Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

30L/100km :polew: wzrasta w zaleznosci od nogi kierowcy przy tym samym stylu pozostaje bez zmian

30 jeszcze zniese :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pany jak z AFN wyciągnąć więcej szmocy- prócz 216?

Chcesz nam o czyms powiedzieć może? :naughty:

myślę- mam dwie opcje. ale to cicho cicho.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany jak z AFN wyciągnąć więcej szmocy- prócz 216?

Chcesz nam o czyms powiedzieć może? :naughty:

myślę- mam dwie opcje. ale to cicho cicho.

Oczywista sprawa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee tam oczywista :tongue4: myślę czy by Izy golfa nie dłubnąć bo nie ma czym jechać i czy by do B5 nie wrócić i klekota-ale to z startu musiałbym go pod 150 krecić

spocina by6a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golf niech zostanie taki jak jest, on juz swoje ma za sobą, ruda i te sprawy sie pojawia

Jak już to wróć do ładnego polifta na wypasie, dłubnij i ciesz sie jazdą no i co ważne spalaniem :evil:

Spocina w ten weekend dopiero bedzie na Borkowie takze.... :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spocina w ten weekend dopiero bedzie na Borkowie takze.... :drinks:

ooo to jest szansa :decayed: [br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 12:32_________________________________________________

Golf niech zostanie taki jak jest, on juz swoje ma za sobą, ruda i te sprawy sie pojawia

golfa ma być w domu min rok a turbo sie zapiekło (do pracy moja Pan i ma 5min drogi) wiec coś trzeba zrobić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, sam sie prosi.

Wywal kata, wstaw turbo awx, zrób program w takim razie. Chyba najrozsądniejsza opcja. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kielcach to nie Wiem czy ktos ci sprawdzi ale w suchedniowie to Heniek !oszust! Zolbach ci sprawdzi. Ulica na przeciw FUT-u. A nawiasem to czy. Ten week jest spot na Borkowie. ???? U Tomeczka naszego kochanego? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest :) wbijamy sie wszyscy do niego na podwórko :> w niedziele tyko o której ?? 17 ??

Koledzy mam pytanie z innej beczki.. potrzebuje kupić bagażnik na dach na relingi w dobrych pieniądzach oczywiście. może ktoś cos podpowie jaki wybrać ?? na co zwracać uwagę??może ma do sprzedania??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogie jak japierdole. THULE

MArcin jak sie na B5 przesiądziesz to puszczę na wsi fame że Marcin607 to robi jeden krok do przodu i dwa w ty :polew:ł. Weź przykład np. z Grzanka. 2 tygodnie B6 jeździ już myśli o zmianie ale nie na B5 tylko na B7 :) dokładnie tak jak ja :) b7 2.0T to jest tooo.

ołłłłł Jeeeaaaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogie jak japierdole. THULE

MArcin jak sie na B5 przesiądziesz to puszczę na wsi fame że Marcin607 to robi jeden krok do przodu i dwa w ty :polew:ł. Weź przykład np. z Grzanka. 2 tygodnie B6 jeździ już myśli o zmianie ale nie na B5 tylko na B7 :) dokładnie tak jak ja :) b7 2.0T to jest tooo.

ołłłłł Jeeeaaaa

ten silnike jeba...ny mnie wkur... po raz kolejny pali sie silnik (zasrany napinacz).

ale jak patrze na tą moją padlinę troche mi jej szkoda. jeszcze myślę czyy na AVF nie wrócić w Q.

ale B5 do B5 to klasa fury i jakby się fajna trafiła wsiadłbym no problemo- tylko black sedan patrz Dudi75 i emichałkw-albo takiego szalonego zielonego QQQQ :kox: [br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 06:46_________________________________________________Grzanek poka poka co nabyłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogie jak japierdole. THULE

MArcin jak sie na B5 przesiądziesz to puszczę na wsi fame że Marcin607 to robi jeden krok do przodu i dwa w ty :polew:ł. Weź przykład np. z Grzanka. 2 tygodnie B6 jeździ już myśli o zmianie ale nie na B5 tylko na B7 :) dokładnie tak jak ja :) b7 2.0T to jest tooo.

ołłłłł Jeeeaaaa

ten silnike jeba...ny mnie wkur... po raz kolejny pali sie silnik (zasrany napinacz).

ale jak patrze na tą moją padlinę troche mi jej szkoda. jeszcze myślę czyy na AVF nie wrócić w Q.

ale B5 do B5 to klasa fury i jakby się fajna trafiła wsiadłbym no problemo- tylko black sedan patrz Dudi75 i emichałkw-albo takiego szalonego zielonego QQQQ :kox: [br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 06:46_________________________________________________

Wsiadaj do wypas b5 i nie ma trosk oraz wyrzeczeń :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to z tym spotem? [br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 15:15_________________________________________________PS. MArcin TAdek chce Auto sprzedac pogadaj z nim:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to z tym spotem? [br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 15:15

Spocina aktualny, trzeba tylko godzine ustalić :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to z tym spotem? [br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 15:15

Spocina aktualny, trzeba tylko godzine ustalić :good:

No ja myślę że 17 może? tylko coś sie pogoda popsuła ciekawe jak będzie w niedziele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogie jak japierdole. THULE

MArcin jak sie na B5 przesiądziesz to puszczę na wsi fame że Marcin607 to robi jeden krok do przodu i dwa w ty :polew:ł. Weź przykład np. z Grzanka. 2 tygodnie B6 jeździ już myśli o zmianie ale nie na B5 tylko na B7 :) dokładnie tak jak ja :) b7 2.0T to jest tooo.

ołłłłł Jeeeaaaa

ten silnike jeba...ny mnie wkur... po raz kolejny pali sie silnik (zasrany napinacz).

ale jak patrze na tą moją padlinę troche mi jej szkoda. jeszcze myślę czyy na AVF nie wrócić w Q.

ale B5 do B5 to klasa fury i jakby się fajna trafiła wsiadłbym no problemo- tylko black sedan patrz Dudi75 i emichałkw-albo takiego szalonego zielonego QQQQ :kox: [br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 06:46_________________________________________________Grzanek poka poka co nabyłeś

Ja ci dawno mowilem sprzedaj toto i B5 kupuj jakies 2.5TDI zQ za 10 tys wywal silnik zapodaj AWX - AVF i zapodaj program na poczatek i ciesz sie z bez awaryjnej jazdy 170 KM diselkiem . Jak ci bedzie malo to GT22 :kox: . Z drugiej strony przeciez za twojego strucla mialbys juz S4 2.7BIT czego wiecej ci potrzeba do szczescia chyba tylko pelnego zbiornika :kox: ale znajac ciebie nie przekraczal bys 1300 obr :naughty: zeby spalanie bylo na przyzwoitym poziomie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...