Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany to co konkretnie sie zmówmy bo jakoś mały ten odzew... robimy tego spota za tydzień w niedziele?? 28.08.2011 Parking na Czerwonej Górze..

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Za tydzień to nie wiem czy będę w Kielcach :disgust:

Ale za to dziś o 15:30 wybieram się na zlot A3 na parking koło pomnika WTC

Zapraszam wszystkich :decayed:

Chłopaki z A3-club.net bo równa chłopy :good:

Byłem już na kilku spotach z nimi, kumpel z Leon klubu też często nas odwiedzał

Można kiedyś pomyśleć o wspólnym zlocie :decayed:

A3, A4 i Leon :naughty:

Opublikowano

to kiedy robimy tego spota kto jest za 28-08

Opublikowano

ja jestem za ale raczej nie :kox:dojade :)

Opublikowano

Koledzy pomóżcie kupić b6 avant w dobrym stanie 02-03r...

Opublikowano

Koledzy pomóżcie kupić b6 avant w dobrym stanie 02-03r...

siema jesli szukasz godnego polecenia czlowieka ktory sprowadzi ci fure poge pomoz! pisz na PW

panowie a ktos bedzie b8??

Opublikowano

Nie :)

Opublikowano

Koledzy pomóżcie kupić b6 avant w dobrym stanie 02-03r...

BIERZ MOJĄ :tongue4: :tongue4:

bez pier.... w niedzielę robimy spota i nawet planuję dotrzeć :wink4: [br]Dopisany: 23 Sierpień 2011, 13:55_________________________________________________Karol dużo roboty jest ze zdjęciem przedniej dokładki zderzaka?????

Opublikowano

ja ostatnio cofając na krawężniku w 3 sek zdjąłem. :kox:

Opublikowano

O której?? I wybierzcie miejsce do którego dojade :naughty:

Opublikowano

Pany to gdzie i o której??? i kto bedzie?? [br]Dopisany: 26 Sierpień 2011, 08:48_________________________________________________ :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

chyba trzeba wątek zamknąć skoro nie ma chętnych :confused4:

:decayed:

Opublikowano

No ja nie wiem co sie dzieje...

Opublikowano

No ja nie wiem co sie dzieje...

to ja organizuję wolny czas- Stefanowi obiecałem kiełbaskę z grilla a tu ekipa wypadła- ja proponuję pod WTC się spotkać jak wcześniej się robiło- twedy chyba najwięcej ludzi przyjeżdzało :confused4:
Opublikowano

no mnożna tylko wiesz przy cmentarzu z grilem sie rozbic :) trochę nie bardzo.. ale jak cos ustalać termin

Opublikowano

na tego grilla ciężko dotrzeć :gwizdanie:

Opublikowano

To może następny wekend?? trzeba sie streszczać pany bo ponoć jesieni ma nie być tylko zima odrazu hehe

Opublikowano

tylko zima odrazu hehe

MY sobie damy radę - reszta motłochu :polew: z ośką niech się martwi :evil: :evil:
Opublikowano

hehe no baaa:) ja to już czekam na zimę:)

Opublikowano

Nie ciesz sie tak Marcin bo wiesz, dla mnie to itak każdy zakręt w zimę zaczynam ręcznym :):kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.