Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

zmienial ktos moze zaroweczki na wyswielaczu w B5 tak zeby zostaly czerwone wskazowki a biale cyfry bo czytam na innych forach i ciezko tam uzyskac zetelna odpowiedz[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 22:40_________________________________________________Michal zapyatam sie Jarko czy zrobi mini koszulki dla nowych klubowiczow/-czek piszesz sie na to jak cos ? :)

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=155846.0;highlight=zmiana+podświetlania tu masz watek taki mały ale masz linka do strony gdzie to robili.. co do wskazówek to poprostu nie zmywaj wszystkiego tylko w miejscu samych symboli co mają być na biało..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy temat niedzieli dla Panów i pań podtrzymany? będzie ktoś w ogóle?

Ja sie wybieram :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Tadzik bo jak szukalem po tych roznych forach to normalnie chaos kazdy co innego pisze dziex :hi:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 22:29_________________________________________________ja tez bede Koledzy[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 22:29_________________________________________________ :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Tadzik bo jak szukalem po tych roznych forach to normalnie chaos kazdy co innego pisze dziex :hi:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 22:29_________________________________________________ja tez bede Koledzy[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 22:29_________________________________________________ :>

Nie ma sprawy kiedys przegladałem te temat i tak mi utkwił w pamięci.. moze kiedyś pomyśle nad swoim przerobić are narazie brak weny i ważniejsze do zrobienia..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzanek Pierdoło. Będziesz w niedziele? wtryski nie kupilem jutro jade do Heńka oszusta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze miejsce zostaje "Górny poziom parkingu miejskiego przy ulicy Piotrkowskiej" godz 16??

jak się wyrobię ze wszystkimi sprawami to będę :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Pany.. chyba nas tam wywieje na tym dachu parkingu :) także przyjeźdźać licznie żeby sie było za kogo schować hehe:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Pany.. chyba nas tam wywieje na tym dachu parkingu :) także przyjeźdźać licznie żeby sie było za kogo schować hehe:P

zawsze można poziom niżej zjechać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...