Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cholera :shocked:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja to audi czesto widywalem pod galerja KORONA ta co sie teraz buduje.

Opublikowano

Pięknie wygląda silnik 1.8T wyrwany z ramy :) ;(

Opublikowano

Pięknie wygląda silnik 1.8T wyrwany z ramy :) ;(

a jaki dobry dostęp teraz do niego :> turbinke by w 5 minut wyjął hehe

Opublikowano

ale LPG być musi :) reduktor na swoim miejscu został.

Opublikowano

zaraz będzie na allegro wystawiony na cześci :)

Opublikowano

Raczej pozbierają go do kupy i będzie jako bezwypadkowy, jeżdżony tylko przez dziadka do kościoła, przebieg 118tys.[br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 22:24_________________________________________________Znacie w Kielcach lub okolicach jakiegoś machera, który mi w ekspresowym tempie wyczyści turbinę?? bo łapię notalufa przy 2500rpm, i najprawdopodobniej kierownice się zapiekły. A w poniedziałek wyjeżdżam na wczasy.

Opublikowano

"Dał" mi Grazanek naklejkę A4 Klub polska. Nakleiłęm na Klapie pięknie. Dzisiaj patrze a tu ZONk

Jakaś MENDA niemyta sobie za#^$ała naklejkę... No nie wkurwisz się?

Opublikowano

Są takie mendy na świecie, nikt co na spotach się czasem pokazuje to na pewno tego nie zrobił, choć idąc innym tropem to i grzanka nie można wykluczyć (grzanek złego słowa o tobie chłopie nie powiem :-), ale jak tak myślę to i sobie do końca nie wierzę, więc tak jak mówisz jak tu się nie wku…ć.

Opublikowano

"Dał" mi Grazanek naklejkę A4 Klub polska. Nakleiłęm na Klapie pięknie. Dzisiaj patrze a tu ZONk

Jakaś MENDA niemyta sobie za#^$ała naklejkę... No nie wkurwisz się?

zajeba.. Ci wlepe? :polew: :polew: :polew: ale naród :polew: :polew: (ktoś sobie walnie na klej biuroby do auta :wallbash: :wallbash: :polew: )

Karol ale Ty miałeś jedną wlepe na klapie już wcześniej :mysli:

chyba będę zamawiał to albo wpadniesz na kawkę i wręczę Ci jedną albo za wycieraczke Ci upne jedną :kox: :gwizdanie: a własnie gdzie Ty ostatnio auto parkujesz coś nie widuję :thumbdown: [br]Dopisany: 27 Lipiec 2011, 07:02_________________________________________________Grzanek pokaz furę :kox:

Opublikowano

ktoś tu ma jeszcze naklejeczki?

Opublikowano

ktoś tu ma jeszcze naklejeczki?

ja bedę miał i 3 mam zagospodarowane-no 4, 5tą mogę oddać :wink4: [br]Dopisany: 30 Lipiec 2011, 08:59_________________________________________________Pany ile w kielcach może kosztować malowanie elementu? będę miał 2 zderzaki.
Opublikowano

a to od kupię od Cb tą jedną;)

Opublikowano

a to od kupię od Cb tą jedną;)

spoko spoko :wink4:
Opublikowano

to podrzuć na pw dane do przelewu :>

Opublikowano
:polew: :polew:
Opublikowano

tu nie ma nic do "śmiacia" :tongue4:

:polew:

Opublikowano

ja biere naklejke od marcina bo to pewnie moją ukradzioną chce sprzedac :):polew: za malowanie od |CIebie 400 wezme ... chcesz :) ?

Opublikowano

ja biere naklejke od marcina bo to pewnie moją ukradzioną chce sprzedac :):polew: za malowanie od |CIebie 400 wezme ... chcesz :) ?

dam Ci wlepę może być ? :polew: :polew: :polew:

spoko Karol dla Ciebie już Tą czwartą liczę :wink4:

Opublikowano

MArcin którą masz zmiane w tym tygodniu?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.