Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja jebie. Jechalem z Lublina 3,5h. Niecale 170km. Po drodze korek bo jakies roboty , potem 35km przed Kielcami TIRolot wypadl ze skrzyzowania , zlamal sie i spadly mu z naczepy plyty betonowe. Calkowicie zablokowana droga i trzeba bylo kombinowac objazd. Potem 10km przed Kielcami znowu stanie w korku 30min bo klada asfalt :)

e Prezes nie narzekaj- co to 3 godziny wobec wieczności :polew: :polew: :polew:

ale poważnie czuję Twój ból :wallbash: :wallbash: :wallbash: powaliło tych drogowców wszystko na raz robią a i jeszcze ten niefortunny wypadek- w każdych wiadomościach o nim mówili w środę. [br]Dopisany: 04 Listopad 2011, 06:58_________________________________________________

Nie marudzić, za 2 lata bedzie miodzio.. Jak z Kielc do Skarzyska np. :evil: :evil: :evil: :evil:

jechałem ostatnio od Nosba jak mnie dodge charger na TST odjechał przy 180 aż mi się głupio zrobiło :kox: - ale wyje..bałem go póżniej prawym pasem jak mu jakaś kupa w mercu nie chaciała miejsca ustąpić a póżniej znowu baty :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj do Lublina zdecydowanie lepiej było. Równe 2,5h. W poniedziałek po południu znowu do Kielc :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol takie pytanko ma w Skarzysku jakis SHOW bedzie wiesz cos o tym 11 listopada z kielc jada chlopaki tzn Ja, Kolorowe kola i takie tam chlopaki

coś dokładniej proszę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mobil. Ja to nic nie wiem, W skarżysku to ja nie byłem ze 2 Lata.

A co Ciocia Google mówi???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam zapieczone turbo w 1,9tdi zna ktoś jakiś zakład który zrobi to dobrze i nie zadrze ze mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja CI to zrobie nawet bardzo dobrze, ale z Ciebie zedrę, zresztą na biednego nie trafiło:P

to wpadnę do Ciebie niebawem:naughty: :kox:

golfina jest Żony- jak przestała po trasie do Ostro jeżdzić- turbo się zapiekło :thumbdown: [br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 06:37_________________________________________________Panowie zna ktoś może kogoś kto pracuje- jeżdzi w SZKOLE JAZDY "KRZYSZTOF" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zapraszamy do zamawiania kalendarzy klubowych na rok 2012 :good: Wszystkie informacje są tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=232338.0

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...