Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy czy jest wśród nas jakiś szpec od elektroniki (chodzi o radio)? Mam problem z kablami bo mi się poprzepalały...

A tak na marginesie to witam po dość długiej nieobecności:) przy okazji zmienię dane w swoim profilu bo zamieniłem diesla na benzynę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

koledzy czy jest wśród nas jakiś szpec od elektroniki (chodzi o radio)? Mam problem z kablami bo mi się poprzepalały...

A tak na marginesie to witam po dość długiej nieobecności:) przy okazji zmienię dane w swoim profilu bo zamieniłem diesla na benzynę

jakie radio i co ci jest potrzebne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/hit-radioodtwarzacz-pioneer-deh-p5100ub-knurow-i1647592453.html

takie mam radyjko w poprzedniej audi działało bez problemu (audi z 1996r.), w nowej niuni (1998r) nie dość ze zostało mi dwie wtyczki i grały mi tylko przednie głośniki, to dziś po dwóch dniach grania miałem lekki pożar w aucie:P! Mianowice kable, które dochodzą do radia zaczęły się topić!! co robić... dodam ze w tych tematach jestem zielony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/hit-radioodtwarzacz-pioneer-deh-p5100ub-knurow-i1647592453.html

takie mam radyjko w poprzedniej audi działało bez problemu (audi z 1996r.), w nowej niuni (1998r) nie dość ze zostało mi dwie wtyczki i grały mi tylko przednie głośniki, to dziś po dwóch dniach grania miałem lekki pożar w aucie:P! Mianowice kable, które dochodzą do radia zaczęły się topić!! co robić... dodam ze w tych tematach jestem zielony

A wiec pokolei to jeslimasz dwie kostki tylko w aucie to prawdopodobnie nei masz głośników z tyłu w drzwiach.. powinna być jeszcze mała kostka taka niepozorna. jak jest musisz kupić przejściówke na allegro

http://allegro.pl/interfejs-do-systemu-bose-tylne-glosniki-sub-i1634114166.html

Wtedy będa grały wszystkie.

Co do stopionych kabli to w pionierach jest odrwotnie podpięte kabel zasilania z kablem + po stacyjce.. w wiązce dołączone do radia kabel czerwony i żółty mają złączki które tzreba rozpiąc i zamienić: czerwony z radia z zółtym do kostki i zółty z radia z czerwonym do kostki. po tym zabiegu radio powinno gasnać po wyłączeniu stacyjki ale nie gubić pamięci no i z kablami powinno być ok.

Stopiły się dlatego ze jeden kabel to pamieć ( maly pobór pradu) a drugi to zasilanie główne radia ( duzy pobór prądu jak sa zemienione moga sie grzać i topic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie w Kielcach jakiegoś dobrego magika, co się zna na elektronice i mi nie powie np: Twojego kluczyka się nie do przerobić na scyzoryk, albo nie da się zrobić żeby radio gasło przy wyłączeniu zapłonu.

A jakby można to jeszcze jakiegoś lakiernika - polernika, tylko żeby używał dobrych past.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszałem że Grzanek się elektroniką pała :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :wink4: [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2011, 17:55_________________________________________________właśnie Grzanek u mnie trzebaby sprawdzić czemu mi lewa lampa gaśnie pry hamowaniu, skręcaniu w lewo, podjeżdzaniu pod górkę itp- gdzieś się rozłącza ale nie wiem gdzie- miałbyś czas w to zerknąć w najbliższym czasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tposejdon Kolego dzisiaj siadłem przy tym moim radio no i kurcze nie ma tam nigdzie żółtego kabla wychodzącego z kostki. Czerwony jest i on się właśnie najbardziej zjarał no ale żółtego nie mam i nie wiem co ja mam zamienić:)

musi być.. mówimy oczywiście o wiązce która byładołączona przy radiu nie o kablachw samochodzie.. jakie masz kolory kabli co idąod radia do do kostki ISO ? powinien być czerwony czarny pomarańczowy niebieski i żółty zrób fotkę tej wiązi i wrzuć jak coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w wiązce która była przy radiu kabel czerwony z zółtym sa na nich złączki żeby je łatwo zamieniać..no i oczywiście wymień popalone kable w wiazce samochodu.. jak poskładasz wszystko i radio bedzie gasło po wyjęciu kluczyka i właczało po przekręceniu nie gubiąc fali to jest dobrze podpięte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie coś lipa znowu..

może jakiegoś pożądnego spota zrobimy wreszcie co?? 1..3 lipca na poczatek wakacji??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...