laczki letnie odziałem :naughty: juz sezon otwarty :> teraz tylko jak juz pisalem montaz gwintu i bedzie koks :banan: :banan: :banan:

pokaz pokaz
Opublikowano

mam do sprzedania sony ericsson K770i nowy ma 5 miesiecy i se tak lezy posiada wszystko co trza( plyta ,usb ,pargon, sluchafony ,itp) . Zainteresowani niechaj pisza :)[br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 13:10_________________________________________________cena 250 PLN[br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 13:11_________________________________________________no i dzisiaj byla ladna pogoda na spocika

Opublikowano

Panowie to robimy spocinę w next weekend- niedziela godzina 16.

Opublikowano

tylko pogoda niech dopisuje i ja jestem . poznalem kolezke z naszego klubu co jest z pod Radomia i uczeszcza na uczelnie kielecka twierdzi ze chce powiekszyc grono wiec go przykumam niebawem :)

Opublikowano

no dobra. ja się łapię.

Opublikowano

Mnie w tą niedziele niestety ni ma :confused4::disgust:

Opublikowano

Ja sie zjawie..

Opublikowano

może też się zjawie

Panowie ma ktoś wsad licznika z fisem od diesla przedlift

dokładnie pasował by mi wsad z takiego licznika

8DO 919 033 B

Opublikowano
  • Autor

daj maila

Opublikowano

podałbym chętnie ale najwygodniej będzie jak podjade do cibie dam na dobrą flachę i mi to wstukasz bo ja nie wiem z czym to się je nawet takiego kabla nie posiadam Vag tacho pewnie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.