Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

a ja tam na AVASCIE jade już pare lat kilka kompówi darmowy i problemów nie ma :)

Huzio to postaraj sie przybyć :) te lampki za każdym razem w inny mrogu leżą w bagażniku hehe :polew: To fajnie jak będzi edziałać zmieniara a myślę ze tak to będzie na handel :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niedziela godz 17 na czerwonej górze parking po prawej za przystankiem jadąc od kielc pasuje wszystkim? trzeba by sie okreśić już bo trzy dni zostały pany..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest gdzieś przy głównej trasa Kielce-Chęciny czy trzeba gdzieś skręcać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak przy głównej..jak jest ta góra przed chęcinami to zaraz jak na nią wiedziesz i zaczynasz zjeźdźać w stronę chęcin to po prawej jest taki parking w lasku.. tam gdzie pały czasem stoja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście obecność obowiązkowa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo jak Grzanek juz takie wielkie litery zapodal to niema lipy pany zbierać furki i przybywac na zlota..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo jak Grzanek juz takie wielkie litery zapodal to niema lipy pany zbierać furki i przybywac na zlota..

Nie grzanek tylko ktoś inny :decayed:

szkoda że mnie nie będzie, bo chętnie bym poznał nowych z którymy się nie znam trudno mam Komunie dziś w Kielcach więc trudno będzie jutro przyjechać ale życzę wszystkim udanego spota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jego post to myslałem ze jego robota :) wiesz zawsze możesz zapić na komuni i zostac do niedzieli :gwizdanie: miesca wystarczy dla wszytskich

/jak ktoś nie przyjedzie będzie BAN grippen :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jego post to myslałem ze jego robota :) wiesz zawsze możesz zapić na komuni i zostac do niedzieli :gwizdanie: miesca wystarczy dla wszytskich

zobacze co da się zrobić ale będzie bardzo ciężko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie bierze ktoś coś takiego?? bo ja nie mam jaswojego wziąść..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrrrr.... a u mnie byla dzis awaria f*ck. jak palilem auto rano to bylo ok pozniej jak chcialem zapalic 2 raz to migalo mi immo i zakrecil i gasl i tak 5 razy az pozniej cos sie mu odwidzialo i do tej pory gra .... wie ktos o co tu biega ....poczytam nan necie troche . Jak widzialem Michala to mowil ze moze gdzies przy magnesie kluczyk trzymalem czy jakos tak ... jest to mozliwe :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...