Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pięknie wygląda silnik 1.8T wyrwany z ramy :) ;(

a jaki dobry dostęp teraz do niego :> turbinke by w 5 minut wyjął hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej pozbierają go do kupy i będzie jako bezwypadkowy, jeżdżony tylko przez dziadka do kościoła, przebieg 118tys.[br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 22:24_________________________________________________Znacie w Kielcach lub okolicach jakiegoś machera, który mi w ekspresowym tempie wyczyści turbinę?? bo łapię notalufa przy 2500rpm, i najprawdopodobniej kierownice się zapiekły. A w poniedziałek wyjeżdżam na wczasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dał" mi Grazanek naklejkę A4 Klub polska. Nakleiłęm na Klapie pięknie. Dzisiaj patrze a tu ZONk

Jakaś MENDA niemyta sobie za#^$ała naklejkę... No nie wkurwisz się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są takie mendy na świecie, nikt co na spotach się czasem pokazuje to na pewno tego nie zrobił, choć idąc innym tropem to i grzanka nie można wykluczyć (grzanek złego słowa o tobie chłopie nie powiem :-), ale jak tak myślę to i sobie do końca nie wierzę, więc tak jak mówisz jak tu się nie wku…ć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dał" mi Grazanek naklejkę A4 Klub polska. Nakleiłęm na Klapie pięknie. Dzisiaj patrze a tu ZONk

Jakaś MENDA niemyta sobie za#^$ała naklejkę... No nie wkurwisz się?

zajeba.. Ci wlepe? :polew: :polew: :polew: ale naród :polew: :polew: (ktoś sobie walnie na klej biuroby do auta :wallbash: :wallbash: :polew: )

Karol ale Ty miałeś jedną wlepe na klapie już wcześniej :mysli:

chyba będę zamawiał to albo wpadniesz na kawkę i wręczę Ci jedną albo za wycieraczke Ci upne jedną :kox: :gwizdanie: a własnie gdzie Ty ostatnio auto parkujesz coś nie widuję :thumbdown: [br]Dopisany: 27 Lipiec 2011, 07:02_________________________________________________Grzanek pokaz furę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś tu ma jeszcze naklejeczki?

ja bedę miał i 3 mam zagospodarowane-no 4, 5tą mogę oddać :wink4: [br]Dopisany: 30 Lipiec 2011, 08:59_________________________________________________Pany ile w kielcach może kosztować malowanie elementu? będę miał 2 zderzaki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja biere naklejke od marcina bo to pewnie moją ukradzioną chce sprzedac :):polew: za malowanie od |CIebie 400 wezme ... chcesz :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja biere naklejke od marcina bo to pewnie moją ukradzioną chce sprzedac :):polew: za malowanie od |CIebie 400 wezme ... chcesz :) ?

dam Ci wlepę może być ? :polew: :polew: :polew:

spoko Karol dla Ciebie już Tą czwartą liczę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...