Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Karol kiedy się spotykamy żeby fisa wyrezac :gwizdanie:

Może jakoś wieczorkiem byś znalazł troche czasu :P

No i powiedz mi jeszcze co ty robisz z czujnikiem płynu?? mostkujesz?? :decayed:

czujnik płynu trzeba albo kupic i zamontować w zbiorniku albo podłączyć do masy.

Wieczorem to tylko w jędrzejowie :)

chyba ze popołudniem w Kielcach.

Opublikowano

dobra pogode mamy do d*py wiec ja bede czekal na was w tesco Audi bedzie widoczne czekal bede na pierwszym poziomie zaraz jak sie wiezdza ( -1) i pomyslimy pozniej co i jak dalej. Mysle ze tak bedzie dobrze wrazie co to jest tele do mnie 514-567-172 :)[br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 16:08_________________________________________________aha zapomnialem na 18 godzinke

Opublikowano

Było nas trzech :) Nie popisaliście się :gwizdanie:

:bicz:

Opublikowano

mówiłem żeby jutro :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

normalnie to szałłłłł nie moglismy sie policzyc tyle nas bylo :polew: taka jest organizacja :good: w ten sposob napewno cos ruszy w Kielcowni :polew:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2012, 08:35_________________________________________________Marcin jak bedzie cos dzisiaj to napisz grubym drukiem (data,Godzina)

Opublikowano

mówiłem żeby jutro :gwizdanie: :gwizdanie:

No właśnie... ja jutro będę w Kielcowni...

A i jak coś ustawicie pewnego to mógłby mi ktoś wysłać sms-a bo nie mam dostępu do internetu wogóle :wallbash:

Jak coś to numer do mnie: 511268980 lub 722301861 z góry dziękuje...

Do kielc się wybieram jakoś po obiadku :)

Opublikowano

kolegy to co bedzie w koncu jakis spocik czy nie umówmy sie na jakąś date np. 21,22 sstyczen ustalmy komu ci i jak pasuje

Co wy na to?

Opublikowano

kolegy to co bedzie w koncu jakis spocik czy nie umówmy sie na jakąś date np. 21,22 sstyczen ustalmy komu ci i jak pasuje

Co wy na to?

21 może być :decayed:
Opublikowano

na najbliższym spocie sie pojawie :kox:;)

Opublikowano

Chętny ktoś dzisiaj koło 15tej na parking WTC :naughty: :naughty: :naughty::kox:

Opublikowano

Chętny ktoś dzisiaj koło 15tej na parking WTC :naughty: :naughty: :naughty::kox:

Chętny na co na mandat 100zł? tam policja ostatnio jeździ co 10min.

na najbliższym spocie sie pojawie :kox:;)

Dobrze, że się pojawisz porównamy kolory :) Który bardziej malowany :) hehe

Opublikowano

Wcześnie bo wieczorem mam Alkoholizowanie. :good:

Opublikowano
  • Autor

Karol taki laptop mi potrzebny DELL D630 nie czujesz gdzieś

Opublikowano

Byłem w piatek na WTC koło 4 w nocy i było dość spokojnie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.